بذر عظمت در وجود هر فردی وجود دارد

بذر عظمت در وجود هر فردی وجود دارد

بذر عظمت در وجود هر فردی وجود دارد

کوین ترودو می گوید افراد موفق دارای اعتماد به نفس می باشند و می توانیم به آن عزت نفس بالا نیز بگوییم که این مورد می تواند تصویر ذهنی مثبت از خودمان نیز باشد. در این صورت بیشتر افراد معمولا عزت نفس پایینی دارند و شک زیادی به خودشان دارند.

اگر قصد دارید به رویاهای تان برسید اول باید تصویر ذهنی خودتان نسبت به خودتان را بهترکنید و تفکرتان را درست کنید چون این امری حیاتی در موفقیت است.

اعتماد به نفس امری حیاتی است و شاید گفتنش آسان باشد ولی انجامش طاقت فرساست. اولین مورد باید در مورد چیزی که مردم درمورد شما می گویند توجه کنید. در طول زندگی مردم به شما می گویند که بازنده هستید هیچ چیزی نخواهید شد و قادر به انجام کاری نیستید و باهوش نیستید.  خیلی ها می گویند که فکر کردید چه جوری موفق می شوید، هیچ کاری نمی توانید انجام دهید و این مورد ادامه دار است.اوایل والدین و معلم این موارد را به ما می گویند و ما نیز آنها را باور می کنیم و تاثیر بدی روی زندگی ما خواهند داشت.

بذر عظمت در وجود هر فردی وجود دارد

بعد چیزهایی که در باره خودمان می گوییم که مثلا هیچ چیزی نمی شوم و هیچ کاری نمی توانم انجام دهم و بدشانس هستم و موفق نمی شوم و این موارد بر ناخودآگاه ما نیز تاثیر دارد.

افراد موفق همیشه می گویند که من برنده ام و خوشانس هستم و هرکاری بخواهم انجام می دهم و موفق می شوم و امکانات موفقیت را دارم. کتابی در این خصوص به نام  سایکو سایبرنتیک ماکسول مالتز هست که باید برای این کار این را بخوانید. جادوی فکر بزرگ هم کتابی است که باید بخوانید و در فصل اول آن گفته می شود که باید باور کنید می توانید موفق شوید و خواهید شد، ودر فصل دومش می گوید باید بهانه ها را کنار بگذارید چون باعث شکست شما می شود.

این موارد را اگر مطالعه کنید باعث ایجاد جادو در زندگی شما می شود و این یعنی باید عمل گرا باشید، شما در حقیقت برای پیروزی به این دنیا آمددید و برای شکست شرطی می شوید. شما باید نسبت به موفقیت ها مهندسی شده رفتار کنید و بر همین اساس برنامه ریزی شده اید و بذرهای عظمت در وجود شما قرار داده شده است، باید باور داشته باشید که موفق می شوید و همین طور هم خواهد بود، و من باور دارم که در اوج خواهید بود.

 

5 / 5. 1

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات