اگر جا بزنید موفق نخواهید شد

اگر جا بزنید موفق نخواهید شد

اگر جا بزنید موفق نخواهید شد

کوین ترودو می گوید کسانی که موفق هستند خوب می دانند که در هنگام سختی و مشکلات چه کار کنند تا پیروز شوند. افراد موفق همیشه برنده هستند. شما هم می توانید موفق شوید و به چیزهایی که میخواهید برسید ولی در ابتدا باید بدانید که چطور مشکلات را کنار بزنید. یک راه در این خصوص وجود دارد. باید بدانید که در رسیدن به هدف تان  با مشکلاتی روبرو می شوید که ممکن است باعث توفق شما شوند، و باعث شوند به خواسته خودتان نرسید و این حقیقت محض است. در صورتی که با اولین مشکل مواجه شدید باید بدانید که این امری طبیعی است و هر کسی که به موفقیت رسیده با مشکلات زیادی مواجه بوده است.

کوین ترودو میگوید که باید پیش خودتون بگویید که وقتی با یک کوه مواجه شوم درجا نخواهم زد. باید بگویید که شده هر کاری انجام بدم از کوه رد می شوم و اگر محبور باشم آن را به یک معدن طلا نیز تبدیل می کنم. افراد برند جا نمی زنن و اونایی که جا می زنند نباید خودشان را جز برنده ها بدانند، برنده اگر بیفتد سریعا از جایش بلند می شود.

اگر به مشکل برخوردید باید با نام یک موقعیت به آن مشکل نگاه کنید، شاید برای شما سخت باشد ولی این میتواند فرصتی برای بدست آوردن طلا برای شما باشد.

اگر جا بزنید موفق نخواهید شد

قبلا در آمریکا سوانسن کسی بود که شرکت غذایی داشت که بوقلمون  منجمد نیز می فروخت، یکبار آنقدر بوقلمون داشت که کسی از او نمی خرید و محبور شد که اعلام ورشکستگی کنه ولی به کارکنانش گفت که برای فروش بوقلمون راهی پیداکنند. یک زن با سواد نیز پیدا شد و گفت که می تواند بوقلمون را با سبزی و سس و گوجه فرنگی به یک فست فود تبدیل کند. از همین طریق برنامه شام تلویزیون منحمد بیرون آمد که توانست سوانسن را به ثرومتمندترین مرد زمان خودش تبدیل کند. معمولا در دل مشکلات بذر امیدی هستو فرصت ها در دل مشکلات بدست می آید که با جست و جو می توانید پیدایشان کنید. در این جا می توانید با ناملایمات سرو کله بزنید. برنده کسی هست که جا نمیزنه و مشکلاتش را یک فرصت برای خودش می بیند. برنده ها اگر به دنبال طلا باشند می تونند از طریق نقره این کار را انجام دهند و برای رسیدن به طلا چندین تن خاک را جابجا نمایند. ولی آنها آنقدر خاک جابجا می کنند تا به طلا برسند. همیشه باید به دنبال طلا باشید و باید بدانید که طلا کجاست و نباید درجا بزنید. ایمان به رویاهایتان باید داشته باشید و بدانید که میتوانید به آنها برسید.، کاری که کسی دیگر انجام داده، شما نیز می توانید آن را انجام دهید. شما فرصت های زیادی برای انجام کارهایی که می خواهید دارید. موفقیت در راستای یک تصمیم گیری صحیح بدست می آید. باید هدفتان را مشخص نمایید و تصمیم بگیرید که میتوانید قطعا به چیزی که می خواهید برسید. باید مثبت باشید و انگیزه نیز داشته باشید. همچنین باید الهام بخش باشید و به کسی اجازه دزدیدن رویاهای تان را ندهید. شما در اوج خواهید بود و من این را مید انم.

5 / 5. 2

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات