خاندان راکفلر کیست؟ هر آنچه که درباره آن ها نیاز دارید!

خاندان راکفلر و تمام آنچه باید از آنها بدانید

راکفلر یک نام خانوادگی معروف در حال حاضر است که سرچشمه شروع این قدرت از جان دی راکفلر نشات می گیرد او با قدرت و ثروتی که به دست آورد تمام نسل بعد از خودش را ثروتمند کرد و این خانواده راکفلر بعد از او قدرت های زیادی و نفوذ های زیادی به دست آوردند و در تصمیماتی مهم دخالت کردند چون خاندان راکفلر یکی از ثروتمندترین خاندان های تاریخ است.

راکفلرها ثروتمندترین و تأثیرگذارترین خانواده در سیاست و اقتصاد آمریکا نامیده می شوند. بنیاد راکفلر از بدو تأسیس ثروتمند بوده است ، اما بعداً به بیش از 4 میلیارد دلار رسید. البته ، چون او کار خود را به صورت بشردوستانه ارائه می دهد ، کمک نیز دریافت می کند.

کوین ترودو می گوید راکفلر از خاندان های سلطنتی و خیلی بزرگی است که تمام اعضا با قدرت اتحاد و عشق توانسته اند به جایگاه های بزرگی برسند و تمام اسرار آنها را در دوره آرزوی تو دستور توست فاش کرده

برای شنیدن اسرار راکفلر ها وارد لینک زیر شوید.

دوره رایگان کوین ترودو (دانلود رایگان بخشی آرزوی تو دستور توست)

حدود 170 میلیون دلار در سال. این بنیاد توسط شش نسل راکفلر اداره می شود که همگی از جمله افراد فوق ثروتمند و بانکدار ، سرمایه دار ، صاحب زمین و کارخانه داران جهان هستند .

شعار بنیاد راکفلر کار برای زندگی بهتر انسانی در سراسر جهان است. اما سابقه این بنیاد شلوغ چندان خوب و ساده نیست. بنیاد راکفلر کارهای محرمانه زیادی انجام می دهد و اتهامات زیادی علیه نتایج ، اهداف و برنامه های آن وارد شده است. بنیاد راکفلر مرموز است. با یکی دیگر از مقالات کوین ترودو همراه باشید تا با این خاندان بهتر آشنا شویم.

بیوگرافی خاندان راکفلر

راکفلر نام یک خانواده آلمانی-آمریکایی است. شجره نامه خانواده راکفلر از سال 1590 در دسترس بوده است که نشان می دهد این خانواده در حال حاضر در سراسر آلمان و ایالات متحده با نام مشابه پراکنده شده اند. خانواده راکفلر از ایالات متحده در اواسط قرن هجدهم هنگامی که از آلمان به ایالات متحده نقل مکان کردند زیر نظر ویلیام راکفلر زندگی می کنند. بنیانگذار این ثروت خانوادگی دو برادر ، جان دی راکفلر و ویلیام اوری راکفلر در نظر گرفته می شود. شغل پدر توسط یک کشاورز یا تاجر کوچک نوشته شده بود که چندان قابل اعتماد نبود.

جان دی راکفلر

جان دی راکفلر

جان دی راکفلر در ایالات متحده به عنوان یک نیکوکار با استعداد شناخته می شود. راکفلرها محله خود را در نیویورک دارند. مرکز راکفلر دارای 16 ساختمان اداری و تجاری بزرگ در منطقه منهتن است. آنها همچنین سازمان های طولانی و گسترده ای در ایالات متحده و کمک های مالی دارند که لیست بلندی دارند. راکفلرها حتی دانشگاهی در نیویورک دارند. جان دی راکفلر تنها 17 سال پس از تأسیس Standard Oil ، اولین شرکت نفتی چند ملیتی آمریکا ، در سال 1862 ، کنترل 90 درصد از پالایشگاه های آمریکا را در دست گرفت. در سپتامبر 1916 ، او اولین آمریکایی بود که ثروتی بیش از 1 میلیارد دلار داشت. مجله فوربس همچنین او را در سال 1937 با ثروت 340 میلیارد دلار به عنوان ثروتمندترین مرد تاریخ معرفی کرد.

مرکز راکفلر (راکفلر سنتر)؛ این بهترین و گران ترین قسمت منهتن است

مرکز راکفلر (راکفلر سنتر)؛ این بهترین و گران ترین قسمت منهتن است

راکفلر ها دارای شبکه گسترده ای از موسسات مالی و دارایی های اجتماعی و فرهنگی هستند. از کتابخانه های عمومی و دانشگاهی و اندیشکده های سیاسی و نظامی گرفته تا پارک ملی گراند تتون ، پسر ارشد جان دی راکفلر ، که به دولت ایالات متحده اهدا شده است ، مرکز هنرهای نمایشی لینکلن ، موزه هنرهای مدرن نیویورک آسیا جامعه کنونی جهان با کشورهای آسیا است! جالب اینجاست که ساختمان سازمان ملل متحد نیز به پسر بزرگ جان دی راکفلر معروف به جان دی راکفلر جونیور اهدا می شود.

آیا خانواده راکفلر یهودی هستند؟

بسیاری از یهودیان در سراسر جهان سعی می کنند دین خود را مخفی نگه دارند. در رابطه با خانواده راکفلر ، می توان گفت که گرچه یهودیان آنها در ابهام و تناقض هستند ، اما همبستگی عمیق آنها با یهودیان برجسته و اقدام هماهنگ آنها با شبکه یهودی ، پیشنهادات قطعی است. بنابراین نحوه عملکرد این خانواده اعم از یهودی یا غیر یهودی در درجات زیر اهمیت دارد. در زیر شواهدی وجود دارد که ایده خانواده درباره یهودی و سکولار را تقویت می کند.

این خانواده به عنوان مسیحیان پروتستانشناخته می شوند و ریشه های 500 ساله آن مانند خانواده مورگان و روشیلد را در سرزمین آلمانی ها دنبال می کنند. با این حال ، برخی گزارش ها ادعا می کنند که آنها از یهودیان سفاردی آمده اند و از مناطقی از اسپانیا و پرتغال آمده اند. شواهد زیادی از ارتدوکسی خانواده و تعصب مذهبی وجود دارد.

البته ، این شواهد همراه با ادعاهای متعدد و غیرقابل اثبات در این زمینه برای اثبات یهودی بودن این خانواده کافی نیست. در عین حال ، ارتباط تنگاتنگ این خانواده با برخی از فرقه های انجیلی ، کابالیستی ، ایلومیناتی و دیگر فرقه ها و فرقه های آخرالزمانی و جهانی ، بر اهمیت دین مذهبی این خانواده تا حد بیشتری تأکید می کند.

شجره نامه و برخی از اسامی خاندان راکفلر

شجره نامه و برخی از اسامی راکفلر ها

 1. گودارد: نام پدربزرگ راکفلر در پایان قرن شانزدهم گودارد بود. این به معنی قوی و شجاع آمده است. گودارد و گوتهارد نیز نام یک خانواده مشهور یهودی اشکنازی هستند.
 2. چندین نامه یوهانس ، یوهان و جان در این شجره نامه وجود دارد که به فارسی و عربی یوحنا و یحیی تلفظ می شود. این حروف نامهای عبری باستانی هستند که در مسیحیت نیز استفاده می شوند.
 3. الیزابت: الیزابت نام یونانی با ریشه یهودی است. ریشه این کلمه کلمه عبری (Elisheva) است ، به این معنی که خدای من فراوان است.
 4. پیتر: پیتر نیز یک نام قدیمی است که در زبان آرامی به معنی سنگ و صخره است.
 5. مریم از تبار یهودی هستند همان مریم عربی و فارسی است. این نام هنوز برای تلفظ میریام به عبری استفاده می شود.
 6. دیوید: از ریشه عبری یکی از حروف معروف عبری است و همان داوود فارسی و عربی است.
 7. سالی: در زبان عربی و فارسی همان سارا است و از ریشه کلمه عبری آمده است.
 8. یعقوب: همان یعقوب فارسی و عربی از ریشه کلمه عبری آمده است.
 9. ساموئل: همان اسماعیل در فارسی و عربی و از زبان عبری آمده است.
 10. مایکل: معادل فارسی مایکل ریشه یهودی دارد
 11. ابیگیل ، ابی: از زبان عبری. هنوز برای تلفظ Avigayil استفاده می شود.
 12. جان دیویسون راکفلر : گفته می شود جان دیویسون راکفلر ثروتمندترین مرد روی زمین بوده است. او مالک Standard Oil بود. او و پدرش ، ویلیام راکفلر ، از جمله افرادی بودند که سند تأسیس اسرائیل را امضا کردند. او پدر بزرگ برادران راکفلر بود که صندوق برادران راکفلر را تاسیس کردند.

بنیاد راکفلر و کاخ سفید!

بنیاد راکفلر و کاخ سفید!

راکفلرها به دلیل نفوذ سیاسی خود بیش از نیم قرن نمایندگی ، سناتور و مقامات ارشد دولتی در ایالات متحده داشتند. یا خودشان یا کسانی که از آنها حمایت می کنند. راکفلرها دارای مجموعه ای متقابل از ثروت ، قدرت و رسانه هستند و دارای قدرت آشکار و اتصالات پشت صحنه هستند! از این خانواده ، نلسون راکفلر ، نوه جان دی راکفلر ، نیز معاون رئیس جمهور ایالات متحده شد و جی راکفلر 30 سال سناتور بوده است. مردم آمریکا پیوسته به او رای دادند!

نلسون راکفلر معاون رئیس جمهور ایالات متحده

نلسون راکفلر در ایالات متحده به خوبی شناخته شده است که هرکسی که از راکفلرها حمایت کند رای خواهد داد! جالبتر اینکه بنیاد راکفلر به عنوان رختکن کاخ سفید شناخته می شود. یعنی هرکس با راکفلر سروکار داشته باشد رئیس جمهور هم می شود. به عبارت دیگر ، هرکسی که می خواهد رئیس جمهور شود ، ابتدا باید با بنیاد راکفلر همکاری کند.

نتایج محرمانه پروژه تحقیقاتی ویژه خاندان راکفلر

در سال 1956 ، RBF یک پروژه تحقیقاتی به نام Project Research Project را آغاز کرد. هدف از این پروژه تعریف مشکلات و فرصت های اصلی پیش روی ایالات متحده ، توضیح ایده آل ها و اهداف ملی و ایجاد اصولی بود که می تواند سنگ بنای سیاست ملی آینده آمریکا باشد. رهبر پروژه هنری کیسینجر ، سیاستمدار و استراتژیست ارشد آمریکایی بود که نظریه های او عجیب و تامل برانگیز بود. دیوید گرینبرگ ، مورخ آمریکایی درباره او می نویسد: او دارای هوش زیادی است ، اما هیچ پایه اخلاقی ندارد و ریچارد نیکسون ، رئیس جمهور آمریکا ، او را مرد مرموز امروز نامید.

کیسینجر بنیانگذار نظریه ای است که دموکراتیزه شدن سایر کشورها را به عنوان سیاست ملی آمریکا برای آینده معرفی می کند. در تحقیقی که برای RBF انجام داد ، پیشنهادات مشابهی ارائه داد. از جمله نیاز ایالات متحده به ایجاد سلاح های کشتار جمعی علیه شوروی! آنچه در این مطالعه جالب است این است که بخشهایی از مقالات نتایج و خلاصه نهایی آن هنوز محرمانه هستند و در گاوصندوق راکفلر نگهداری می شوند. در بایگانی راکفلر در املاک خانواده راکفلر.

روابط پیچیده با کشورها و سازمان ملل متحد

روابط پیچیده با کشورها و سازمان ملل متحد

بنیاد راکفلر دارای فعالیتهای گسترده در سراسر جهان و روابط پیچیده با مراکز قدرت در کشورهای مختلف است. علاوه بر این ، یکی از حامیان اصلی سازمان های مرتبط با سازمان ملل متحد ، از جمله سازمان بهداشت جهانی ، یونسکو ، صندوق جمعیت ملل متحد و غیره است. این بنیاد همچنین دارای سیستم مدیریت و مدیریت خلاق و تاثیر گذار است. بنیاد مشهور ، از طریق دفاتر خود در برخی از دانشگاه ها ، نخبگان دانشگاه های آمریکایی و دیگر دانشگاه ها را قبل از فارغ التحصیلی شناسایی و جذب می کند. نخبگانی که بعداً در بخش مهمی از اقتصاد یا سیاست فعال می شوند و معمولاً وفاداری خود را به بنیاد از دست نمی دهند.

خاندان راکفلر بر نهادهای بین المللی تسلط دارند

یک مطالعه کوچک نشان می دهد که خانواده راکفلر ثروتمند و تأثیرگذار در ایالات متحده هست و تسلط آنها بر مردم آمریکا ، دولت و موسسات اقتصادی و سیاسی و همچنین نفوذ گسترده آن بر نهادهای جهانی بر هیچ کس پنهان نیست اشراف و تسلط این بنیاد صهیونیستی بر نهادهای بین المللی باید موضوع مطالعه مستقل باشد. مقر سازمان ملل متحد صندوق راکفلر است. دفتر مرکزی این سازمان در نیویورک در سالهای 1949 و 1950 در کنار ایست ریور ساخته شد. این ملک توسط جان دو راکفلر جونیور به قیمت 8.5 میلیون دلار خریداری شد و پسرش نلسون راکفلر به سازمان ملل اهدا کرد.

برنامه هایی که منقضی شده اند

خاندان راکفلر حامی برنامه های بهداشت باروری در سراسر جهان از طریق سازمان بهداشت جهانی و همچنین ارتباط با سازمان های غیردولتی در کشورهای فقیر یا در حال توسعه است. سلامت باروری ، درکنار نام زیبا ، شامل خدمات متنوعی است که یکی از مهمترین آنها کنترل جمعیت یا در واقع کاهش جمعیت است. در این زمینه ، دولت آمریکا مطابق برنامه های بنیاد عمل می کند. ایالات متحده بیش از 9 میلیارد دلار در 40 سال گذشته برای برنامه های کاهش جمعیت در سایر کشورها هزینه کرده است ، و حتی در دهه های 1980 و 1990 ، سازمان بهداشت جهانی به کشورهای فقیر تحت برنامه های گسترده مراقبت های بهداشتی برای عقیم سازی ارائه کرد. مهمتر از همه ، این برنامه های عقیم سازی محرمانه بودند ، اما برخی دیگر بعداً منقضی شد. این موارد شامل عقیم سازی اجباری 5000 زن در پرو و عقیم سازی عمومی زنان در هند در سال 2014 است.

خاندان راکفلر و دانه های تراریخته و انقلاب سبز!

دیوید راکفلر مشهورترین و مرموزترین عضو خاندان راکفلر بود و همیشه در مرکز اتهامات مختلف قرار داشت. مخصوصا در زمینه غذا. کیسینجر ایده خاصی دارد که به نظر می رسد راکفلرها آن را دوست دارند. کنترل نفت و انرژی دولت ها را کنترل می کند ، اما برای کنترل مردم ، غذا باید کنترل شود. نتیجه این شد که دیوید راکفلر پدر بذرهای تراریخته در جهان شد. به دلیل پول و سرمایه ای که او صرف توسعه تحقیقات در این زمینه می کند. این کار برای توجیه کمبود غذا برای مردم انجام شد و هنوز هم در حال انجام است ، اما به نتایجی منجر شده که امنیت غذایی مردم و حتی سلامت انسان را تهدید کرده است.

دانه های تراریخته و انقلاب سبز!

پیامد هایی مانند بروز بیماری هایی مانند سرطان و همچنین بیماری های ناشناخته و نادر در بسیاری از کشورها به طرز عجیبی و اسرار آمیز نادیده گرفته می شود و پروژه های تراریخته به بهانه ها و توجیهات مختلف انجام می شود. از سوی دیگر ، بنیاد راکفلر متهم به اجرای پروژه انقلاب سبز است ، که در دهه های اخیر استفاده از سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی را در کشاورزی در سراسر جهان ترویج داده و سلامت غذا و هزاران سال میراث کشاورزی انسان را از بین برده است.

واکسن رایگان ناباروری مخفی!

بنیانگذار ایده واکسیناسیون جهانی راکفلر است و از سال 1985 حمایت از واکسیناسیون کودکان را در همه کشورها انجام می دهد. بر این اساس ، او کمک مالی زیادی به صندوق جمعیت سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی می کند و همه اینها به نام کمک های بشردوستانه و خیریه انجام می شود! اما واکسن های رایگان برای کشورهای فقیر نیز داستان های تلخی دارد. برخی از این واکسن ها به کاهش باروری و حتی عقیم سازی انسان متهم شده اند. این یکی دیگر از برنامه های کنترل جمعیت است.

جمع بندی

خاندان راکفلر یک موسسه صنعتی ، سیاسی و بانکی است … آنها اگر نگوییم قوی ترین ولی یکی از قدرتمندترین خانواده های تاریخ ایالات متحده هستند . این بنیاد که اکنون توسط شش نسل از خانواده راکفلر در ایالات متحده اداره می شود ، در 14 مه 1913 توسط رئیس سلسله ، جان دیویس راکفلر ، ثروتمندترین مرد تاریخ جهان و بنیانگذار استاندارد اویل تأسیس شد. تقریباً یک قرن است که شعار این بنیاد فعالیت برای زندگی بهتر انسان در سراسر جهان است.

4 / 5. 26

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات