مراحل یادگیری کوین ترودو چیست؟

مراحل یادگیری کوین ترودو چیست؟

مراحل یادگیری کوین ترودو چیست؟ کوین ترودو آمریکایی چند میلیارد دلاری اهل ماساچوست است. او برخلاف زندگی کنونی خود ، که سرشار از ثروت و آرامش است ، کودکی بسیار سختی داشت. او در 18 سالگی وارد بازار کار شد و در زمینه فروش خودروهای فرسوده فعالیت می کند. پدرش جوشکار بود و نمی توانست از او حمایت کند ، بنابراین کوین از ابتدا به او تکیه کرده بود. او راه رسیدن به ثروت ، آرامش یا هر آنچه را که می خواست پیدا کرد. دیری نگذشت که کوین ترودو یک میلیارد شد و به همه آن چیزهایی که در دوران کودکی و جوانی آرزویش را داشت دست یافت.

کوین ترودو در 17 سالگی از طریق یکی از دوستانش وارد انجمن های مخفی شد. او این روشها و روشها را در همان جوامع آموخت. کوین ترودو تصمیم گرفت این را به مردم عادی آموزش دهد تا آنها بتوانند رویاهای خود را محقق کنند ، اما این خلاف قوانین انجمن های مخفی بود ، زیرا آنها معتقد بودند که مردم عادی نباید بوی این قوانین را حس کنند. کوین ترودو توضیح می دهد که من زمانی با مرد معروف و ثروتمندی آشنا شدم که به خواسته وصف ناپذیر من برای ثروتمند شدن و موفق شدن پی برد. او پیشنهاد می کرد که هر از گاهی با من ملاقات کند تا به من در ساختن یک زندگی بهتر کمک کند. برای آموزش راه های ثروتمند شدن ، شغل بهتر و موفقیت.

مراحل کلی آموزش چیست؟

هدف خود را پیدا کنید

اولین قدم در یادگیری انگیزه است. به خاطر داشته باشید که توجه داشته باشید وقتی انگیزه کافی برای یادگیری دارید ، صرف نظر از سطح هوش و زمانی که برای یادگیری عادی صرف می کنید ، یادگیری زمان کمتری را می گیرد. انگیزه مربوط به تمایل به یادگیری است که به ترشح هورمون دوپامین کمک می کند. در نتیجه ، یادگیری آسان تر می شود. با ایجاد انگیزه می توانید فرزند خود را برای یادگیری ترغیب کنید.

یادگیری و ارائه

از آموخته ها نمی توان بلافاصله استفاده کرد. به عنوان مثال ، بازیکنان می توانند بازی را با تماشای فیلم یا توضیح مربی در طول تمرین یاد بگیرند ، اما ممکن است رفتار یادگیری خود را نشان ندهند تا زمانی که بتوانند در روز مسابقه بازی کنند. در حقیقت ، ممکن است برخی از آنها به دلیل بیماری یا آسیب به مدت طولانی از بازی محروم شوند. بنابراین ما می گوییم که یک فرد از طریق یادگیری به نتایج رسیده است ، اگرچه رفتار او بلافاصله تغییر نکرده است. بنابراین لازم است زمینه انجام آنچه آموخته است فراهم شود و اگر رفتار به روش صحیح آموخته شود ، فراموش نمی شود.

ارتباط بین هدف و انگیزه

ارتباط بین هدف و انگیزه

هنگامی که اهداف را تعیین می کنید و انگیزه کافی برای رسیدن به هدف را دارید ، فرآیند یادگیری تسهیل می شود. برای صرفه جویی در وقت ، می توانید انگیزه خود را بر رسیدن به اهداف متمرکز کنید. سطح اول آموزش مبتنی بر حفظ و به خاطر سپردن نظریه ها یا اطلاعات است تا بتوانید آنها را در مراحل بعدی به کار بگیرید. در مراحل اولیه ، کار برای شما جدید است ، بنابراین در ابتدا شما نیاز به توجه و تمرکز زیادی دارید ، که باعث می شود از پردازش همزمان همه چیز غافل شوید. از سوی دیگر ، پیشرفت یادگیری در مراحل اولیه سریع تر است.

انگیزه قوی داشته باشید

هدفی را انتخاب کنید که برای شما به اندازه کافی چالش برانگیز باشد. هدفی که می توانید به راحتی به آن برسید نمی تواند برای ادامه تحصیل مفید باشد ، زیرا به سرعت به خواسته خود خواهید رسید. از سوی دیگر ، تعیین اهدافی که بسیار دور از شما هستند می تواند شما را در راه رسیدن به آن شکست دهد ، بنابراین عموماً آن را از دست می دهید.

به دنبال بهترین راه حل باشید

به دنبال بهترین راه حل باشید

با مطالعه هر مبحث ، چندین گزینه برای انتخاب به شما ارائه می شود. هنگامی که مهارت های کافی در این زمینه دارید ، به دنبال تکنیک ها و روش هایی برای رسیدن به پاسخ یا هدف خود در اسرع وقت هستید. یافتن بهترین راه حل یکی از مراحلی است که می توانید برای شروع روند آماده شدن برای میانجیگری انجام دهید. در این مرحله ، ناسازگاری مهارت ها کاهش می یابد و به تدریج به سمت کارآیی بیشتر حرکت می کنید. به عنوان مثال ، دانستن راه های صحیح یادگیری یکی از این راه حل ها است.

تثبیت و خودکارسازی یادگیری

یادگیری همراه با تمرین و تکرار ، به تدریج شما را به مرحله تثبیت و حرفه ای شدن می رساند. البته رسیدن به این مرحله صبر می خواهد. در این مرحله است که افراد در زمینه کار ، ورزش یا تحصیلات مجرب و حرفه ای می شوند. پیشرفت در یادگیری از طریق تمرین و تکرار با ورود به مرحله یادگیری خودکار حاصل می شود. در این مرحله ، توانایی ها و مهارت های آموخته شده تمرکز و توجه لازم را در مراحل قبل ندارند ، بنابراین توانایی پردازش همزمان افزایش می یابد. ساده ترین مثال مهارت خواندن یا نوشتن است. در مراحل اولیه ، شما باید روی محتوا تمرکز زیادی داشته باشید ، اما اکنون می توانید این کار را به راحتی و بدون نیاز به تمرکز انجام دهید. در این سطح ، زبان آموز قادر به تجزیه و تحلیل مباحث است و می تواند موضوع را از زوایای مختلف کاوش کند.

رفتار اضافی را حذف کنید

همانطور که یاد می گیرید ، مهارت های کافی را کسب خواهید کرد. بسیاری از اقدامات غیر ضروری حذف می شود. به عنوان مثال ، قبل از اینکه کودک به توانایی های شناختی مورد نیاز برسد ، ابتدا با صدای بلند با خود صحبت می کند. به تدریج ، وقتی صحبت می کنید ، بلند صحبت کردن با خود به خود بیان ذهنی تبدیل می شود. آگاهی والدین از این مراحل به یادگیری کودکان دارای ناتوانی کمک می کند.

اما مراحل یادگیری کوین ترودو چه تفاوتی با مراحل آموزش دارد؟

اما مراحل یادگیری کوین ترودو چه تفاوتی با مراحل آموزش دارد؟

چهار مرحله برای یادگیری اطلاعات جدید وجود دارد. شما این مراحل را به ترتیب طی می کنید و بستگی به تلاش و تکرار دارد که به مرحله بعدی بروید. در اینجا چهار مرحله است که می توانید برای شروع روند آماده شدن برای میانجیگری انجام دهید.

بی کفایتی ناخودآگاه

اگر هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عمل ندارید ، فقط کل عمل را نمی دانید. شما همچنین نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید. برای درک بهتر این موضوع ، به یاد داشته باشید که وقتی کودک بودید ، اولین باری که بند کشیدید ، حتی نمی دانستید بند کفش چیست و چه می کنند و نحوه بستن کراوات را نمی دانستید. بنابراین شما هیچ اطلاعاتی در مورد ماهیت این عمل ندارید و همچنین نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید.

بی کفایتی آگاهانه

هنگامی که چیزی را می بینید یا اطلاعاتی را دریافت می کنید ، در واقع می دانید که اطلاعات یا اقداماتی وجود دارد ، اما نحوه انجام آن را ندارید یا نمی دانید. به عنوان مثال ، در کودکی دوباره به کفش فکر کنید. هنگامی که والدین برای اولین بار روابط خود یا شما را محکم می کنند ، می فهمید که بند کفش باید محکم شود و تقریباً می فهمید که چه کار می کند. اما شما هنوز نمی دانید چگونه عمل ، یعنی بستن بند کفش را انجام دهید و اغلب سعی می کنید با کمک والدین خود یاد بگیرید. بنابراین می دانید که اطلاعات عمل وجود دارد ، اما این اطلاعات را ندارید و نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید.

شایستگی آگاهانه

در مرحله بعد با تفکر در مورد اطلاعات و اقدامات ، دانش کافی را به دست خواهید آورد. اما برای به خاطر سپردن و اقدام به یک تأخیر ، هرچند کوتاه نیاز دارید. به عنوان مثال ، شما می دانید بند کفش چیست و در مورد آن چه باید بکنید ، و اکنون به آرامی در حال یادگیری بستن بند کفش خود هستید. اما هر بار که چند لحظه فکر می کنید کدام پاراگراف را باید ابتدا و چگونه مرور کنید ، حتی می توانید چند اشتباه را گره بزنید و تصحیح کنید و در نهایت به نتیجه برسید. بنابراین می دانید که اطلاعاتی در مورد عمل وجود دارد و آن را یاد گرفته اید ، اما هنوز باید به طور مختصر در مورد آن فکر کنید.

صلاحیت ناخودآگاه

پس از تمرین زیاد و تکرار مداوم عمل در مرحله آگاهی و شایستگی ، ذهن شما به طور ناخودآگاه از برخی اطلاعات استفاده می کند و برخی عملیات را انجام می دهد. به عنوان مثال ، پس از مدتی ، بدون فکر کردن و یا حتی نگاه کردن به کفش ، اتصال را سریع و بدون هیچ مشکلی انجام می دهید ، یا وقتی شخصی از شما نام می پرسد ، شما بدون فکر جواب می دهید. در این مرحله ، ذهن شما کارها را به طور خودکار انجام می دهد و شما اصلاً نیازی به فکر و تصمیم گیری ندارید. بنابراین می توانید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و بدون فکر و بررسی اطلاعاتی در مورد نحوه اقدام به نتیجه برسید.

مراحل تکمیلی یادگیری از نظر کوین ترودو

کوین ترودو راجب فرایند یادگیری را شرح می دهد. دانشمندان بزرگی مانند آلبرت اینشتین و توماس ادیسون از جمله افرادی بودند که تأثیر افکار بر اجسام را شرح دادند. کوین ترودو معتقد است تمام تجربیاتی که هر انسانی در زندگی خود تجربه می کند کاملاً نتیجه ارتعاشات او است. در واقع افکار او هر آنچه را که در زندگی می بیند و تجربه می کند شکل می دهد. تکرار یک موضوع را در ذهن دارد.

کوین ترودو می گوید: “کانال های عصبی در مغز انسان وجود دارد که با تکرار همه چیز ایجاد می شود.” همانطور که بارها و بارها این کار را انجام می دهید ؛ این کانال ها قوی تر و قوی تر شدند و به تدریج به نقطه ای رسیدند که نیازی به تکرار با آگاهی نبود. این عمل در ناخودآگاه شما و در مغز ثبت شده و به صورت خودکار انجام می شود.

بهترین نمونه ای که می توان ارائه کرد این است: اولین باری که پشت فرمان خودرو می نشینید تا رانندگی را بیاموزید ، کاملاً نگران هستید. با ادامه این تمرین ، نورون های مغزی در ذهن شما ایجاد می شوند. پس از مدت کوتاهی ، در حالی که پشت فرمان هستید و با تلفن خود صحبت می کنید ، به درب خانه خود می رسید. حتی لازم نیست به زمان تعویض دنده فکر کنید. کوین ترودو این مرحله را خرد یا ناخودآگاهی و شایستگی درونی می نامد و مثال های زیادی را ارائه می دهد که باید شنیده شوند ، که آخرین مرحله از فرآیند یادگیری کوین ترودو است.

مراحل یادگیری کوین ترودو در قانون جذب

مراحل یادگیری کوین ترودو در قانون جذب

قانون جذب سلامتی

کوین ترودو در قانون جذب و راز ثروت می گوید با کنترل افکار خود می توانید تغییرات قابل توجهی در وضعیت جسمانی و سلامتی خود ایجاد کنید. طرفداران قانون جذب معتقدند که اگر بیمار تعداد دفعات افکار مثبت را در خود افزایش دهد ، بسیاری از مراحل بهبود را طی خواهد کرد و می تواند بر بیماری خود غلبه کرده و بر آن غلبه کند. استدلال آنها برای اثبات این اصل این است که بدن بین افکار و تجربیات تمایزی قائل نمی شود. به عنوان مثال ، اگر به آلو ترش فکر می کنید ، بزاق شما جدا می شود. اگرچه شما اصلا آن را نچشیده اید.

قانون ارتعاش

قانون ارتعاش را می توان به عنوان یک مفهوم اساسی در قانون جذب ، که اساس آن است ، در نظر گرفت. طبق قانون ارتعاش ، همه جهان ها تولید و ثبت انرژی می کنند و چنین انرژی هایی به یکدیگر جذب می شوند.

قانون جذب پول در مراحل یادگیری کوین ترودو

قانون جذب پول و ثروت یکی از زیرمجموعه های عملی قانون جذب کوین است که بیان می کند اگر احساس خوبی نسبت به پول دارید می توانید در مدت زمان کوتاهی پول زیادی را وارد زندگی خود کنید. همه عاشق ثروتمند شدن هستند. افراد زیادی هستند که احساس بدی نسبت به پول دارند. آنها را دوست ندارند ، از زندگی لذت نمی برند ، صدها مشکل و چالش دارند که با میلیون ها تومان حل نمی شود. کوین معتقد است با قانون جذب می توان همه این مسائل را برطرف کرد.

4.3 / 5. 7

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات