پاکسازی کوین ترودو

پاکسازی کوین ترودو

پاکسازی کوین ترودو

در خصوص بدن باید در نظر داشته باشید که همه چیز به یک سری موارد بستگی دارد که می تواند به ما کمک کند تا به چیزی که میخواهیم دست یابیم. یکی از آن موارد تغذیه می باشد. به طور کلی تغذیه باعث نشاط بدن  و روح بشری می شود. همچنین باید بدانید که غذایی که میخورید و یا آبی که میخورید نیز باعث تاثیراتی بر روی شما خواهد داشت. در این مقاله ما قصد داریم پاکسازی کوین ترودو را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما مطرح سازیم.

پاکسازی کوین ترودو

پاکسازی کوین ترودو چیست؟

در ابتدا باید بدانید کع در پاکسازی تغذیه در درجه اول اهمیت قرار دارد. به عنوان مثال نوع غذایی که می خورید، آبی که می نوشید و ورزشی که می کنید بر پاکسازی شما تاثیر خواهد داشت و باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

باید بدانید که بدن ما یک عنصر بسیار مهم در طبیعت می باشد که باید به آن توجه داشته باشید. در ابتدای پاکسازی غذایی که می خورید باید بسیار طبیعی و ارگانیک باشد تا بتوانید به راحتی پاکسازی های مربوطه را به انجام برسانید.

در زمینه پاکسازی از نظر کوین ترودو می توانید هر نوع گوشتی را مصرف نمایید ولی گوشتی را باید مصرف کنید که بسیار ارگانیک باشد و باید آن را در نظر بگیرید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. حبوباتی که می خورید باید حبوباتی باشد که بتواند نایزهای جسمی و روحی شما را تامین کند. به طور کلی از شیرین کننده های مصنوعی نباید استفاده کنید. این شیرین کننده ها از نظر ترودو در پاکسازی می توانند بر روی روند فرکانس شما تاثیر گذار باشند.

همچنین باید بدانید که شما مجبور هستید روی سه وعده غذا بخورید و باید به این مورد توجه داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمکی که برای غذا استفاده می کنید باید کمتر استفاده شود.

از فلزات سنگین مثل مثل جیوه دوری کنید. به عنوان مثال اگر به دندانپزشکی مراجعه می کنید باید دندان های شما به وسیله لیزر پر شوند و یا با مواد سفید پر شوند تا در زمینه پاکسازی شما مشکلی ایجاد نکنند و باید به این مورد توجه داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

در زمینه پاکسازی نباید از هیچ گونه دارویی استفاده کنید.پاکسازی تمامی اعضای بدن مثل روده و کبد و دیگر بخش ها نیز از همین طریق بیشتر انجام می شوند که باید به تمامی آنها توجه داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین باید بدانید که همیشه ورزش را در زندگی خودتان قرار دهید. انجام ورزش باعث می شود تا به راحتی پاکسازی را به انجام برسانید و باید آن را در نظر بگیرید. همچنین می توانید هر روز چند دقیق در آفتاب باشید تا هم حس خوبی بگیرید و هم بتوانید ویتامین دی کسب کنید که توجه به این مورد نیز خالی از لطف نمی باشد.

می توانید اسب سواری کنید. انجام اسب سواری باعث میشود تا جس خوبی بگیرید و پاکسازی شما به راحتی انجام خواهد شد و باید آن را در نظر داشته باشید چون می توانید از این طریق در سریعترین زمان ممکن به نتیجه ای که میخواهید برسید و این مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

برای پاکسازی می توانید از ترامپولین نیز استفاده کنید. استفاده از ترامپولین باعث می شود تا استرس و اضطراب شما در سریعترین زمان ممکن از بین برود و به راحتی روند پاکسازی شما انجام گیرد.

سعی کنید در هر زمانی در روز به موسیقی های مورد علاقه تان گوش دهید. به هیچ عنوان به موسیقی غمگین گوش ندهید. می توانید به موسیقی های شاد گوش دهید تا روند پاکسازی شما به درستی انجام گیرد و باید این مورد را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای پاکسازی می توانید بخندید، آنقدری بخندید که روده بر شوید. خندیدن نه تنها باعث پاکسازی شما می شود بلکه باعث می شود تا ارتعاش بیشتری به جهان هستی بفرستید و باید به این مورد توجه داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

سعی کنید هر روز آشپزی کنید و گیاه بکارید و سعی کنید به حیوانات غذا دهید. این کار باعث می شود تا حس خوبی نسبت به خودتان و دیگران بگیرید و باید به این مورد توجه داشته باشید چون از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

پاکسازی کوین ترودو چیست؟

سعی کنید هرروز یک کتاب بخوانید. کتابی که می خوانید باید تاثیرات بسیار زیادی بر روی شما داشته باشد.

سعی کنید همیشه رویا پردازی کنید. رویا پردازی باعث می شود تا شما به راحتی راه و روش خودتان را برای رسیدن به اهداف تان در نظر بگیرید . همچنین این امر مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

برای پاکسازی می توانید از تکنیک کالاهان استفاده کنید. این تکنیک می تواند به راحتی به شما آرامش دهد و خیلی مهم است.

همچنین باید در نظر داشته باشید که هر روز شکر گزاری انجام دهید.

این مواردی بود که در پاکسازی ترودو به کار می رود حال دیگر موارد را در مورد ترودو بررسی می کنیم.

کوین ترودو، “پادشاه اطلاعات تجاری” بی چون و چرا، یکی از موفق ترین پخش کننده های تلویزیونی تمام دوران است. او همچنین یک نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و یک سخنران انگیزشی با لشگری از طرفداران فداکار است.

همان‌طور که تقریباً همه می‌دانند  حداقل، کسانی که در چند سال گذشته  کانال های کابلی را دیده اند ترودو بعد از ملاقات ساعت 3 صبح  حرفی نمی زند .

عجایب کوین ترودو

برعکس، ترودو به این موضوع ادامه داد. او «درمان‌های طبیعی‌تری فاش شد»، و  «آن‌ها نمی‌خواهند شما درباره پول رایگان بدانید»، «درمان کاهش وزن که نمی‌خواهند درباره آن بدانید»، «درمان بدهی‌ها» را منتشر کرد. «نمی‌خواهم درباره‌اش بدانی» و «درمان بدهی 2» «آنها» واقعاً نمی‌خواهند شما درباره آن بدانید» باز چندین بار این موارد را مطرح ساخت. ترودو معتقد است که 50 میلیون کتاب در سراسر جهان فروخته است این امر تخمین غیرمنطقی نیست. بلاک باستر او، “درمان های طبیعی” یک پدیده انتشاراتی بود و 25 هفته را در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز سپری کرد و آخرین نسخه ادعا می کند “بیش از 6 میلیون نسخه فروخته شده است.”

در طول راه، او یک تور بین‌المللی را آغاز کرد که در سال 2008 منفجر شد و طبق گفته یکی از افراد داخلی بنیان ترودو حدود 13 میلیون دلار برای ترودو هزینه داشت. و او یک سیستم ظاهراً مطمئن را برای برخی کارها عرضه کرد که به گفته منبع، بیش از 1 میلیون دلار درآمد داشت، اما احتمالاً ضررهای قمار بسیار بیشتری را برای مصرف کنندگان به همراه داشت.

عجایب کوین ترودو

تاریخچه کوین ترودو

در سال 2009، ترودو دوباره چرخید و تبدیل به یک فرد  خودیاری در قالب تونی رابینز با مجموعه 14 سی دی با عنوان “آرزوی تو دستوز توست ” که ظاهراً در مکانی مخفی در کوه های آلپ سوئیس ضبط شده بود. این کتاب که به عنوان یک راهنمای جامع برای موفقیت معرفی می شود، بر اساس اصولی استوار بود که ترودو می گفت در طول دوران تصدی خود در یک انجمن مخفی که ظاهراً شامل بسیاری از ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد جهان می شد، آموخته بود.

به زودی، او یک برادری برای خودش راه‌اندازی کرد، اما برادری برای همه  بود  یک “کلوپ انحصاری، خصوصی، فقط عضویت”  برای شبکه جهانی اطلاعات بود.

یک سازمان عضویت، طراحی شده برای دسترسی به چندین سخنران انگیزشی با هزینه اشتراک ماهانه، و یک شرکت بازاریابی چند سطحی، GIN با کمک یک “شورای” متشکل از 30 میلیاردر و دیگر شخصیت های قدرتمند، توسط ترودو راه اندازی شد. اگرچه این شواری ناشناس باقی ماند اما سازمان در اوج خود بیش از 30000 عضو را جذب کرد و میلیون ها دلار در ماه درآمد داشت. از آن زمان توسط یک گیرنده منصوب شده توسط دادگاه تصاحب شده و به چندین نفر از همکاران سابق ترودو به مبلغ 200000 دلار به علاوه بخشی از حق عضویت فروخته شده است که عواید آن صرف 37.6 میلیون دلار حکم مدنی علیه ترودو می شود را ارائه داد. GIN هنوز فعالیت بسیاری دارد اگرچه چندین منبع به Business Insider گفتند که این شرکت موضوع تحقیقات مداوم FBI است.

اف‌بی‌آی تماس‌هایی که به دنبال اظهار نظر بودند را  در این زمینه تایید ننمود.

تاریخچه کوین ترودو

ترودو روی یک مسیر باریک

ترودو همه چیز را در نظر گرفته است. FPC Montgomery یکی از بخش های  سیستم زندان فدرال است. این خانه برای محکومان یقه سفید و سایر مجرمان کم خطر، یک مرکز حداقل امنیتی است. این زندان که در یکی از پایگاه‌های نیروی هوایی می باشد،  برج‌های نگهبانی، روبان‌هایی از سیم  یا درهای فولادی به صدا درآورده است. این فقط مجموعه‌ای از ساختمان‌ها در یک محوطه نظامی زیبا و بی‌عیب است که شامل زمین گلف، میدان تیراندازی و چندین گلخانه نیز می‌شود.

ترودو روی یک مسیر باریک

زندان کوین ترودو

اتاق ترودو «بیشتر شبیه یک سربازخانه یا خوابگاه است تا یک سلول». او در یک طبقه بالا می‌خوابد، زیرا طبقه‌های پایینی معمولاً «برای پسران مسن‌تر» در نظر گرفته شده است.

جسی جکسون جونیور، نماینده سابق کنگره ایلینوی، جسی جکسون جونیور، و جفری اسکیلینگ، مدیر عامل سابق انرون، که ترودو او را “مرد خوبی” می نامد، می توان به جسی جکسون جونیور، نماینده سابق کنگره ایلینویز اشاره کرد و افزود: “مثل همه اینجا، او فقط به دنبال وقت خود است تا آزاد شود.»

فیلم‌هایی هر شب نمایش داده می‌شوند، و همه جا تلویزیون وجود دارد، از جمله یک صفحه تخت که در یک آلاچیق در فضای باز قرار دارد. او می‌گوید اگرچه برخی از آگهی‌های تبلیغاتی قدیمی ترودو همچنان مکررا پخش می‌شوند و اغلب توسط همبستگانش مشاهده می‌شوند این مورد می تواند تاثیراتی برای طرفداران ترودو نیز داشته باشد.

ترودو در آشپزخانه زندان کار می کرد، تجربه ای گاه ناامیدکننده برای مردی که به اندازه دیگران برای رساندن انقلاب مواد غذایی ارگانیک به مخاطبان اصلی تلاش کرده است بسیار غم انگیز نیز بود. آنها یک گلخانه و یک نانوایی دارند، اما همه چیز کنسرو شده است! او با ناباوری می گوید. چرا به زندانیان اجازه نمی دهیم غذای خود را درست کنند و حرفه ای ارزشمند بیاموزند؟

در مورد تجارت بسیار ارزشمند خود و صحبت های انگیزشی اش  او می گوید که از انجام آموزش در هر مقیاس واقعی منع شده است. او می‌گوید:  مردم از من توصیه می خواهند و من نیز به آنها توصیه می دهم

ترودو برای 51 سالگی حالش خوب است، لاغر و خ برنزه است، با لمس آفتاب سوختگی روی بینی و استخوان گونه‌اش، تبلیغی برای آن درمان‌های طبیعی که او تبلیغ می‌کند را می توانیم شاهد باشیم.

تنها نکته تا حدودی ناسازگار موهای اوست. نقره‌ای و کرکی زیر کلاه سبز بیسبال، روی گوش‌هایش می‌تابد و جلوه‌ای شبیه دلقک  را به او ارائه می دهد.

زندان کوین ترودو

با این حال، ترمیم شهرت او بیش از یک مدل موی جدید نیاز دارد. مشکلات حقوقی لطمات جبران ناپذیری به یک حرفه فوق العاده و البته طولانی وارد کرده است. متقاعد کردن مردم به شما که اسرار موفقیت را در اختیار دارید، حتی در شرایط سختی که دارید، یک شاهکار است، حتی برای فروشنده ای که استعداد دارد این امری سخت است.

ترودو در کتاب‌ها و سخنرانی‌هایش در مواقعی بیشتر درباره نحوه تربیتش و چگونگی شکل‌گیری آن صحبت می‌کند. به عنوان مثال، در «درمان‌های طبیعی‌تر آشکار شد»، او می‌نویسد: «شاید این واقعیت که من در کودکی به فرزندی قبول شدم، یا شاید به این دلیل که بچه‌ای چاق بودم، یا شاید به این دلیل که عینک می‌زدم و «چهار چشم» بودم. یا شاید چون ما در حومه شهر زندگی می کردیم، همه می توانستند در رشد شخصیت من نقش داشته باشند.»

ترودو از کودکی به جادو علاقه داشت و به نظر می‌رسد انجام حقه‌هایی برای خانه سالمندان و جشن‌های تولد یکی از اولین ذائقه‌های سخنرانی عمومی او را فراهم کرده است. همانطور که تقریباً هر نوجوانی که در ترفند ناپدید شدن شیر یا طناب بریده و ترمیم شده تسلط دارد، می تواند تأیید کند، سحر و جادو می تواند یک سرگرمی منحصر به فرد قدرت بخش باشد، به ویژه برای یک نوجوان ناایمن او می گفت، توانایی سر زدن به همسالان و حتی بزرگسالان می تواند  حالت خیلی خوبی به انسان دست بدهد. برای ترودو، سحر و جادو همچنین ممکن است آغاز اولیه قدرت اطلاعات سری باشد.

 ترودو وقتی در زندان بود شغل دومی نیز داشت

او در زندان با مردی به نام جولز لیب آشنا شد که مشغول توزیع کوکائین بود. پس از آزادی، این دو با هم وارد تجارت شدند و شرکتی به نام Trudeau Marketing Group راه اندازی کردند و به یک شرکت مکمل های غذایی چند سطحی به نام Nutrition for Life پیوستند. طبق گفته نیویورک تایمز، ترودو با به کارگیری دانشی که در Amway به دست آورده بود، به سرعت به موفق‌ترین استخدام‌کننده شرکت تا کنون تبدیل شد و تجارت را تنها در یک سال دو برابر کرد. اما تکنیک‌های فروش تهاجمی او، که شامل دادن وعده‌های گزاف در مورد درآمد بالقوه‌ای بود که می‌توان انتظار داشت، توجه مجریان قانون را به خود جلب کرد و در سال 1996، دادستان کل ایلینوی شکایتی را ارائه کرد و ترودو و لیب را به اجرای یک طرح هرمی غیرقانونی متهم کرد. به عنوان بخشی از توافق، ترودو در مجموع 185000 دلار به ایلینوی و هفت ایالت دیگر پرداخت کرد.

اندکی پس از آن، ترودو مهارت های خود را به عنوان یک فروشنده ،او اصطلاح “ارتباط دهنده” را به تلویزیون ترجیح می دهد، جایی که تبلیغات اطلاعاتی به دنبال مقررات زدایی از صنعت تلویزیون توسط رئیس جمهور ریگان گسترش یافته بود، استفاده کرد. ترودو از این فرصت استقبال کرد و به زودی خود را با انواع محصولات هماهنگ کرد. برنامه آموزشی Mega Memory خودش را ساخت.

حال در خصوص پاکسازی ترودو باید مواردی را در نظر بگیریم.

ترودو وقتی در زندان بود شغل دومی نیز داشت

نکات برجسته پاکسازی کوین ترودو

اول اینکه باید فکر کنید هدف شما از پاکسازی چه می باشد. مثلا. اگر شما می خواهید از طریق پاکسازی به رویاهای تان دست پیدا کنید، باید بدانید که اولین قدم پاکسازی می باشد. سپس باید به سراغ شکرگزاری بروید. در واقع قدم دوم می تواند قدم اول را تکمیل کند. تکمیل سازی قدم دوم نسبت به قدم اول می تواند کاری کند تا به چیزهایی که میخواهید برسید و باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. ترودو نیز همیشه گفته که بعد از پاکسازی باید به سراغ شکرگزاری برویم. روند پاکسازی هم به چند دقیقه و چند ساعت وابسته نیست. شما باید از طریق پاکسازی روح و جسم تان را از موارد بد پاک کنید و باید این مورد را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. در قدم بعد که شکرگزاری می کنید باید بدانید که شکرگزاری می تواند به عنوان این موضوع به شما یادآور شود که شما هرچیزی را که میخواهید، در زمان حال حس کنید که آنها را دارید و این امر یکی از مواردی می باشد که بعد از پاکسازی خیلی از افراد آن را رعایت نمی کنند. شما باید بدانید که به طور کلی پاکسازی و روندهای مربوط به آن امری است که به شما یاد آور می شود که اصلا متریالیست نباشید و ماده گرایی را کنار بگذارید. در صورتی که این کار را انجام دهید، از طریق ژنتیک به شما القا می شود که کائنات در حال کمک به شما برای رسیدن به خواسته های تان می باشد. ما در این جا در مورد روانشناسی زرد صبحت نمی کنیم، ما نمی خواهیم بگوییم که شما فقط پاکسازی کنید و بعد به سراغ شکرگزاری بروید و سپس به خواسته های تان می رسید، این امری غلط می باشد. شما باید در نظر داشته باشید که رسیدن به آرزو و داشتن آن امری متفاوت است. رسیدن به آرزو به این معناست که شما در راه رسیدن به آرزو هستید و از این طریق به آرزوی تان می رسید. پس در راه بودن به معنای تلاش کردن برای رسیدن به خواسته های تان می باشد. همچنین در فیلم راز نیز این امر به طور دقیق گفته شده است. در صحنه ای فردی خودش را در جلوی آینه می بیند ولی به طور کلی دیدن او یک سری جنبه های منفی از خودش را به او یاد آور می شود. جنبه های منفی شامل بد هیکل بودن و بد شکل بودن است که باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است. البته به طور کلی پاکسازی و روندهای مربوط به آن امری است که باعث می شود تا شما به یک انسان خالص تبدیل شوید. خالص بودن به معنای این است که بعد از پاکسازی کوین ترودو دیگر هیچ مانعی برای رسیدن شما به آرزوهای تان وجود ندارد و این امر مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.  باید آن را در نظر بگیرید. همچنین باید بدانید که پاکسازی کوین ترودو به شما می گوید که باید  برای رسیدن به آرزوهای تان تمامی تلاش تان را بکنید تا به چیزی که می خواهید برسید، فکر نکنید که بدون تلاش و با فکر کردن می توانید به خواسته های تان دست پیدا کنید. این امری است که خیلی ها فکر می کنند که پاکسازی و قانون جذب این طور کار می کنند ولی این گونه نیست. به عنوان مثال گفته می شود به هرچی بیشتر فکر کنید، بیشتر به سمت شما کشیده می شود. باید در این خصوص بدانید که بیشتر فکر کردن باعث می شود تا پیامی در کائنات بوجود آید تا شما بتوانید هرچه سریعتر به خواسته ای که می خواهید برسید و باید آن را در نظر داشته باشید چون توجه به این مورد خالی از لطف نمی باشد و مهم نیز می باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله ما پاکسازی کوین ترودو را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که پاکسازی کوین ترودو چیزی است که باید برای رسیدن به آرزو هایتان از آن استفاده کنید و می تواند تاثیر بسیار زیادی نیز داشته باشد و باید آن را در نظر بگیرید چون مهم است و با اهمیت است. البته تمامی نکاتی که گفتیم برای رسیدن به آرزوهای شما کافی نیست و باید برای رسیدن به آرزوهای تان تلاش نیز بکنید این امری است که باعث می شود تا به چیزی که میخواهید برسید.

 

3 / 5. 5

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات