جمله قدرتمند چه چیزی می تواند باشد؟

جمله قدرتمند چه چیزی می تواند باشد؟

جمله قدرتمند چه چیزی می تواند باشد؟

کوین ترودو می گوید اگر قصد تغییری در زندگی دارید باید چیزهایی را تغییردهید و این قدرتمند است. افراد موفق نیز نسبت به افراد ناموفق در صحبت و تفکر و انجام کارها بسیار متفاوت هستند و باید آن ها را در نظر داشته باشید.

معمولا افراد موفق هدف و رویایشان مشخص هست و به آن می رسند ولی افراد ناموفق آرزوهای مبهم دارند و به آن نمی رسند.

باید پرسید تا 12 ماه آینده چه چیزی بدست آوردید و اهداف و رویای شما چیست.

افراد موفق دقیقا می دانند که اهداف شان چیست و چه چیزی می خواهند بدست بیاورند، به علاوه می توانیم بگوییم که آنها اهدافی برای نوشتن دارند و به اهداف شان فکر می کنند و هر روز درباره اهدافی که دارند حرف می زنند و این باعث می شود تا سریعتر به چیزی که می خواهند برسند.

جمله قدرتمند چه چیزی می تواند باشد؟

افراد موفق برای سیدن به چیزی که میخواهند بسیار پایبند هستند و مشکلات برای آنها هیچ اهمیتی ندارد و نسبت به هدفی که دارند بسیار وسواس دارند.یک بار مرد ثروتمندی گفت که برای موفقیت باید رویای مشخص داشته باشید و اشتیاق زیادی نیز برایش داشته باشید. مثل اینکه به شما گفته شود که اسم و آدرس شما چی هست. مثلا از شما بپرسیم تا 12 ماه آینده چه چیزی می خواهید بدست آورید باید سریعا بگویید چون خیلی ها نمی توانند این کار را انجام دهند.

برای رسیدن به موفقیت باید هدف داشته باشید و باید وسواس زیادی نسبت به هدفی که دارید به خرج دهید در این صورت می دانید که اشتیاق زیادی برای چیزی که میخواهید دارید و کارهایی را که انجام می دهید زودتر شما را به آن چیزی که میخواهید می رساند. داشتن تعهد و میل و اراده می تواند برای رسیدن به هدف به شما کمک کند. یک بار مرد ثروتمندی گفت پشتکار می تواند ما را به خواسته هایمان برساند و این دقیقا همان اشتیاق سوزان است.

برای رسیدن به خواسته باید دقیقا بدانید که به چه چیزی می خواهید برسید. باید بدانید احساس تان چیست و هدفتان را بدست آورید. در این صورت از طریق ذهن خودتان را صاحب چیزی که می خواهید می بینید. باید جوری باشد که انگار صاحب آن خواسته هستید و احساستان نیز همین را می گوید  همچنین باید هدف تان را دقیقا بنویسید. این معمولا برای افرادی است که دوست دارند موفق شوند و این اگر این کار را انجام دهید و شما نیز آن چیزهایی که آنها دارند را نیز خواهید داشت. در آخر باید بگوییم که شما می توانید به آن چیزی که میخواهید برسید و من دوست دار شما هستم و مطمئن هستم که به چیزی که میخواهید می رسید.

 

5 / 5. 2

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات