نباید چیزی بخواهید

نباید چیزی بخواهید

نباید چیزی بخواهید

کوین ترودو می گوید مردم خوستار این هستند که بدانند چگونه به موفقیت برسند ولی باید بدانید که هیچ رازی وجود ندارد اگر جست و جو کنید خودتان هم در این زمینه به چیزهایی می رسید.

امروزه منابع زیادی در اینترنت وجود دارد که شامل سمینار و کارگاه می باشد و به ما یاد می دهد که چگونه به موفقیت برسیم حال شما کدام را انتخاب می کنید.

شما باید به کسانی گوش دهید که خواسته شما را دارند و اگر می خواهید پول دار شوید باید به کسی گوش دهید که ثروت زیادی داشته باشد. نباید به کسی گوش دهید که از طریق فروش پکیج های آموزشی موفقیت ش به ثروت رسیده است.

نباید چیزی بخواهید

اگر این افراد می دانستند چگونه پول داشته باشند قبل از فروختن دوره دنبال پول می رفتند، افراد موفق معمولا سرنخ هایی برای رسیدن به موفقیت دارند . ابتدا افراد موفق به طور واضح میدانند که چه میخواهند  وسپس دیگر از خواستن دوری می کنند چون خواستن به معنای کمبود است. وقتی می خواهید باید از خواستن دوری کنید به طوری که چیزی را که میخواهید واقعا در اختیار دارید.

اگر از خواستن دوری کنید حس خوبی دارید و سپس وارد چیزی می شوید که به شما کمک می کند تا چیزی را که میخواهید خلق کنید. در این حالت شما در روز 12 ساعت کار می کنید و 7 روز هم فعالیت بدون وقفه دارید. درنهایت یک حس وسواس در درون شما ایجاد می گردد. شما در این حالت می توانید چیزی را دوست داشته باشید، معمولا افراد موفق وقت بیشتری برای اهداف شان می گذارند. در این حالت افراد می توانند کارهایی کنند که بقیه نمی توانند آن را انجام دهند،  واین رمز موفقیت آنها می باشد. شما نیز می توانید به چیزهایی که میخواهید برسید و توانایی اش را دارید پس باید به خودتان ایمان داشته باشید و به سمت رویاهایی که دارید بروید و هرگز از رویاهایی که دارید نباید دست بکشید  و نباید چیزی را رها کنید چون در این صورت به چیزی که میخواهید نمی رسید و باید بدانید افراد برنده تسلیم نخواهند شد.

4 / 5. 3

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات