خاندان روتشیلد چه می خواهند و چه اهدافی را دنبال می کنند؟

خاندان روتشیلد چه کسانی هستند؟

در مقاله قبلی درباره خاندان ثروتمند صبحت کردیم و امروز خاندان روتشیلد است که یکی از با نفوذ ترین خانواده های قدرتمند در دنیاست خانواده روتشیلد که در زمینه های مختلف کار کردند از جایی به بعد یکی از اعضای خانواده ثروتمند شد و دست تمام اعضای دیگر را گرفت و این خاندان ثروتمند و قدرتمند را پایه گزاری کرد که در تصمیمات مهمی اکنون دخالت می کند.

خاندان روتشیلد چه کسانی هستند؟روتشیلد به آلمانی: Rothschilds از اعضای خانواده بسیار ثروتمند روتشیلد هستند که شجره نامه آنها در آلمان به 1500 می رسد. خانواده یهودی اشکنازی تجارت بانکی خود را در قرن 18 آغاز کردند. در اوج قدرت در حدود قرن 18 ، ثروتمندترین خانواده جهان بود و بیشترین ثروت ثبت شده در تاریخ مدرن را داشت. ثروت خانواده به تدریج با تقسیم بین تعداد زیادی از وارثان کاهش می یابد. امروزه فعالیت خانواده روتشیلد بسیار کمتر از گذشته است ، اما اعضای خانواده همچنان فعالیت های اقتصادی گسترده ای در زمینه هایی مانند بانکداری ، معدن ، کشاورزی ، شراب سازی و نیکوکاری دارند. در ادامه با سایت رسمی کوین ترودو همراه باشید تا این گروه بزرگ را بررسی کنیم.

پنج نسل از شاخه اتریشی این خانواده اشرافی از امپراتور فرانسیس دوم هابسبورگ هستند. شاخه دیگر خانواده ، شاخه انگلیسی نیز از طبقه ملکه ویکتوریا به اشراف انگلیس آمد. نشان خانواده روتشیلد مشتی با پنج کمان است که نمادی از پنج شاخه خانواده است و شعار خانواده زیر این نماد نقش بسته است: وحدت ، صداقت و صنعت.

اولین عنوان روتشیلد

اولین عضو خانواده که از عنوان روتشیلد استفاده کرد اسحاق الچانان روتشیلد ، متولد 1577 است. این نام در آلمانی قدیم به معنی “سپر قرمز” است. این خانواده در سال 1744 با تولد میر امشل روتشیلد شروع به کسب قدرت بین المللی کردند. او پسر آمشل موسی روتشیلد است و با شاهزاده هس به عنوان تغییر دهنده تجارت می کند.

او که در محله یهودی نشین فرانکفورت متولد شد ، خانواده بانکی ایجاد کرد و پنج پسر خود را در پنج مرکز تجاری بزرگ اروپایی اسکان داد. بیشتر ثروت خانواده از شعبه آن در لندن ، ناتان میر روتشیلد ، تامین می شود. یکی از مهمترین استراتژی های خانواده کنترل بانک فقط در بین اعضای خانواده بود. این به آنها اجازه داد تا ابعاد فعالیت خود را کاملاً پنهان کنند.

روش کار روتشیلد چگونه است؟

روش کار خاندان روتشیلد، که در آن چندین برادر فعالیت های موازی خود را در چندین مرکز مالی آغاز کردند ، توسط دیگر بانکداران یهودی مانند بیشافیم ، کشیشان ، سلیگمان ها ، لازارها و غیره تقلید شد. به بانکدارانی با صداقت و مهارت اقتصادی آنها نه تنها در میان یهودیان بلکه در میان بانکداران نیز اعتبار زیادی کسب کردند. بنابراین بانکداران یهودی در اواسط و پایان قرن 19 قدرت زیادی به دست آوردند. رهبر همه آنها خانواده روش کار روتشیلد ها بود. اما از قرن نوزدهم ، همه روتشیلدها شروع به ازدواج با افراد خارجی کردند. این ازدواج ها بیشتر با خانواده های اشرافی یا سایر بانک ها بوده است.

بلوار روتشیلد در یکی از تاریخی ترین و گران ترین مناطق تل آویو واقع شده است. این بلوار به نام بارون ادموند جیمز دو روتشیلد ، بانکدار فرانسوی و حامی اولیه جنبش صهیونیستی نامگذاری شده است. فعالیتهای خانوادگی یکسان نبود. برخی از روتشیلد از صهیونیسم حمایت کردند ، اما برخی دیگر حتی با تشکیل دولت یهودی مخالفت کردند.

خاندان روتشیلد در توطئه جهانی

این خانواده در بسیاری از توطئه ها در سراسر جهان مشارکت داشته و دائماً به طرق مختلف سعی در افزایش نفوذ امپراتوری خود در جهان داشته است و به همین دلیل این خانواده در مواردی وارد عرصه سیاست شده و سیاستمداران تاثیرگذار خود را مطیع خود کرده اند.

خانواده روتشیلد در توطئه جهانی

از جمله توطئه های آنها می توان به مشارکت آنها در جنگ های جهانی و منطقه ای از جمله جنگ انگلیس و فرانسه ، ناآرامی های داخلی در اروپا و ایالات متحده ، مسئله فلسطین ، انقلاب های به ظاهر مردمی در کشورهای مختلف مانند روسیه ، فرانسه، کمک های مالی و تسلیحات برای کشورهای شرکت کننده و کارخانه های تولید سلاح آنها و … اشاره کرد.

اصول مشترک روتشیلد ها

روتشیلد ها یک اصل مشترک داشتند که لرد روتشیلد و برادرانش بر اساس آن عمل کردند. این اصل این بود که ما باید آتش جنگ را روشن کنیم و میلیون ها نفر برنده شویم. برای روتشیلد ها جنگ ها در واقع یک سرمایه گذاری بود. آنها از طریق تجارت اسلحه ، وام دادن به کشورها در طول جنگ ، بازسازی ، توسعه ، راه آهن ، پروژه های کشاورزی و صنعتی و غیره سودهای هنگفتی به دست آوردند.  همچنین حدود 16 میلیون میلیون دلار برای جنگ به دولت انگلیس داد.

اصول مشترک روتشیلد ها

ناگفته نماند که این سناریو در طول جنگ جهانی دوم تکرار شد. این موسسات همچنین برای خرید سهام کانال سوئز توسط دولت مصر در سال 1875 به دیزرائیلی ، رئیس دولت ، کمک مالی کردند. در عین حال ، آنها نمایندگان خود را برای تشویق به کشورهای شرقی مانند مصر ، تونس و ترکیه فرستادند. آنها می توانند برای پروژه های مختلف وام بگیرند. پروژه هایی که عمدتاً از سرمایه گذاری ها ، طرح ها و مشاغل خود استفاده کرده اند. آنها برای حمایت از سرمایه گذاری های خود ، فعالانه وارد عرصه سیاست در همه کشورهای حوزه فعالیت خود شدند و عناوین بزرگی مانند بارون ، لرد و دیگران را به دست آوردند.

خانواده روتشیلد و نزدیک کردن مسیحیان به یهودیان

خاندان روتشیلد کمک های مالی زیادی به واتیکان و پاپ کرده اند. با این کار ، آنها راه را برای واتیکان هموار کردند تا اعلام بی گناهی یهودیان در خون مسیح را اعلام کند. بدین ترتیب تمام لعنت ها در دعاهای کلیسای کاتولیک علیه یهودیان پایان یافت و این شاید مهمترین خدمت روتشیلد ها به یهودیان باشد. این امر زمینه را برای اتحاد مسیحیت و صهیونیسم در عصر جدید و ظهور پدیده ای به نام مسیحیت صهیونیستی فراهم کرد و آنها را قادر ساخت تا دوباره سرزمین های کشورهای اسلامی و عربی از افغانستان تا عراق را اشغال کنند.

خانواده روتشیلد و نزدیک کردن مسیحیان به یهودیان

بنیانگذار خانواده روتشیلد دستور داد که تحت هیچ شرایطی میزان دارایی اعضای خانواده اعلام نشود ، فهرست اموال اعضای خانواده حتی به عنوان ارث تعیین نشود و اعضای آنها باید از ترک ثروت خانواده روتشیلد جلوگیری کنند. جالب اینجاست که این قانون آخر هنوز تا حد زیادی رعایت می شود و در این خانواده پسر عموها اولین کاندیدایی هستند که با یکدیگر ازدواج می کنند. هرکسی که عمداً این دستورات را نادیده بگیرد می تواند از خانواده اخراج شود.

ثروت هنگفت خاندان روتشیلد

ثروت هنگفت روتشیلد ها

ثروت روتشیلد ها چقدر است؟ هیچ کس به طور قطعی نمی داند. اما برآوردها همیشه کمتر از ارزش واقعی بوده و هستند. نیکلاس هاجر در کتاب جنجالی خود ، تاریخ دولت مخفی جهان، می گوید که اگر روتشیلد ها در سال 1850 حداقل 6 میلیارد دلار ثروت داشتند و با سرمایه گذاری شخصی حداقل 8 درصد سود سالانه جذب می کردند با این حساب حداقل 1.9 تریلیون دلار به بالا دارایی آنها خواهد بود.

3.7 / 5. 25

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات