دلیل زندانی شدن کوین ترودو از زبان خودش

دلیل زندانی شدن کوین ترودو

برای بسیاری از افراد سوال است که چرا در زندان دولتی ایالت متحده به سر میبرم.

تمام دنیا میدانند که سیستم قضایی آمریکا، مثل سیستم قضایی اکثر کشورها، فاسد است. سیاستمداران از قضات و نمایندگان قانون برای مجازات دشمنان سیاسی خود استفاده میکنند. این مسئله به خوبی اثبات شده و شواهد زیادی برای آن وجود دارد.

فقط در 2 سال گذشته، اسناد محرمانه ی دولتی از اف بی آی و سایر نمایندگی های دپارتمان قضایی آمریکا در دادگاه آزاد ارائه و ثابت شد که نمایندگی های دولتی دائما شواهد جعلی میسازند، به “شاهدان” رشوه میدهند تا دروغ بگویند و حتی برای افراد “مورد نظر” که دولت به بیگناهی آنها واقف است، پاپوش درست میکنند.

یک دادستان عالی رتبه به صورت مضبوط اعلام کرد:” کافی است فرد مورد نظر را نشانم دهید تا برایش جرم صادر کنم”.
یعنی دادستان این قدرت را دارد که به پشتوانه ی قانون هر زمان، هرکس را به “جرم” محکوم کند.

حتی کسی که 111% بیگناه است.

سیستم “فاسد” است و همه این را میدانند.

رسانه هم فقط ادعای دولت را تکرار میکند و با تکرار چندباره ی ادعاهای بی پایه و اساس دولت، آبرو و حیثیت فرد را به باد میدهد.

بنابراین رسانه (که صرفا بازوی تبلیغاتی دولت آمریکا است)” با تکرار دروغهای دولت، فرد متهم شده را در پیشگاه عمومی محکوم میسازد”.

با تمام این اوصاف، علت زندانی شدن من از دیدگاه “دولت رسمی” این است که یک قاضی دولتی جرم مرا “توهین به مقدسات دادگاه” تشخیص داد.

  • هیچ نمایندگی از من شکایت نکرده است.
  • هرگز دستگیر یا متهم نشده ام.
  • “توهین به دادگاه” جرم تلقی نمیشود و حتی ذیل بزهکاری نیست.
  • “توهین” در هیچ جای دنیا جرم نیست.
  • اما هیچیک از این حقایق در رسانه منعکس نشد.

به خاطر اینکه جرات به خرج دادم و فساد را در رادیو و تلویزیون ملی علنی کردم، یک قاضی دولتی از من رنجیده خاطر شد.

طولانی ترین حکم مربوط به “توهین به دادگاه” در تاریخ ایالت متحده به من داده شد: حکم بی سابقه 11 سال زندان!

“توهین” من این بود که جسورانه در رادیو و تلویزیون از کتابهایم حرف زدم و نظرم را راجع به آمریکا و فساد دولتی بیان کردم.

گول حرفهایشان را نخورید. در آمریکا خبری از آزادی بیان نیست. سانسور و سرکوب آزادی بیان در آمریکا بیداد میکند.

افشاگران تهدید میشوند. کسانی که آزادانه نظر میدهند، نمیخواهند مورد هدف “قدرتهای کالن” قرار بگیرند.

خبرنگاران، نویسندگان و کسانی که وضعیت موجود را تهدید میکنند، از موضع قدرت دولت آمریکا و دادگاه ها وحشت زده هستند.

از زمانی که از برنامه دپارتمان آموزش و پرورش آمریکا برای “احمق بار آوردن” بچه ها پرده برداشتم، سه دهه میشود که دولت آمریکا در پی سرکوب من است.

از این حرف زدم که دولت دیگر نمیخواهد فونتیک را به بچه ها آموزش دهد و در عوض قصد دارد روش خواندن ذهنی و بصری را یاد دهد. این روش باعث شد یک نسل کامل از فرزندان آمریکا توانایی خواندن نداشته باشند و دایره واژگانی شان بسیار محدود شد.

همزمان، دولت میخواهد کودکان زیادی داروی ریتالین (ماده محرک قوی و خطرناک که برای درمان اختلال کم توجهی/ بیش فعالی استفاده میشود) بخورند تا به راحتی بتوان آنها را شستشوی مغزی داد.

“آنها” موفق شدند. امروزه، دهها میلیون نفر در آمریکا به دلیل مصرف ریتالین، داروهای دیگر و سایر روش های شستشوی مغزی که در مدارس آمریکا و “برنامه ناهار مدارس” اجرا میشود، دچار بیماری روانی و افسردگی هستند.

من در کتاب “درمانهای طبیعی که آنها نمیخواهند شما بدانید “(که بیش از 21 میلیون نسخه از آن به فروش رفته و پرفروشترین کتاب نیویورک تایمز شناخته شده است) از دروغ شرکتهای داروسازی آمریکا و سازمان غذا و دارو درمورد ایمنی و میزان اثرگذاری داروهایی که به خورد مردم آمریکا میدهند پرده برداشتم.

توضیح دادم چطور شرکت داروسازی پردو به صورت غیر قانونی به پزشکها رشوه داد تا با علم به اینکه تریاک بیشتر از هروئین اعتیادآور است، به تجویز بیش از حد آن رو بیاورند (امروزه این حقیقت که تریاک از هروئین اعتیاد آور تر است در دادگاه اثبات شده است).

در نتیجه، بزرگترین مشکل اعتیاد در دنیا به وجود آمد که مرگ میلیونها نفر را در آمریکا به دنبال داشت.

حال آمریکا کشور معتاد ها است.
در کتاب (بدهی درمانی) از این حقیقت پرده برداشتم که بانکهای آمریکا به ملت دروغ میگویند و میلیاردها دلار آمریکا از مردم سراسر دنیا میدزدند و همه را برده ی بدهی میکنند.

در کتاب “پول رایگان” توضیح دادم چطور سیاستمداران آمریکا از برنامه “کمک هزینه رایگان” برای گذاشتن میلیاردها پول بیشتر در جیب خانواده و دوستان خود استفاده میکنند.

از جمله مسائلی که در برنامه رادیویی خودم به اسم “برنامه رادیویی با کوین ترودو” از آن پرده برداشتم این بود که چطور قاضیان از قدرت خود به نفع سیاستمداران و سازمانهای بین المللی سوء استفاده میکنند، چطور غذای آمریکا توسط GMO (ریز جاندارهای جهش یافته ژنتیکی) دستکاری میشود و بیماریهای گسترده به دنبال دارد و صنعت غذا و داروی آمریکا به صورت نظام مند در پی کاهش میزان تستسترون مردان است تا “حالت زنانه” پیدا کنند و “سر به راه” و “مطیع” شوند.

بیش از 100 میلیون نسخه از کتابهای من به فروش رسیده و از طرف نیویورک تایمز لقب پرفروشترین کتاب را دریافت کرده اند (کتاب درمانهای طبیعی 22 هفته پشت سر هم در فهرست پر فروشترین کتاب نیویورک تایمز قرار گرفت!) برنامه رادیویی من در سراسر دنیا بیش از 111 میلیون شنونده داشت.

“مردم” میشنوند و این باعث ناراحتی طبقه قدرتمند و برگزیده ی حاکم است.

مواردی که به آنها اشاره کردم فقط سر سوزنی از چیزهایی بود که طی 31 سال از آنها پرده برداشتم. مطالب زیاد است.

حال میدانید چرا “آنها” از کوین ترودو خوششان نمیاید. من پرده ها را کنار زدم و رازهای کثیف زیادی را در معرض دید همگان قرار دادم که ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد دنیا مایل به افشای آن نیستند.

همچنین بسیاری از رازهای جوامع مخفی مثل گروه بیلدربرگ، جمجمه و استخوان (اسکال ان بونز)، بیشه بوهم و انجمن برادری را در مورد “برنامه جهانی” (چه از تجربه ی مستقیم خود، چه از تجربه ی اعضای “سابق”) افشا کردم.

مهمتر از همه، رازهای باستانی تبلور امیال، سلامت جاودانه و رسیدن به لذت و آرامش درونی را به میلیونها نفر در سراسر دنیا آموزش دادم.

ثروت، سلامتی و خوشبختی. ” طبقه ی نخبه ی حاکم” نمیخواهد توده ی مردم قدرتمند شوند بلکه میخواهد مطیع، رام و برده باشیم.

در سال 1991، دولت آمریکا (کمیسیون تجارت دولتی) به دلیل آثاری که منتشر کردم، از شرکتم به لحاظ مدنی، و نه کیفری، شکایت کرد و دست به ادعاهای بی پایه و اساس علیه من و شرکتم زد (که درواقع تمام ادعاهای دولت علیه هر شرکتی که از آن شکایت میکند بی پایه و اساس، جعلی و غرضورزانه است).

کمیسیون تجارت دولتی از صدها شرکت، شامل بزرگترین شرکتهای دنیا، شکایت کرده است. درواقع، هدف این کمیسیون این است که شرکتها را بتغید و تا جای ممکن پول به دست آورد. اکثر شرکت ها میلیونها یا حتی میلیاردها دلار بابت جریمه پرداخت می کنند.

اما من جنگیدم. از آنجایی که 111% بیگناه بودم، ؛هیچ خطایی؛ در پرونده ی من ثابت نشد و هیچ جریمه ای بابت این شکایت نپرداختم! این مسئله هرگز در رسانه های اصلی یا اینترنت منتشر نشد.

در عوض، 2 بار از دولت آمریکا به دلیل تجاوز به حق آزادی بیان شکایت کردم و هر دو بار برنده شدم! این اتفاق هم هرگز گزارش نشد.

تمام گزارشات حاکی از ادعاهای کذب دولت علیه من است که دروغ بودن تک تک این ادعاها ثابت شده. اکثر مطالعاتی که در اینترنت راجع به من میخوانید “اخبار کذب”، دروغ، اطلاعات غلط یا نظراتی بی پایه و اساس است.

تمام دنیا میداند که CIA کنترل تمام رسانه های آمریکا (شامل تلویزیون، روزنامه و رادیو) را برعهده دارد. به علاوه، تمام سایتهای اصلی فضای مجازی و موتورهای جستجو از قبیل گوگل و فیسبوک تحت کنترل CIA است.

شما فقط به مطالب و اخباری که “آنها” میخواهند دسترسی دارید. ماشین تبلیغاتی آمریکا غول ماشینهای تبلیغاتی دنیا است و در “شستشوی مغزی” عوام چیره دست است. مطالبی که به آنها اشاره کردم فقط بخش کوچکی از اتفاقاتی است که پس پرده رخ میدهد.

اتفاقات بیشتری هست که در آینده به آنها میپردازم و مغزتان را منفجر میکند!
برای تک تک اظهاراتم سند، مدرک و دلیل دارم.
همانطور که میبینید، من “زندانی سیاسی” هستم. هدف دولت بی آبرویی، سانسور و سرکوب حق من برای به اشتراک گذاشتن نظر و اطلاعات است. “آنها” فکر میکنند میتوانند با از بین بردن اعتبار و آبروی قاصد، شما را از شنیدن حقیقت بازدارند.
تصمیم با شماست.
با بهترین آرزوها، دوست شما،
کوین ترودو

4.3 / 5. 38

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات