موفقیت روش خاص خودش را دارد

موفقیت روش خاص خودش را دارد

موفقیت روش خاص خودش را دارد

کوین ترودو می گوید این مورد همیشه به عنوان یک واقعیت است که افرادی که میخواهند در زندگی به موفقیت های مالی برسند، هیچ وقت به این مورد نخواهند رسید. معمولا برخی افراد مشکلات زیادی با پول دارند و اگر یک چک را پرداخت نمایند، مجبور می شوند بعد از آن چک بعدی را پرداخت کنند. به همین دلیل گفته می شود که همیشه چند علت برای شکست مردم در زندگی وجود دارد. حالا اگر مایل باشید می توانید 100 فرد موفق و 100 فرد ناموفق را از جنبه های مختلف با هم مقایسه کنید. شما مردمی را می توانید با هم مقایسه کنید که هم سن هستند و همسایه هم اند و همگی محل تحصیلشان یک جا بوده است  ودر شروع کار نیز با هم بودند. این نوع مقایسه می تواند شما را به فرمول موفقیت برساند. پس باید بدانید که موفقیت روش خاص خودش را دارد. یک مردی یک بار به کوین ترودو گفت که  هر کاری که من کردم تو هم بکن و شبیه من نیز صحبت کن و در نهایت هر چیزی که من دارم را نیز تو داری. پس باید بدانید که سه عامل برای موفقیت هست.  اول انجام کار و سپس اقدامات عملی در آخر نیز به طرز فکر و طرز صحبت شما ارتباط داده می شود. افراد موفق معمولا کارهایی می کنند که برخی ها فقط در مورد آن صحبت می کنند.  بنابراین باید بتوانید عادت داشته باشید که همین الان نسبت به چیزی که می خواهید اقدام کنید. آرت ویلیامز نویسنده کتاب معروف همین الان انجام بده، نشان می دهد که این عادت نوعی موفقیت نیز هست. همچنین گفته شده که بیل گیتس نیز وقتی دیده که پتناسیل اصولی موفقیت را دارد و در نرم افزار تخصص دارد سریعا کارهایی را برای رسیدن به هدفش انجام داده است.

موفقیت روش خاص خودش را دارد

افراد موفق کارهایی می کنند که دیگران حتی از ترس نمی توانند به سراغ آن بروند. معمولا طرز تفکر افراد باعث انجام این کار می شود . معمولا طرز تفکر فرد در این جا دخالت دارد و می گوید که اگر فرد خوب نباشد کاری را انجام نمی دهد که این مورد به حس اعتماد به نفس نیز بر می گردد. در واقع می شود بگوییم که افراد می توانند فکر کنند که ثروت می شوند و این عنوان چنین کتابی نیز می باشد. در واقع باید فکر کنید و این احساس را داشته باشید که همین الان آن چیزی را که میخواهید دارید و حس نیاز و خواستن را در درون خودتان از بین ببرید. درو اقع حس نیاز شما را از اهداف تان دور می کند. حس کمبود نیز همین طور است. ولی اگر چیزی بخواهید و اهمیتی برای رسیدن به آن درون شما وجود نداشته باشد به راحتی به آن می رسید.

افرادی که موفق هستند معمولا با قدرت کلام به موفقیت می رسند. در غرب هم مرسوم هست که شعبده بازها قبل از بازی می گوینند آبراکادا برا، این به معنای خلق از طریق کلمات می باشد. در واقع این مورد می خواهد بگوید که شما از طریق چیزهایی که میگویید هر چیزی را می توانید خلق کنید. هر چیزی را که بگویید بدست می آورید. پس مراقب کلماتی که می گویید باشید. معمولا گفته می شود که دهان از طریق جریان قلب شروع به حرف زدن می کند. پس باید بدانید که اگر منفی صحبت کنید، حس بدی می گیرید و اگر ترس داشته باشید باز هم این مورد بدتر خواهد بود. پس اصولی را باید بدانید و آن این است که برندگان  باور به برد دارندو قهرمانان دانا بر این امر هستند که می برند، معمولا از طرز صحبت این افراد می توانید به این موارد پی ببرید.

همه برای بردن به دنیا می آید،

شما نیز برای موفقیت برنامه ریزی شدید و این یعنی نعمات بزرگی به شما داده شده است. من همه شما را در اوج می بینم و دوستتان دارم کوین ترودو

 

2 / 5. 1

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات