گروه بیلدربرگ گروه مخفی بزرگ جهان، چه اسراری دارد؟

گروه بیلدربرگ گروه مخفی بزرگ

بیلدربرگ یک سازمان سیاسی ماسونی جهانی با دو شعبه است لژ نیویورک و لژ منچستر. لژ نیویورک روابط اروپا و آمریکا و امور آمریکای شمالی را اداره می کند و لژ منچستر بخش اروپایی روابط با ایالات متحده را کنترل می کند. هماهنگی لازم در این سازمان از دفتر گروه بیلدربرگ ، واقع در نزدیکی لاهه در هلند ؛ انجام شده. مانند بسیاری از سازمانهای بین المللی بزرگ ، تحت کنترل صهیونیستها است و دارای ابزارهای قدرتمند مالی ، نظامی و مفیدی برای دستیابی به اهداف خود در اداره اقتصاد و سیاست جهانی است. این گروه اولین جلسه خود را در سال 1954 در هتل بیلدربرگ هلند برگزار کرد. با وبسایت کوین ترودو همراه باشید تا بیشتر با این گروه مخفی آشنا بشیم.

گروه بیلدربرگ گروه مخفی بزرگ

بیلدربرگ با استفاده از رسانه ها و منابع مالی عظیم اعضا و دست نشانده های آن در کشورهای مختلف ، قدرت و حکومت در کشورها را به افرادی واگذار می کند که می خواهد از آنها برای اجرای برنامه های جهانی خود استفاده کند. در این راستا ، او از اهرم هایی مانند سازمان ملل متحد ، بانک جهانی ، صندوق بین المللی پول ، سازمان تجارت جهانی ، ناتو و غیره استفاده می کند و روابط نظامی را جنگ های مختلف و شرایط اقتصادی مختلف مانند قیمت نفت و طلا در هر سال تعریف می کند. این کشور با استفاده از سلاح های اجتماعی و قانونی خود در کشورهای مختلف ، قوانینی وضع می کند که هرگونه اقدامی علیه اهداف صهیونیسم جهانی را خنثی می کند.

130 نفر هستند که مسائل اصلی جهان را حل می کنند. آنها گروهی هستند که اعضای آنها هنوز مشخص نیست. آنها انتخاب نمی شوند ، منصوب می شوند. سالی یک بار ، آنها معمولاً در اواخر بهار ملاقات می کنند تا در مورد مسائل مهم جهانی و البته بحران های جاری جهانی بحث کنند. یا شاید تصمیم بگیرند و اعدام کنند! معلوم نیست زیرا جلسات محرمانه است و روزنامه نگاران به آنها دسترسی ندارند. هیچ یک از اعضا در مورد موضوع جلسات گزارشی ندادند. همه سوالات بیلدربرگ محرمانه هستند. اصلاً مشخص نیست که آنها واقعاً چه می کنند. اما با جمع شدن افراد ثروتمند و قدرتمند برای این جلسات ، به نظر می رسد که هر تصمیمی که می گیرند قدرت تحمیل آن را دارد. در اکثر جلسات ، مهمانان نیز دعوت می شوند. سیاستمداران در سطح وزیر ، نخست وزیر ، رئیس جمهور ، رئیس بانک مرکزی و سرپرست وزارت اطلاعات و امنیت کشورها.

تشکیل گروه بیلدربرگ

تشکیل گروه بیلدربرگ

گروه بیلدربرگ برای اولین بار در سال 1954 در هتل بیلدربرگ هلند و به دنبال جوزف رتینگر برگزار شد و نام هتل باقی مانده است. رتینگر سیاستمدار لهستانی و عضو عالی رتبه سازمان فراماسونری بود که از دربار سلطنتی هلند برای تأسیس گروه بیلدربرگ کمک و بودجه خواست و اولین کنفرانس خود را با 50 سیاستمدار و افراد تأثیرگذار برگزار کرد.

بیلدربرگ برای اولین بار به عنوان جلسه ای برای تقریب و تقریب بین اروپا و ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم و جلوگیری از بحران جهانی ارائه شد. به نظر می رسد جلسه اول با استقبال تماشاگران روبرو شد و داستان به دنبال آن پیش رفت. گروه بیلدربرگ اکنون دفتری در لیدن هلند دارد و نشست سالانه خود را در یکی از مجلل ترین هتل های جهان برگزار می کند. معمولاً در اروپای غربی یا ایالات متحده. همه اعضا می آیند و چندین روز مبادله عمومی و مکالمات شخصی بین اعضا وجود دارد و هیچ کس نمی داند آنها چه می گویند و چه می کنند و سپس ترک می کنند.

در سال 2015 ، این کنفرانس در تلفس اتریش ، در سال 2016 در درسدن آلمان و در سال 2017 در ویرجینیا ، ایالات متحده برگزار شد. سال گذشته تورین ایتالیا میزبان کنفرانس بود و امسال مونترو سوئیس. زمان کنفرانس معمولاً ماه ژوئن است و در روزهای برگزاری آن تدابیر شدید امنیتی در کشور میزبان اعمال می شود. این کنفرانس تا کنون 67 بار برگزار شده است. ایالات متحده میزبان این گروه با حداکثر 11 شرکت کننده بوده است. پس از آن بریتانیای کبیر ، آلمان و سوئیس با هر کدام 6 میزبان قرار دارند. در حالی که هلند تنها اولین میزبان کنفرانس بود.

اعضا گروه بیلدربرگ چه کسانی هستند؟

دفتر گروه بیلدربرگ ، طبق وب سایت خود که تقریباً غیرفعال است! ، کنفرانس های سالانه ای را با بودجه تامین شده توسط سرمایه گذاران بیلدربرگ و از طریق دعوت نامه های ارسال شده توسط کمیته راهبری برگزار می کند. مهمانان یا اعضای دائمی هستند یا فقط یک یا دو فصل مهمان هستند. اما کسانی نیز هستند که به بیش از مثلاً 10 یا 15 دوره دعوت شده اند.

اعضا گروه بیلدربرگ چه کسانی هستند؟

اعضای خانواده سلطنتی ، از جمله شاهزاده فیلیپ همسر ملکه الیزابت دوم ، شاهزاده چارلز پسر ملکه انگلستان، شاهزاده بئاتریکس ملکه سابق و مادر پادشاه هلند، ویلم اسکندر پادشاه هلند ، خوان کارلوس اول پادشاه اسپانیا و دخترانش ، کارل گوستاو شانزدهم پادشاه سوئد ، هانس آدام دوم شاهزاده لیختن اشتاین و شاهزاده الکس شاهزاده دانمارک اعضای ثابت گروه هستند.

در 65 سال از تشکیل گروه بیلدربرگ ، تقریباً همه نخست وزیران بریتانیا ، روسای جمهور فرانسه و صدراعظم آلمان در هر زمان به این کنفرانس دعوت شده اند. بیلدربرگ میزبان پادشاهان و خانواده های سلطنتی بریتانیا ، بلژیک ، هلند ، نروژ و اسپانیا و سیاستمداران ارشد از 23 کشور جهان بوده است.

روشهای اجرایی گروه بیلدربرگ

همه جای دنیا شرکت های بزرگ و هر سازمان بزرگ دیگری کارها را مخفیانه انجام می دهند. جلساتی مانند مجمع جهانی اقتصاد ، بانک های مرکزی ، گروه 8 ، شورای اروپا و … آنها همیشه پشت درهای بسته برگزار می شوند تنها دلیل احتمالی این امر این است که آنها نمی خواهند دیگران بدانند در واقع چه می کنند. هنگامی که ما در مورد این موضوع صحبت می کنیم که “این موضوع برای عموم مردم نیست” ، در واقع این بدان معناست که مقاماتی که علاقه ای به انتشار این موضوع ندارند. بیلدربرگ کنترل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی ، سازمان ملل متحد و کلیه بانک های مرکزی اروپا را در دست دارد. هر دولت بزرگ اروپایی حداقل یکبار به اجلاس بیلدربرگ دعوت شده است و همه منشیان ناتو عضو بیلدربرگ بوده اند.

اهداف و برنامه های بیلدربرگ

اهداف و برنامه های بیلدربرگ

یکی از برنامه های بلندپروازانه بیلدربرگ ایجاد یک دولت جهانی با بازار جهانی است. او دارای ارتش است و امور اقتصادی او توسط یک بانک اداره می شود. همچنین دارای کلیسای جهانی است که از ادیان موروثی بشر برای اهداف نظم جدید جهانی استفاده می کند. همه ادیان دیگر باید نابود شوند. همه هویت های ملی باید از درون نابود شوند. فقط ارزشهای جهانی اجازه رشد خواهند داشت.

جامعه پست صنعتی باید رشد صفر داشته باشد. این نرخ رشد صفر برای از بین بردن آثار ثروت ضروری است و امکان تقسیم جامعه به مالکان و برده ها را فراهم می آورد. هنگامی که رفاه وجود داشته باشد ، در نتیجه پیشرفت نیز وجود خواهد داشت که اجرای برنامه های رکود را دشوارتر می کند. به عنوان مثال ، این به معنای تکمیل صنعتی شدن و تولید برق است ، به استثنای رایانه ها و خدمات. صنایع دیگر در ایالات متحده و کانادا در حال حرکت به کشورهای فقیر مانند بولیوی ، پرو ، اکوادور ، نیکاراگوئه و دیگران هستند. جایی که برده ها نیروی کار ارزان هستند.

یکی از اهداف اصلی توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) دادن قدرت به سازمان ملل متحد برای تبدیل آن به پایگاه دولتی جهانی و از طریق آن ایجاد “مالیات مدنی جهانی” است تا نتواند در غرب گسترش یابد. تا آنجا که می تواند “اتحاد آمریکایی” شبیه به “اتحادیه اروپا” ایجاد کند و ناتو را به عنوان یک ارتش جهانی سازمان ملل متحد معرفی کند.

رقیبان گروه بیلدربرگ

در واقع ، بیلدربرگ واحد سیاست خارجی یک گروه ناشناخته و مستبد به نام کمیته 300 است که اجداد آن صاحب شرکت چای هند شرقی بریتانیا هستند که تجارت اصلی آنها تجارت چای نیست بلکه قاچاق مواد مخدر است. در حقیقت ، تمام تجارت مواد مخدر در جهان توسط تأثیرگذارترین مردان و تعدادی از زنان اداره می شود ، که همه آنها اعضای کمیته 300 هستند. پول به حقوق صاحبان سهام می رود و سپس به عنوان پول قانونی به جیب می زند. بیلدربرگ نقش مهمی در مدیریت این گردش مالی پیچیده ایفا می کند.

نظریه های وحشتناک بیلدربرگ

نظریه های وحشتناک بیلدربرگ

جيم تاكر

روزنامه نگار آمریکایی جیم تاکر که به افشای بیلدربرگ معروف است و اعضای این گروه را جنایتکاران بین المللی می نامد که در جنگ هستند. نظریه های وحشتناک تری در مورد بیلدربرگ وجود دارد. اعضای این گروه قصد دارند جمعیت جهان را به گونه ای کنترل کنند که منافع خود را حفظ کرده و به دنبال ایجاد نظم استعماری جدید در جهان باشند. به دلیل قدرت و نفوذ بسیار زیاد اعضای بیلدربرگ ، بسیاری معتقدند که سازمان ملل ، بانک جهانی ، سازمان تجارت جهانی ، صندوق بین المللی پول و ناتو نمایندگان بیلدربرگ هستند و قیمت نفت و طلا به درخواست این گروه تعیین می شود.

مخالفان بیلدربرگ

بیلدربرگ همچنین مخالفانی در اکثر کشورها دارد که در طول کنفرانس ها گردهم می آیند و اعتراض می کنند. اعتراض به اینکه گروهی از قدرتها و محافل سیاسی در مورد جهان تصمیمات مخفی می گیرند. معترضان علاوه بر گروه بیلدربرگ ، به رسانه های بزرگ جهانی اعتراض می کنند که اعتراضات را پوشش نمی دهند. معترضان معتقدند که گروه بیلدربرگ و تأثیر آن بر منابع قدرت و ثروت جهان باید متوقف شود و اجازه ندهد بر جهان حکومت کند. بیلدربرگ تجسم واقعی نظریه قدیمی است که می گوید قدرتمندان گرد هم آمده اند تا بر جهان حکومت کنند.

دانیل استولین

دانیل استولین متولد لتونی است و اصالتاً روسی است. او نویسنده و مدرس است که زمینه اصلی تحقیق او گروه بیلدربرگ است. او معتقد است گروهی از اشراف جهان و سیاستمداران بزرگ که از سال 1954 جلسات منظمی را تشکیل می دهند و درباره سیاست ، برنامه های نظامی ، رسانه ها و به طور کلی اقتصاد جهان تصمیم می گیرند.

جلسات بیلدربرگ چگونه برگزار می شوند؟

جلسات بیلدربرگ هر ساله در یکی از هتل های پنج ستاره جهان تحت شدیدترین تدابیر امنیتی برگزار می شود. از آنجا که راز موفقیت آن محرمانه بودن است ، هیچ رسانه ای حق ورود به جلسات خود را ندارد. هتل 48 ساعت قبل از جلسه رزرو می شود. سیا و ماموران میزبان در هتل مستقر هستند. به آنها دستور داده می شود هرگونه حرکت در چند کیلومتری هتل را کنترل کرده و در صورت لزوم مظنونین را بکشند.

بودجه کشور میزبان از سوی بیلدربرگ برای رزرو هتل تامین می شود. اسامی دعوت شدگان به جلسه کاملاً محرمانه است و کشور میزبان برای دعوت شدگان ویزا نمی دهد تا نام آنها در هیچ جا ثبت نشود. محتویات جلسه کاملاً محرمانه است و هیچ یک از اعضا حق انتشار موضوعات مطرح شده در طول جلسات را ندارند. تمام ورود و خروج ها در طول این جلسات چهار روزه کنترل می شود. حتی میوه ها و غذاهایی که برای شرکت کنندگان تهیه شده است به طور کامل بررسی می شوند.

افراد شرکت کننده در جلسه

بیلدربرگ از بدو تأسیس توسط یک هسته کوچک مدیریتی متشکل از آمریکایی ها و اروپایی ها اداره می شود و سالانه کسانی که معتقدند تأثیر خاصی بر نظرات ملی و بین المللی دارند در این نشست دعوت می شوند. اینها افرادی هستند که می توانند به اهداف و منابع بیلدربرگ خدمت کرده و منافع سیاسی و اقتصادی گروه را تأمین کنند.

به عنوان مثال ، بیل کلینتون برای اولین بار در اجلاس بیلدربرگ 1991 در آلمان شرکت کرد. در آنجا ، او استدلال می کند که منافع توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) در خدمت دیوید راکفلر است و کلینتون باید از آنها حمایت کند. سال بعد ، کلینتون رئیس جمهور ایالات متحده شد. تونی بیلر در سال 1993 به بیلدربرگ دعوت شد ، سپس در جولای 1994 رهبر حزب شد و در مه 1997 نخست وزیر بریتانیا شد. جان ادوارد در 2004 ، چند هفته پس از اعلام جان کری به عنوان رئیس جمهور ؛ بیلدربرگ دعوت شد. دلیل دعوت نشدن او به اجلاس 2005 این است که او دیگر برای بیلدربرگ ارزشی ندارد.

ایران در بیلدربرگ!؟

ایران در بیلدربرگ!؟

کنفرانس بیلدربرگ نه بیانیه ای دارد و نه نتیجه ای که باید برای عموم منتشر شود. فقط مباحث کلی از قبل اعلام می شود ، به این معنی که این موضوعات نیاز به بحث دارند. به عنوان مثال ، در سال 2018 در کنفرانسی درباره پوپولیسم در اروپا ، نابرابری ، آینده کار ، هوش مصنوعی ، ایالات متحده قبل از انتخابات میان دوره ای ، تجارت آزاد ، رهبری جهانی از ایالات متحده ، روسیه ، محاسبات کوانتومی ، ایران اعلام شد و عربستان سعودی ، جهان پس از واقعیت و به اصطلاح روز صحبت خواهد کرد البته این تنها باری نیست که ایران موضوع این اجلاس بوده است. در سالهای اخیر ، ایران همواره موضوع بحث این کنفرانس بوده است. برای ایران ، وضعیت در تنگه هرمز و صادرات نفت به ویژه برای اعضای کنفرانس حائز اهمیت است.

3.3 / 5. 7

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات