گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید

گروه های مخفی به گفته کوین ترودو

آیا تاکنون در مورد این که چگونه می توانید ثروتمند شوید فکر کرده اید؟ آیا با خود فکر کرده اید که ثروتمندان مشهور دنیا چگونه به این موفقیت دست پیدا کرده اند؟ با مطالعه زندگینامه برخی از آن ها به این واقعیت نیز پی می برید که اغلب این افراد موفق و ثروتمند در خانواده های فقیری متولد شده اند اما چگونه به یک باره تا به این حد توانسته اند گام های موفقیت را طی کنند و ثروتمند شوند؟ این ها سوالاتی است که ممکن است برای تمامی افرادی که به دنبال راهی برای کسب قدرت و ثروت هستند پیش بیاید، اما در میان این افراد ثروتمند و معروف فردی به کوین ترودو پرده از رازی عجیب در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت و ثروت برداشت، این فرد ادعا کرد که تمامی این افراد از جمله خود او، عضو گروه های مخفی بوده اند و براساس قوانینی که در این گروه ها یاد گرفته اند توانسته اند این گونه مشهور و ثروتمند شوند، اما آیا این ادعا واقعیت دارد؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو و گروه های مخفی

کوین مارک ترودو مشهور به کوین ترودو یک کارآفرین و نویسنده امریکایی است که مولف بیش از 13 جلد کتاب معروف در زمینه موفقیت و سلامت است.

او در ششمین روز از ماه فوریه سال 1963 میلادی در ماساچوست آمریکا به دنیا آمد استعداد او برای اولین بار در مدرسه ای که در سال 1981 در آن تحصیل می کرد کشف شد و بعد از اتمام دوره دبیرستان شغل دست دوم فروشی را شروع کرد.

اما این کار مدت زمان زیادی طول نکشید که توانست با استعداد و هوشی که از آن بهره برده به برگزاری سمینارهای فروش تکنیک های تقویت حافظه بپردازد.

او اولین موفقیت مالی خود را در سال 1993 زمانی که با شرکت بازاریابی چند منظوره ی نچریش فور لایف همکاری خود را آغاز کرد به دست آورد، و بعد از آن آگهی های تبلیغاتی بلند و طولانی را تولید و پخش نمود.

او یک مولتی میلیونر آمریکایی است که ادعا دارد در گروه های مخفی آموزش های لازم برای دستیابی به موفقیت و ثروت را دیده است، گروه هایی که مردم عادی از وجود آن آگاهی ندارند،

در واقع کوین ترودو با فاش کردن این راز قصد داشت به مردم عادی بفهماند این گروه ها چیزی نیستند که از آن ترس داشته باشید بلکه در این گروه ها اصولی را یاد می گیرد که شما را به پیشرفت و موفقیت می رساند و با قوانینی که در ابتدا در جهان وجود داشته و می توان زندگی را توسط ان ها اداره کرد آشنا می شوید.

کوین ترودو فردی است که به مدت 25 سال در گروه مخفی برادر هود بود و بعد از خارج شدن از آن تصمیم گرفت رازهای موفقیت را که همان قوانین جهان هستی است فاش کند،

او در فایل یادگیری آرزوی تو دستور توست اطلاعاتی را در مورد دستیابی به موفقیت با کمک ذهن و قوانین جهان به مردم عادی ارائه می دهد، او در بخشی از این سمینار خود در مورد چگونگی به دست آوردن ثروت صحبت می کند.

گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید

گروه های مخفی که کوین ترودو از آنها

گروه های مخفی، انجمن هایی هستند که اعضای آن را افراد اشرافی و دارای سطح بالا تشکیل می دهد و جالب است که بدانید این انجمن ها از زمان های گذشته تا به امروز وجود داشته اند و اسرار و رموزی دارند که به صورت سینه به سینه به هم انتقال داده اند و موفقیت و ثروت خود را از طریق آموزش های خاصی که در این انجمن ها دیده اند به دست آورده اند.

این انجمن ها که کوین ترودو نام آن ها گروه های مخفی گذاشته است قوانین خاصی دارند، به عنوان مثال ورود به میان آن ها بسیار سخت بوده و اعضای آن هرکسی را قبول نمی کنند.

یکی دیگر از قوانین آن ها این است که هیچ یک از اعضا حق ندارد اسرار و آموزش های گروه را به افراد دیگری که عضو انجمن نیستند بگوید و نباید در مورد مباحثی که در جلسات بیان می شود سخنی به میان آورد.

اما کوین ترودو تمامی این قوانین را نادیده گرفت و تمامی اسرار و رموز آن ها را فاش کرد و در اختیار تمامی مردم قرار داد. او از اصولی پرده بر می دارد که سالیان متمادی در گرو های مخفی تدریس شده است و تمامی ثروتمندان مشهور دنیا با کمک این اصول توانسته اند به قدرت کنونی خود برسند، گروه مخفی در ثروتمند شدن افراد زیادی نقش داشته است که از جمله آن ها می توان به راکفلر و اندرو کارنگی اشاره کرد.

ترودو زمانی که موفق شد وارد این گروه ها شود مشاهده می کند که چرا افراد این گروه در مقایسه با سایر افراد از نظر تفکر سالم تر بود و ثروت بیشتری دارند و با کنجکاوی که در این مورد دارد به تمامی اسرار آن ها پی می برد و بعد از این اینکه با تمامی این رموز آشنا شد آن ها را فاش می کند و همین امر موجب می شود که به 10 سال زندان محکوم شود.

اما حال این سوال پیش می آید که آیا واقعا حرف های کوین ترودو در مورد گروه های مخفی صحت دارد؟

آیا گروه های مخفی صحت دارند؟

کوین مدت زمان زیادی را در میان گروه های مخفی و ثروتمندانی که عضو آن بودند گذراند.

البته لازم به ذکر است که او با متحمل شدن سختی های زیاد و موفقیت در چندین آزمون توانست به این گروه ها راه پیدا کند و به رموز ثروتمند شدن و موفقیت دست پیدا کند، که نتیجه ان تاسیس 60 شرکت می باشد که درامد بسیار زیادی دارند.

اما او بعد از مدتی تصمیم به افشای این رموز گرفت و همین امر موجب گرفتار شدن وی شد و در واقع همین امر گواه بر این است که اصول کسب ثروت که کوین ترودو از آن صحبت می کرد درست بوده و فاش شدن آن ممکن است سایر افراد را نیز ثروتمند کرده و به هرچه که دوست دارند دست پیدا کنند.

او با فاش کردن این اصول و رموز موجب دگرگونی بیش از هزاران میلیونر شده بود که از طریق اموزش های گروه مخفی توانسته بودند به این جایگاه و ثروت کلان برسند، ثروت این افراد تنها از طریق درک و به کارگیری قوانینی به دست آمده بودکه در گروه های مخفی آموزش آن را دیده اند.

کوین هم اکنون در زمره افراد ثروتمند در امریکا می باشد، او در خاطرات خود می گوید که مدام در حال تلاش برای کسب درامد بالا بوده که در این مسیری که در پیش گرفته کتاب های زیادی را مطالعه می کند و با پشت سر گذاشتن آزمون های سختی می تواند وارد گروه های مخفی شود.

مراحل ورورد به گروه های مخفی از زبان کوین ترودو

فردی که بعد از گذراندن آزمون های سخت موفق به وارد شدن به این گروه ها می شود در پایین ترین مرحله انجمن قرار دارد و این بدین معنا است که او هنوز در ابتدای راه بوده و بایستی یادگیری حرفه ای را برای کشف رموز موفقیت آغاز کند،

فرد تازه وارد با کسب نتیجه بالا در آزمون ها، تمامی مراحل گروه را پشت سر گذاشته و درجات بالایی را در زندگی برای خود رقم می زند و به همین ترتیب ثروت بیشتری نیز به دست می آورد،

او می تواند با مطالعه کتاب های خاصی که در این گروه های مخفی در اختیارش قرار می دهند آگاهی های زیادی کسب کند، و همچنان که به درجات بالاتر می رود با افراد خاصی نیز که در این گروه ها قرار دارند ملاقات دارد، افرادی که درآمدهای کلان میلیاردی دارند.

کوین ترودو مدت زیادی را در گروه های مخفی بوده و به یادگیری و مطالعه پرداخته است و با افراد ثروتمند زیادی برخورد داشته و در واقع با ورورد به این گروه ها و کسب اگاهی توانسته بیزینیس خود را شروع کند و ثروت زیادی نیز از این طریق به دست اورد.

او بعد از مدتی از این گروه ها خارج شده و رموز موفقیت آن ها را فاش و در اختیار افرادی که تصورشان از زندگی تنها پیدا کردن لقمه نانی است که باید برای به دست اوردن آن تلاش طاقت فرسا داشته باشند گذاشت،

حرف های ترودو به حدی ارزشمد و تاثیر گذار است که اغلب بیزینس من ها و افراد ثروتمند به سخنان او گوش می دهند تا بتوانند به تمامی رموز موفقیت دست پیدا کنند.

کوین ترودو ابتدا از گروه های مخفی که قدرت زیادی دارند خارج شد سپس رمز های موفقیت ان ها را که سینه به سینه در طی نسل ها به هم انتقال می دادند فاش نمود.

دوره قانون جذب کوین ترودو براساس آنچه که درگروه های مخفی یاد گرفته است

قانون جذب کوین ترودو به آموزش و تقویت حافظه می پردازد، او ادعا دارد که این قوانین را در گروه های مخفی یاد گرفته است، قانون جذب با به کارگیری سبک های نوین ذهن را وارد بازی ثروت کرده و چگونگی استفاده از ذهن را به شما یاد می دهد که می بایست آن را به کار بگیرید.

کوین تردود می گوید گروه های مخفی به صورت استاد شاگردی کار می کند و در هر رتبه ای که باشید در هر صورت یک استاد دارید که رتبه و درجه او از تو بالاتر است و تو به عنوان یک شاگرد موظفی از لحاظ ثروت خود را به رتبه او و حتی بالاتر از او برسانید.
مطالعه در این گروه های مخفی بسیار مهم می باشد، در اینجا استاد با توجه به ضعف هایی که شاگردش دارد به او کتاب هایی را معرفی می کند و از او می خواهد که آن ها را مطالعه کند در واقع استاد با این کار، شاگرد را از ایرادات و مشکلاتی که دارد آگاه می کند، و برای برطرف نمودن ان ها کتاب هایی را که مخصوص حل آن اشکالات است معرفی می کند

مراحل یادگیری از نظر کوین ترودو براساس آنچه که در گروه های مخفی یاد گرفته است.

پیشنهاد می کنم که اگر فیلم جنگ ستارگان را تاکنون ندیده اید حتما برای دیدن ان زمانی را اختصاص دهید، در این فیلم یک استاد و یک شاگرد وجود دارند که استاد مدام در حال آموختن به شاگردش است، و این دقیقا همان چیزی است که در گروه های مخفی وجود دارد،

هر فردی که موفق شود به این گروه ها وارد گردد یک استاد دارد و آن استاد هم استادی دیگر و این امر به صورت زنجیره ای ادامه دارد تا به اعضای ارشد گروه می رسد.

مهم ترین اصل این گروه ها روند دقیق یادگیری است، ورود با این گروه ها سخت بوده و پس از ورود باید مدام تلاش کنید و آزمون های مختلف را پشت سر بگذارید تا بتوانید یکی از اعضای ارشد گروه شوید.
شما برای این که بتوانید مسیر موفقیت طی کنید و به رموز آن دست پیدا کنید باید مدام در حال یادگیری باشید و چنانچه استاد احساس کند که شما در یکی از مراحل مسیرتان ضعف دارید شما را در آن مرحله متوقف می کند و از شما می خواهد برای این که بتوانید به مراحل بالاتر راه پیدا کنید نقاط ضعف خود را از میان بردارید.

اگر بعد از ورود به این انجمن ها نتوانید تمامی آنچه را که استاد از شما می خواهد اجرا کنید و کتاب هایی را که تنها مختص اعضای این انجمن است مطالعه نکنید و در آزمون ها قبول نشوید نمی توانید به مراحل بالاتر بروید و حتی این امکان نیز وجود دارد که از گروه اخراج شوید.

کوین ترودو می گوید یادگیری شامل چهار مرحله می شود که هر فردی خواسته و یا ناخواسته از این مراحل عبور می کند ، او چهار مرحله یادگیری را این گونه بیان می کند:

مرحله اول

ما در ابتدا نمی دانیم چه چیز هایی در این دنیا وجود دارد چیزهایی که ما از آن ها بی خبریم که این مرحله اول است که آن را ناخودآگاهی و ناشایستگی نامیده است، به عبارتی دیگر در این اصل ما “نمی دانیم که چه چیزی را نمی دانیم”.

مرحله دوم

در مرحله دوم یادگیری ترودو، ما متوجه شده ایم که چیزی هست که ما آن را قبلا نمی دانستیم ولیکن اکنون از ان مطلع شده ایم، که به آن مرحله آگاهی و ناشایستگی می گویند.

مرحله سوم

و اکنون نوبت به مرحله سوم یادگیری می رسد که آگاهی و شایستگی نام دارد.

مرحله چهارم

بعد از آن وارد مرحله ناخودآگاهی و شایستگی که همان مرحله اخر است می شوید، کوین ترودو در این بار می گوید که شما افعال خود را بدون انکه به آن توجه کنید انجام می دهید زیرا از قبل برای یادگیری آن توجه و تکرارا لازم را داشته اید پس ذهن به صورت خودکار تمامی کارها را انجام می دهد.
این مراحل یادگیری از نظر کوین ترودو است، هنگامی که شما کاری را مدام تکرار کنید شما در آینده آن را به صورت اتوماتیک و بدون هیچگونه زحمتی انجام خواهید داد چه این کار در گذشته به صورت فیزیکی انجام شده باشد چه به صورت ذهنی، فرقی ندارد.

از راه یابی کوین ترودو به گروه های مخفی تا فاش راز آن ها توسط او

فاش کردن راز گروه های مخفی

آن گونه که خود کوین ترودو می گوید او از طریق یکی از دوستانش به این گروه ها راه پیدا کرد و زمانی که متوجه می شود که اعضای این گروه ها از نظر سطح روابط- سلامتی و درامد ثروت از سایر افراد بسیار بالاتر هستند متعجب می شود، دوستش یکی از اعضای ثروتمند انجمن برادر هود بود ابتدا او را وارد این گروه می کند و ترودو به چگونگی دستیابی اعضای این انجمن، به چنین سطح بالایی از زندگی کنجکاو می شود.

در واقع این کنجکاوی او، به انگیزه ای تبدیل شد تا ازمون های ورودی این انجمن ها را بگذراند و عضو اعضای ارشد آن ها شود و او با قوانینی که در این گروه ها یاد گرفته شرکت های زیادی را تاسیس می کند و درآمدبسیار بالایی از ان ها کسب می کند.

ترودو تصمیم می گیرد که دست به عملی بزند که برخلاف قوانین گروه های مخفی است، او تلاش می کند که تمامی رموز دستیابی به موفقیت و سطح بالای روابط و ثروت و سلامتی اعضای این گروه ها را فاش می کند و تمامی اطلاعات را در اختیار مردم قرار می دهد.

که این عمل ترودو موجب می شود که گروه های مخفی به مخالفت با وی بپردازند و در مسیری که تعیین کرده است مانع ایجاد کنند تا از گسترش اطلاعات گروه ها ممانعت کنند.

ابتدا از طریق رسانه ها اعلام می کنند که ترودو فردی شیاد و کلاهبردار است و برای او پرونده سازی می کنند و حتی برای او حکم زندان نیز تعیین می کنند.

که این امر موجب می شود که دیگر کسی از دوره های او استقبال نکند و این در واقع همان اتفاقی بود که توانست به طور واقعی پرده از راز این گروه ها بردارد و تبدیل به مستندی شد که رسانه های مختلف برای مقابله با آن در حال خبر سازی بودند، و این همان چیزی بود که کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست در پاسخ به سوال یکی از حاضرین آن، را برملا نمود.

می توانید با عضویت در کانال وی آی پی ما آگاهی های نابی را دریافت کنید

 

2.7 / 5. 6

1 دیدگاه برای “گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات