سرسختی ذهنی مخصوص افراد موفق است

سرسختی ذهنی مخصوص افراد موفق است

کوین ترودو می گوید که  افراد موفق معمولا کارهایی می کنند که دیگران نمی خواهند آنها را انجام دهند چون بسیار از نظر ذهنی سرخت هستند. این ها را می توانیم جز ویژگی های افراد برنده در نظر بگیریم.  افراد موفق عادت های خوبی در زندگی دارند، بازنده ها نیز عادت های خاصی دارند، در موفقیت و شکست نیز عادت هایی وجود دارد، فرد موفق برای رسیدن به موفقیت اراده دارد و کارهایی می کند که دیگران نمی توانند آن را انجام دهند. افراد موفق معمولا ذهن شان بسیار قوی است که سرسخت هستند.

سرسختی ذهنی مخصوص افراد موفق است

افراد موفق انضباط دارند بسیار سخت هستند و پافشاری می کنند و همیشه کاری را می کنند که افراد ناموفق فقط در مورد آن کار حرف می زنند، افراد موفق همیشه این طور هستند. آنها هیجانی نیستند و تصمیم خودشان را می گیرند. موفقیت نیز تصمیمی بلند مدت را شامل می شود، وقتی تصمیم می گیرید باید نسبت به آن تعهد داشته باشید و تسلیم نشوید. معمولا باید با برنامه پیش بروید  و نسبت به کارهای خودتان برنامه ریزی داشته باشید و برنامه های خودتان را اجرا کنید حتی اگر تمایلی به انجام آن نداشته باشید، افراد موفق کاری می کنند که بازنده ها هیچ وقت آن را انجام نمی دهند. باید به سراغ راه هایی بروید که به شما انگیزه می دهند. از کتاب های انگیزشی که من به شما در لیستی گفتم استفاده کنید، خواندن 5 دقیقه از آنها به شما کمک می کند تا انگیزه داشته باشید و همیشه به پادکست های مثبت گرایانه گوش دهید تا به موفقیت برسید. هر روز باید با موارد مثبت ذهنتان را بمباران کنید، این مورد باعث می شود تا همیشه شارژ باشید و همیشه نسبت به چیزی که میخواهید تعهد داشته باشید، کارهای خوب را باید به طور مداوم انجام دهید حتی اگر تمایلی نداشته باشید. پس باید بدانید که سرسختی ذهنی مخصوص افراد موفق است.

راکفلر که دومین فرد پولدار در تاریخ است گفته که پشتکار می تواند فرد را به موفقیت برساند و تنها کلید اصلی موفقیت است. برای موفقیت باید این موارد را رعایت نمایید.

4.4 / 5. 5

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات