عاداتی که ثروتمندان دارند

عاداتی که ثروتمندان دارند

عاداتی که ثروتمندان دارند

این متن بخشی از نوشته های استاد کوین ترودو است که در آن متدهای گروه های مخفی را گفته است از نظر استاد برخی از کارها وجود دارند که فقط افرادی که به دنبال موفقیت هستند و یا موفقیتی بدست آورده اند آنها را به انجام می رسانند. کوین ترودو نیز در این زمینه نکاتی گفته است.

معمولا حتی می توان گفت که نحوه صحبت کردن افراد موفق با افراد عادی نیز متفاوت است. طرز فکر افراد موفق  بسیار خاص است و نسبت به افراد عادی این مورد می تواند یک ویژگی خوبی از آن ها باشد. شما نیز اگر در فکرتان این هست که به یک فرد موفق تبدیل شوید، باید دقیقا مثل افرادی فکر کنید که موفق هستند و یا مثل آنها صحبت کنید و رفتار نمایید.

ولی در ابتدا باید سعی کنید که برخی تفاوت های شخصیتی را نسبت به آن ها شناسایی نمایید.

یکی از ویژگی های مهمی که افراد موفق دارند این هستش که هر موقع که بخواهند کار مورد نظرشان را انجام می دهند، و کار امروز را به فردا نمیسپارند این یک ویژگی خاصی است که در افراد میلیاردر و موفق وجود دارد.

افراد موفق هیچ وقت منتظر کسی نیستند که دستشان را بگیرد تا به سوی موفقیت هدایت شوند خودشان این کار را انجام می دهند. ازنظر آنها اگر برای هدفشان امروز تلاش کنند می توانند بهتر با نتیجه برسند تا اینکه فردا نسبت به کاری که میخواهند اقدام کنند.

در سطح 5 شبکه جهانی اطلاعات که ما در وب سایت قرار دادیم کوین درباره این می گوید که مثلا می خواهیم یک کسب و کار راه اندازی کنیم همانجا سر میز در یک کافی شاپ با تماس تلفنی اولین کارهای بانکی اش را انجام می دهیم

عاداتی که ثروتمندان دارند

یکی از ویژگی های مهم افراد موفق این هست که هرچیزی را که بخواهند به صورت نوشتاری و مکتوب در می آورند. آنها فقط فکر نمی کنند بلکه می نویسند و عمل می کنند. بعد از نوشتن نیز سعی می کنند تا اقدامات لازم را برای رسیدن به چیزهایی که میخواهند به انجام برسانند. مثلا اگر لازم باشد با بخشی تماس می گیرند و یا در اینترنت دنبال چیزی که میخواهند می گردند. آنها فقط به این مورد فکر می کنند که چیزی را که میخواهند انجام می دهند حال هرچه می خواهد باشد.

افراد موفق در دفتر کاری خودشان کارهایی را که باید انجام دهند را به صورت لیست آورده اند و اگر نیازشان را برطرف سازد نسبت به آن اقداماتی را انجام می دهند چون می دانند که به هدفشان می رسند.

نکته مهم

وقتی افراد می خواهند لیستی از کارهایی که باید انجام دهند را بنویسند، باید از کارهایی شروع کنند که ساده است و می توانند در سریعترین زمان ممکن این را انجام دهند، البته باید بدانید که اگر با انجام کارهای کوچک به موفقیت برسید، در نهایت یک اعتماد به نفس بزرگی نیز در شما شکل می گیرد. این مورد نیز به صورت ادامه دار خواهد بود.

حال در خصوص این کارهای ساده ما مواردی را برای شما آورده ایم:

مثلا اگر می خواهید گاراژ منزل را تمیز کنید، باید یک سری کارهای خرده ریز را انجام دهید تا به تمیز کردن گاراژ برسید:

در ابتدا باید بدانید که روز و ساعت تمیزکاری چه زمانی می باشد. در مرحله بعدی باید محیط گاراژ را بررسی نمایید.  معمولا باید یک جعبه داشته باشید و وسایلی را که میخواهید درونش قرار دهید، داشتن کیسه زباله نیز مهم هست و سطل زباله نیز باید داشته باشید. بعد باید زمانی را اختصاص دهید تا وسایلی را که میخواهید دسته بندی کنید.

همان طور که دیدید هر مرحله کارساده ای خواهد بود و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. هر کدام را که شروع کردید، تمام کنید تا برای شما یک موفقیت به حساب آید. انجام آن می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کند و با موفقیت و اعتماد به نفس بیشر علاقه بیشتری نیز در انجام کارها بدست خواهید آورد. همچنین با این کار می فهمید که چه چیزی در زندگی شما ضروری خواهد بود. و بهتر کارها را طبق برنامه انجام می دهید. این چیزی ساده ایست که می توانید برای رسیدن شما به هدف تان به شما کمک کند. شما می توانید هر چیزی را که بخواهید از آن خود کنید ولی در ابتدا باید بدانید که آیا می توانید به آن برسید.( دقیقا این قسمتی از مقاله با نام فرق میان باور داشتن و دانستن است)

اهداف شما باید جوری باشد که به شما هیجان بدهد و هم جوری باشد که بدانید می توانید به اهدافتان برسید.

نامه های بیشتر کوین ترودو را در وب سایت ما مرجع تخصصی آموزش های استاد بخوانید

نامه های کوین ترودو

3.3 / 5. 4

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات