موفقیت یعنی آرام آرام به رویای تان برسید.

موفقیت یعنی آرام آرام به رویای تان برسید.

موفقیت یعنی آرام آرام به رویای تان برسید.

کوین ترودو می گویند که موفقیت مثل مسیر می ماند و مقصد نیست، شما باید در مسیر باشید و حس خوبی داشته باشید تا به چیزی که میخواهید برسید.

موفقیت به این معنا نیست که به چیزی که میخواهید برسید بلکه باید در لحظه حس خوبی نیز داشته باشید. معمولا افراد قبل از اینکه به ثروت برسند بیشتر خوشحال ند تا اینکه به آن رسیدند و این روند حس خوب آنها در موفقیت می باشد. برخی فکر می کنند که تا به چیزی نرسیدند حس خوبی ندارند مثلا اگر کسی چک اش را پرداخت کند حس خوب خواهد داشت ویا اگر به عشقش برسد خوشحال میباشد و بسیاری از اگرهای دیگر، این موارد ذهن افراد را درگیر می کنند. اگر این طور هستید به چیزی نمی رسید و خوش حال نیستید. شما در حال ارتعاش نداشته های تان هستید. پس کائنات به شما این مورد را نمی دهند،  معمولا باید قبل از اینکه به چیزی برسید حس داشتن آن را داشته باشید. باید به گونه ای احساس کنید که واقعا به چیزی که خواستید رسیدید و این حس را باید داشته باشید.

این کار باعث می شود تا احساسی را انتشار دهید که انگار به چیزی که میخواهید رسیده اید بنابراین آرزوی شما برآورده خواهد شد.

موفقیت یعنی آرام آرام به رویای تان برسید.

اگر به چیزی می خواهید برسید باید هدف و رویای واضحی داشته باشید. افراد موفق معمولا آنها را یادداشت می کنند و می گویند که سریعا می خواهند به آن برسند، افراد ناموفق ولی این طور نیستند و از رویا هایشان دست می کشند.

در صورت موفقیت باید نکات زیر را بدانید:

افراد موفق اعتماد بسیار بالایی به خودشان دارند و اعتقاد به موفقیت دارند. باید بدانید که هرکسی این کار را انجام داده شما نیز می توانید انجام دهید. افراد موفق معمولا کارهایی می کنند که دیگران قادر به انجام آن نیستند. افراد موفق کارهای زیادی می کنند، افراد موفق هیچ وقت دست از کار نمی کشند. افراد موفق می دانند که چگونه بر مشکلاتی که می خواهند غلبه کنند و باید آن را در نظر داشته باشید. افراد موفق به طور مداوم کارهایی که می خواهند انجام می دهند.

درصورتی که می خواهید زندگی را تغییر دهید باید چیزهایی را تغییردهید.

افراد ناموفق همیشه پیش کوین ترودو می آیند و از او برای موفقیت سوال می کنند او می گوید باید روی فکر و گفتارتان کار کنید  شما همیشه نمی توانید کارهای تان را ادامه دار انجام دهید. تفکر افراد موفق متفاوت است و صحبت هایشان نیز با افراد معمولی تفاوت دارد.

یکبار مردی گفت اگر می خواهی ثروتمند شوی باید مثل من فکر کنی و صحبت کنی تا چیزهایی که من دارم را نیز تو داشته باشی.

این مورد در دسترس همه می باشد که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نیز این امر ارائه گردیده است. برای رسیدن به موفقیت باید به درستی تصمیم بگیرید همچنین باید بدانید که موفقیت به یک تصمیم وابسته است و بعد از تصمیم باید نسبت به فعالیت های تان تعهد داشته باشید. همچنین شما می توانید با روبرو شدن با مشکلات قدرتتان را بیشتر کنید و من میدانم شما در اوج خواهید بود.

5 / 5. 1

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات