باید پرسید چرا افراد موفق شکست می خورند

باید پرسید چرا افراد موفق شکست می خورند

باید پرسید چرا افراد موفق شکست می خورند؟

کوین ترودو می گوید که افراد موفق معمولا بیشتر از افراد دیگر دچار شکست می شوند ولی سعی می کنند با عقب نشینی هایی به چیزی که میخواهند برسند ولی باز با مشکلات زیادی روبرو می شوند و موانع زیادی خواهند داشت.

همیشه در زندگی مشکلاتی وجود خواهد داشت و شما با آن ها روبرو خواهید بود. باید بدانید که همیشه آن طور که میخواهید وضع پیش نمی رود و در برخی موارد دچار شکست می شوید ممکن است که اتفاق هایی رخ دهد که باعث نا امیدی شما شود و ممکن هست که به شما خیانت شود و تصمیمات بدی نیز بگیرید که باعث بدبختی شما شود.

باید بدانید که افراد موفق هم مشکلات خاص خودشان را دارند و فقط بلد هستند که چگونه از شر آنها خلاص شوند و در برابر افراد ناموفق مشکلات بیشتری دارند. همچنین افراد موفق بیشتر نیز شکست خواهند خورد . معمولا نسبت به دیگران افراد موفق بیشتر دچار شکست می شوند.

به عنوان مثال در بیس بال کسانی که هوم ران می زنند بیشترین ضربه را خواهند خورد. در صورتی که باید بدانید افراد برنده از باخت نمی ترسند و دوست دارند ببرند تا به چیزی که میخواهند برسند. اگر شکست بخورند باز بلند می شوند و به راهشان ادامه می دهند، اگر می خواهید برنده شوید باید شجاعت برنده شدن را داشته باشید و نباید از شکست خوردن بترسید، توماس ادیسون هم 10 هزار بار در آزمایشاتش با شکست مواجه شد.

باید پرسید چرا افراد موفق شکست می خورند؟

برای اینکه موفق شوید حتما نباید برنده و یا بازنده باشید بلکه باید درست فکر کنید که آیا می خواهید برنده شوید و یا بازنده شوید.

باید بدانید که از شکست های تان درس بگیرید و بدانید که شکست هم مثل پیروزی می باشد و موانع نیز برای شما باید به عنوان یک پله باشند. باید روی رویا های تان تمرکز کنید و موانع را در نظر نگیرید.

باید باور داشته باشید و اعتماد به نفس تان را بالا ببرید. همچنین باید به توانایی های خودتان باور داشته باشید و رویاهای تان را باور کنین، باید بدانید که شما لازمه رسیدن به چیزی را که میخواهید دارید. باید بدانید که وقتی کوه در برابر شما قرار گرفت نباید تسلیم شوید، هر کاری کنید تا برنده شوید باید از کوه بالا روید هر کاری کنید تا از کوه رد شوید، و یا کوه را به معدن طلا تبدیل کنید، این دقیقا ذهنیت یک میلیونر است.

0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید