چرا ثروتمند نمی شویم؟ آیا پولدار شدن فقط رویایی در فیلم هاست!؟

چرا ثروتمند نمی شویم؟

چرا ثروتمند نمی شویم؟ راز ثروت چیست؟ سوال بزرگی که همه درگیر آن هستند و رسیدن به جواب آن شروع یک زندگی رویایی است. آیا تا به حال فکر کرده اید که تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر در چیست؟ اگر این پرسش را از هرکسی با امکانات مالی بالا بپرسید ، مطمئناً به شما می گویند که تفاوت این دو دسته در ذهن آنهاست. تعجب آور است ، اینطور نیست؟ به ندرت یک میلیونر می تواند به شما بگوید که به دلیل معاملات عالی ثروتمند شده است یا اینکه هنگام سفر برای خود ناگهان با یک سرمایه گذار بزرگ برخورد کرده است.

آنچه اکثر ثروتمندان به عنوان نقاط قوت خود در انباشت ثروت به آن اشاره می کنند ، یک چیز است: ذهنیت میلیاردرها. حتماً فکر کرده اید که ذهنیت یک میلیاردر دیگر چگونه است. خوب است بدانید که افراد ثروتمند مهارت مهمی را فرا گرفته اند: آنها ذهن خود را به گونه ای توسعه داده اند که برای آنها مفید است. اگر می خواهید بدانید که چرا ثروتمند نمی شویم؟ ، در این مقاله با ما همراه شوید.

مگه پول چقدر مهمه!؟

شاید تنها 1 درصد مردم جهان توانسته اند به سوال پاسخ دهند و بتوانند برای آن راه حل مناسب پیدا کنند. اما 99 درصد دیگر هر روز با آن درگیر هستند. چرا ثروت انقدر مهمه و چرا به یکی از مهم ترین مسائل ما شده؟ چرا می خواهیم ثروتمند شویم؟ و از همه مهم تر چرا ثروتمند نمی شویم؟ امروز به همه این سوالات پاسخ می دهیم.

پول همه چیزه!؟

بله درست شنیدید اولین قدم برای پول دار شدن اینکه باور داشته باشیم پول همه چیزه و واقعا هم همین طوره. اگر باور ندارید که پول همه چیزه لطفا از ادامه خواندن این مطلب خودداری کنید. شما هرگز پولدار نخواهید شد! مردم به ذهنشان خطور نمی کند که بتوانند ثروتمند شوند. این افراد در خانواده هایی زندگی کرده اند که هرگز ندیده اید کسی ثروتمند شود. مردم به مدرسه می روند و با افرادی که ثروتمند نیستند معاشرت می کنند. آنها با افرادی که ثروتمند نیستند کار می کنند. در خارج از کار ، آنها با افرادی که ثروتمند نیستند برخورد می کنند. آنها هیچ مدل ثروتی ندارند. اگر در مورد ما هنگام شکل گیری شما چنین بود.

چرا ثروتمند نمی شویم، آیا پول همه چیزه!؟

شما به گونه ای به بلوغ رسیده اید که حتی فکر نمی کردید ممکن است ثروتمند باشید. به همین دلیل کسانی که در خانواده های ثروتمند زندگی می کنند با کسانی که در خانواده های فقیر زندگی می کنند و بزرگ می شوند مقایسه می شوند. احتمال ثروتمند شدن آنها بیشتر است. کودکانی که در خانواده های ثروتمند زندگی می کنند چشم انداز ثروتمند شدن دارند. بنابراین اولین دلیلی که مردم ثروتمند نمی شوند این است که هرگز به ذهنشان نمی رسد که بتوانند ثروتمند شوند. البته ، اگر هرگز به ذهن آنها خطور نکند ، هرگز گامی به سوی ثروت بر نمی دارند.

چرا ثروتمند نمی شویم؟

شما از حقوق دریافتی خود راضی هستید

افراد عادی ترجیح می دهند که در یک برنامه ثابت حقوق ثابت یا ساعتی حقوق بگیرند در حالی که ثروتمندان ترجیح می دهند بر اساس کار خود درآمد کسب کنند و عموماً به تنهایی کار می کنند. نکته این نیست که هیچ فرد موفقی در جهان وجود ندارد که هر روز صبح سر کار به سر کار بیاید و در پایان ماه دستمزد دریافت کند ، اما برای اکثر مردم این کندترین و مطمئن ترین مسیر برای رفاه است.

افراد بزرگ می دانند که خود اشتغالی سریع ترین راه برای ثروتمند شدن است. در حالی که کلاس جهانی به راه اندازی مشاغل و ایجاد فرصت ها ادامه می دهد اکثر مردم با اقامت در یک شغل با درآمد متوسط و درآمد سالیانه زندگی متوسطی را انجام می دهند. آنها تقریباً این را تضمین شده می دانند.

هزینه آن را بپردازیم؟

چرا من ثروتمند نمی شوم؟ مردم معمولاً فقیر بازنشسته می شوند ، چیزی است که اقتصاددانان آن را دستمزد تأخیری می نامند. اکثر مردم وسوسه می شوند که آخرین ریال خود را خرج کنند و حتی خرید اقساطی داشته باشند. اگر نتوانیم حقوق خود را کاهش دهیم و خود را در خرج کردن پول به دست آمده محدود کنیم ، نمی توانیم ثروتمند شویم. اگر نتوانیم پس انداز را به عنوان یک عادت طولانی مدت تمرین کنیم ، دستیابی به استقلال مالی غیرممکن است.
متعهد باشید

بسیاری از مردم هرگز تصور نمی کنند که با شروع یک کسب و کار ، ممکن است چند سال طول بکشد. به ذهنشان خطور نمی کند که مجبورند زمان ، پول و انرژی خود را برای انجام کار خوب خود سرمایه گذاری کنند. شما باید آمادگی داشته باشید تا در هر کاری که هستید فرم خوبی داشته باشید. به این ترتیب می توانید بالاترین حقوق را در کاری که انجام می دهید دریافت کنید. حتی اگر سالها طول بکشد و تمرین کنید تا به قله برسید ، اگر چشم انداز بلندمدتی داشته باشید موفق می شود و به هر حال زمان می گذرد.

چرا ثروتمند نمی شویم؟ چون می خواهید سریع پولدار شوید!

ثروت واقعی ناگهان به دست نمی آید. در عوض ، شما باید پله ها را یکی یکی بالا بروید تا به ثروت واقعی برسید. آیا همیشه فکر می کنید ، اگر همین الان 1 میلیارد داشتید ، با آن چه می کردید؟ بیشتر شبیه قرعه کشی است ؛ بنابراین به جای گذراندن وقت در تخیلات ، بهتر است بلند شوید و سعی کنید ثروتمند شوید. افراد ثروتمند وقت خود را تلف نمی کنند ، آنها یک هدف بلند مدت را در سر دارند و منتظر رسیدن به آن هستند. در واقع ، ثروت در طول زمان جمع می شود. بنابراین نباید برای رسیدن به آن عجله کنید.

فقط عمل کن

گاهی اوقات قبول می کنیم که موفق هستیم: وقتی می خواهیم کاری را انجام دهیم ، آن را برنامه ریزی می کنیم و افراط می کنیم ، به عنوان مثال ، یک ورق بزرگ را برداشته و با برنامه های آینده خود آن را سیاه می کنیم. ابتدا آتش ، سپس هدف گیری. در واقع ، مشکل این است که ما زمان زیادی را صرف هدف گیری می کنیم ، آنقدر که ماشه را اصلاً نمی کشیم.

اگر به ارتش رفتید و در محل تیراندازی روی زمین دراز کشیدید ، می دانید که هرچه بیشتر هدف بگیرید ، دست شما بیشتر می لرزد. بنابراین به جای اینکه ذهن خود را در وسط هدف قرار دهید ، اسلحه را سریع بگیرید و نگاهی سریع به هدف بیندازید ، سپس شلیک کنید. اگر سعی کنید از این جهت فراتر رفته و بیشتر مراقب باشید ، شکست می خورد.

الگویی پیدا کنید

تقلید کنید. بله، دقیقا تقلید کنید. سعی نکنید چرخ را از اول اختراع کنید. خیلی از مواقع، پیش آمده که ما با خودمان فکر می‌کنیم:‌ «آه، من بهتر از این یارو این کار را بلدم. من این کار را به‌روش خودم انجام می‌دهم» و بعد هم آن کار را انجام می‌دهیم و… شکست می‌خوریم. اگر برای موفقیت، یک دستورالعملِ ثابت‌شده وجود داشته باشد، آن کپی‌برداری و تقلید است! بله، شما دوست دارید کارها را مطابق روش خود انجام دهید، اما روش خود را بگذارید برای بعد، یعنی وقتی موفق شدید. فعلا کسی را پیدا کنید که منبع الهام شما باشد. اگر او را پیدا کردید، با او ارتباط برقرار کنید. اگر هم پیدایَش نکردید، زندگی‌نامه‌اش را بخوانید و از آموزش‌‌ها، ویدئوها و مقالاتش پیروی کنید.

آیا فکر می کنید کار سخت تنها شرط ثروت است؟

اگر همه کسانی که بیشتر کار می کردند باید ثروتمندتر بودند ، اکنون معدنچیان باید ثروتمندتر باشند. اما واقعیت این است که کار سخت تنها دلیل ثروتمند شدن نیست ، بلکه یکی از عوامل است. برای موفقیت در تجارت شریک ، بیش از شانس نیاز دارید. به عنوان مثال ، می توانید خود را با فناوری امروز تطبیق دهید یا انگلیسی را به عنوان زبان دوم می دانید و می توانید از آن استفاده کنید.

انگیزه ، سیاست ، تحصیلات ، سازگاری و همه اینها عواملی هستند که فرد برای ثروتمند شدن به آن نیاز دارد. به جای خیره شدن به یک نقطه کوچک ، باید ذهن خود را گسترش دهید. به عنوان مثال ، اگر یک فروشگاه کوچک دارید ، چرا امروز فروش آنلاین را در نظر نمی گیرید؟ بنابراین علاوه بر کار سخت ، گزینه های دیگر را نیز در نظر بگیرید.

شما از تغییر می ترسید

چرا ثروتمند نمی شویم، جون شما از تغییر می ترسید

تغییر دشوار است ، اما اگر می خواهید در زندگی پیشرفت کنید ، باید از محدوده راحتی خود خارج شوید. عدم انجام این کار سرعت خود را کاهش می دهد. زندگی دائماً در حال تغییر است ، او به افرادی می خندد که نمی توانند در این چرخه با این تغییر سازگار شوند. زندگی امروز را با زندگی 50 سال قبل مقایسه کنید. آیا تغییرات را احساس نمی کنید؟ مانند زندگی ، اگر می خواهید پیشرفت کنید ، باید تغییرات لازم را در زندگی خود ایجاد کنید.

چرا ثروتمند نمی شویم؟ چون امروز و فردا می کنیم!

بی توجهی و از دست دادن زمان می تواند از ثروت افراد جلوگیری کند. مردم اغلب دلایل خوبی برای به تعویق انداختن کار خود دارند. آنها همیشه ماه خوبی ندارند. آنها در فصل مناسب نیستند. آنها سال خوبی ندارند. شرایط اقتصادی در صنعتی که در آن فعالیت می کنند خوب نیست. وضعیت بازار خوب نیست. آنها ممکن است مجبور شوند ریسک کنند یا امنیت خود را از دست بدهند.

شاید سال آینده بهتر باشد. همیشه دلیلی برای اتلاف وقت وجود دارد. در نتیجه ، آنها همیشه انجام کارها را به تأخیر می اندازند. ماه به ماه ، سال به سال ، با گذشت زمان و تأخیر زمان. حتی اگر برای کسی پیش آمده باشد که ممکن است ثروتمند شود ، حتی اگر تصمیم گرفته باشد که تغییر سهل انگاری و از دست دادن زمان همه برنامه های او برای آینده را به تعویق می اندازد و او دزد زمان است.

ارث مانع کار !

آیا تا به حال بی خانمان بوده اید؟ اگر چنین است این خبر خوبی برای شما خواهد بود. صدها نفر از این افراد زندگی خود را تغییر داده و حتی میلیونر و میلیاردر شده اند. البته برخی از افراد خوش شانس هستند که در خانواده ای ثروتمند متولد شده و امرار معاش می کنند. اما انتظار برای رسیدن میراث از دیگران و خوردن و خوابیدن راهی بی پایان است.

مطالعه فقط برای جوانان است!

فقط یک فرد باهوش می داند که هیچ کس نمی داند که ما هر روز برای یادگیری چیزهای جدید زندگی می کنیم. به طور کلی ، دانش بیشتر برابر با فرصت های بیشتر است ، به ویژه در این توسعه سریع و فناوری های جدید در جهان. بنابرین یک فرد باید مطالعه و بروز بودن را در اولویت خود قرار دهد.

ابتدا خرج می کنید!

اگر می خواهید ثروتمند شوید ، ابتدا به خود پول بدهید. دیوید باخ در The Millionaire خودکار می نویسد: کاری که اکثر مردم هنگامی که حتی یک ریال برنده می شوند این است که ابتدا به دیگران پول بدهند.آنها به صاحبخانه ها ، شرکت های کارت اعتباری ، شرکت های تلفن ، دولت و غیره و غیره پول می پردازند. » به جای اینکه بقیه پول خود را خرج کنید ، ابتدا پول خود را پس انداز کنید. باخ تأکید می کند که حداقل 10 درصد از درآمد خالص خود را کنار بگذارید و این روند را خودکار کنید. به این ترتیب هرگز این مقدار را نخواهید دید و زندگی بدون آن را یاد خواهید گرفت.

هیچ برنامه ای برای پول خود ندارید

ثروتمند شدن، هیچ برنامه ای برای پول خود ندارید

چرا ثروتمند نمی شویم؟ چون برنامه ای نداریم پول به تنهایی ظاهر نمی شود. باید روی آن کار کنید. اگر می خواهید به طور ناگهانی ثروت ایجاد کنید ، قبل از اینکه بتوانید برای دستیابی به این هدف برنامه ای مالی تهیه کنید ، باید یک هدف مشخص ، قطعی و پایدار داشته باشید. افراد ثروتمند متعهد به ثروت هستند. هارو اکر ، میلیونر خودساخته می گوید که دستیابی به ثروت مستلزم تمرکز ، انگیزه ، دانش و کار سخت است اما این امر در صورتی امکان پذیر است که اهداف از پیش تعیین شده و چشم انداز روشنی داشته باشید. دلیل اول که اکثر مردم به خواسته خود نمی رسند این است که نمی دانند چه می خواهند. افراد ثروتمند به وضوح می دانند که ثروت می خواهند.

گذشته نمی گذارد، بهانه ای برای ثروتمند شدن!

گذشته یعنی روزهایی که گذشت. هیچ دلیلی وجود ندارد که همیشه پشت سر خود را نگاه کنید تا یک قدم به جلو بردارید. با فرض اینکه گذشته شما مملو از فقر ، محرومیت و شکست است ، اینها مشکلات روزهای گذشته زندگی شما هستند ، نه حال و آینده شما.هر زمان که یادآوری گذشته شما را نگران می کند ، چشمان خود را ببندید و همانطور که آینده را تصور می کنید ، به خود قول دهید که به سختی های گذشته با تلاش و پشتکار پاسخ خواهید داد.

مسیر اشتباه!

انباشت ثروت با دریافت اولین حقوق شما آغاز می شود و برخی مشاغل می توانند شما را سریع تر به آرزوهای مالی خود سوق دهند. نتایج یک مطالعه نشان می دهد که بسیاری از افراد ثروتمند امروزه در مشاغلی مانند فناوری ، تجارت و پزشکی کار می کنند. بنابراین ، اگر هنوز در مدرسه یا دانشگاه هستید ، انتخاب شغل یک گام مهم در ساختن آینده شما است که می تواند به شما در ثروتمند شدن کمک کند. اما به یاد داشته باشید که اگر علاقه مشروع به انتخاب شغل دارید ، هنگام کار سخت رنج نمی برید. اگر در آخرین روزهای کالج خود هستید ، هنوز این فرصت را دارید که علاوه بر بهبود کیفیت کار ، برخی مهارت ها را نیز برای افزایش درآمد خود بیاموزید.

شروع سرمایه گذاری

چرا ثروتمند نمی شویم؟ چون سرمایه گذاری نمی کنیم. یکی از ممه ترین روش های کسب درآمد بیشتر در طول زمان سرمایه گذاری است و هرچه زودتر شروع کنید ، بهتر است. رامیت ستی در پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز خود با عنوان من به شما آموزش می دهم که ثروتمند شوید می نویسد: به طور متوسط میلیونرها سالانه 20 درصد از درآمد خانواده خود را سرمایه گذاری می کنند.

چرا ثروتمند نمی شویم، شروع سرمایه گذاری

ثروت آنها با میزان درآمد سالانه آنها اندازه گیری نمی شود ، بلکه با میزان پس انداز و سرمایه گذاری آنها در طول زمان اندازه گیری می شود. هرچه پول بیشتری کنار بگذارید ، بهتر است ، اما حتی مقدار کمی پول می تواند به لطف سود مرکب شما را موفق کند. یک راه آسان برای زنده ماندن در سرمایه گذاری این است که پس انداز خود را برای دوران بازنشستگی با استفاده از حساب های پس انداز که پول شما در آن سرمایه گذاری شده است شروع کنید.

چرا ثروتمند نمی شویم؟ چون می خواهید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید!

این اصلی ترین چیزی است که اصلاً مهم نیست. بسیاری از افراد علاقه مند و مشغول به دلیل اعتماد به نفس به این نیاز ندارند. در عوض ، به دنبال عکس ها و داستان ها و اجراهای میلیونرها و میلیاردرها باشید. اکثر افراد کم درآمد سعی می کنند بسیار ثروتمندتر از آنچه هستند باشند. به نظر می رسد این یک عادت رایج فقرا است که به جای سرمایه گذاری و توسعه تجارت خود به دنبال زندگی پر زرق و برق هستند.

احساس راحتی نکنید!

چرا ثروتمند نمی شویم، احساس راحتی نکنید!

ذهن شما دوست دارد کارها را به روش خودش انجام دهد. اما اگر همیشه مجموعه ای از کارهای تکراری را انجام دهید ، دچار همان کارها خواهید شد. اگر می خواهید آنچه را که دارید تغییر دهید ، باید از ابتدا به دنبال چیزهای دیگر باشید. برای تغییر همه چیز باید از منطقه راحتی خود خارج شوید. اگر از آنچه در زندگیتان دارید کاملاً راضی نیستید ، دست به کار شوید و تغییری ایجاد کنید. بیرون بیایید و خود را در شرایطی قرار دهید که در آن احساس راحتی نمی کنید. این تنها راه رشد و یادگیری است. دفعه بعد که قلب شما شروع به تپیدن کرد ، فکر کنید: من در حال یادگیری هستم. من دارم آدم بهتری میشم من ثروتمندتر و موفق تر می شوم و… .

شما با افرادی در ارتباط هستید که زندگی ساده ای دارند

اگر می خواهید پول دربیاورید ، باید با ثروتمندان در ارتباط باشید. در واقع ، شما باید با افرادی که هدف مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید. این به شما انگیزه لازم برای تلاش را می دهد. البته این بدان معنا نیست که خود را با آنها مقایسه کنید ، در واقع شما باید به یکدیگر کمک کنید ، نه اینکه در مقابل یکدیگر بایستید.

به خود افتخار می کنید!

ثروتمند شدن، به خود افتخار می کنید

اشتباه نکنید ، باید به داشته های خود بسنده کنید ، اما نباید غرور افسارگسیخته ای داشته باشید تا مانع پیشرفت خود شوید. به شما زمان داده شده تا در این سیاره زندگی کنید ، چرا از هر لحظه آن استفاده نکنید؟ فقیر بودن یعنی محافظت نکردن از خود در برابر آنچه برای شما اتفاق می افتد. فقیر بودن به این معنی است که فرصت های خود را یکی پس از دیگری از دست می دهید یا به خودتان افتخار می کنید و مانع پیشرفت خود می شوید. بنابراین ، غرور خود را کنار بگذارید و برای ثروت و قدرت تا لحظه مرگ تلاش کنید.

نادیده گرفتن سلامتی

برای کسب درآمد باید کار کرد و برای کار ، باید اندامی سالم داشت. خوشبختانه افراد ثروتمند می دانند که سلامت جسمانی چقدر اهمیت دارد. بسیاری از میلیاردرها “سلامتی” را بزرگترین هدیه و دارایی خود می دانند. بنابراین ، با کنترل شاخص های عمومی سلامت مانند فشار خون ، قند خون ، وزن و … و همچنین شرکت در برنامه های ورزشی و سلامتی ، می توانید سلامت جسمانی خود را افزایش دهید تا انرژی بیشتری برای کار و پیشرفت داشته باشید. همچنین برخی عادت های بد مانند سیگار کشیدن و نوشیدن الکل ، شما را از نظر مالی و جسمی غیرقابل جبران می کند.

منتظر لحظه مناسب هستید

یکی دیگر از اشتباهاتی که اکثر مردم مرتکب می شوند این است که منتظر زمان مناسب برای شروع مسیر پولدار شدن هستند ، در حالی که این زمان هرگز تعیین نشده است. اگر منتظر فرصتی هستید تا همه چیز درست شود ، اولین قدم را بردارید ، زیرا می دانید که فقط زمان خود را بدون شرایط ایده آل هدر می دهید. واقعیت این است که هرگز شرایط ایده آل برای شما فراهم نمی شود. زمان حال بهتر از همیشه است ، پس آن را از دست ندهید. تنها هدف شما باید حرکت رو به جلو باشد.

چرا ثروتمند نمی شویم؟ آیا به دلیل محیط زندگی و شرایط بد؟

اگر ما در خانواده هایی بزرگ می شدیم که هیچ کس در اطراف ما ثروتمند نبود و همه در سطح عادی زندگی می کردند و با افرادی در سطح ما معاشرت می کردند ، کل محیط ما را به آزادی مالی نمی رساند. ما حتی تشویق می شویم که مانند بیشتر مردم یک زندگی عادی داشته باشیم. بنابراین ما نمی توانیم به ثروتی برسیم که مستحق آن هستیم. انتخاب اطرافیان ما ، کنترل محیط اطراف ما در دست ماست و می تواند توسط ما تغییر کند تا بتوانیم در مسیر پول گام برداریم.

2 / 5. 3

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات