کوین ترودو و اسرار ثروتمندان. چرا به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمندان زندانی شد؟

فاش کردن راز ثروتمندان توسط کوین تر

مقاله ای که امروز بررسی خواهیم کرد می خواهیم بدانیم که کوین ترودو کیست و چرا به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمندان زندانی شد. اگر در این باره کنجکاو هستید و دوست دارید علت آن را بدانید پس مطالب امروز را از دست ندهید.

وی یکی از افراد مشهور در زمینه ی نویسندگی، کارآفرینی، مشاوره و… می باشد که افراد زیادی در سراسر دنیا از کلام و تفکر او استقبال کرده اند، اما شاید افراد زیادی در ایران نباشند که نسبت به آن شناخت دارند، این شخص زندگی نامه ی جالبی دارد که آگاهی از آن خالی از لطف نیست، پس ادامه ی مطالب را مطالعه کنید.

زندگی نامه ی اجمالی از کوین ترودو

نام کامل کوین ترودو کوین مارک ترودو است، او در لین ماساچوست آمریکا در 6 فوریه 1963 چشم به جهان گشود.

وی دوران کودکی خود را در زادگاهش گذراند. تردود که در اصل پسر خوانده ی رابرت و مری تردو بود در خانواده ای با وضعیت مالی ضعیف بزرگ شد، پدرش برای امرار معاش به جوشکاری و لوله کشی مشغول بود.

او در دوران مدرسه به واسطه ی ضریب هوشی بسیار بالایی که داشت در سال 1981 از طرف مدرسه عنوان آینده دار ترین استعداد برتر به خود گرفت، به گفته ی وی او دوران کودکی بسیار سختی داشته زیرا با فقر بزرگ شده است، اما او هیچ گاه ناامید نشد بلکه به خود قول داده بود که اوضاع را تغییر دهد.

دوران پس از تحصیل کوین ترودو

پس از این که توانست تا مقطع دبیرستان را با موفقیت پشت سر بگذارد، تصمیم گرفت برای تامین هزینه های شخصی خود به دست فروشی روی بیاورد.

او در این کار نیز همانند زمان تحصیل موفق بود و توانست که به درآمد نسبتا خوبی برسد، همین موضوع باعث شد جرقه ای در ذهن او زده شود تا روزی به ثروت زیادی برسد.

در این میان روزی او به یک موضوع جالب توجه برخورد که درباره ی دوره ی تقویت حافظه بود، سپس با خود فکر کرد که شرکت در این دوره را امتحان کند، با شرکت در این دوره متوجه شد که استعداد و توانایی فوق العاده ای در این زمینه دارد، البته که این تنها توانایی او نبود، با کمک هایی که استادش به وی کرد فهمید که در زمینه ی تدریس نیز توانایی خاصی دارد.

شروع کار ترودو

ثروت باور نکردنی کوین ترودو از طریق

نقطه ی آغاز به کار او شروع شد، او در دوره های مختلف برای علاقه مندان شروع به برگزاری سیمنارهای آموزشی، آموزش تکنیک های تقویت حافظه و… کرد.

مانند هر شغل دیگری که در ابتدا و تا زمان روی غلتک افتادن درآمد چشم گیری ندارد، برای او نیز دقیقا چنین بود، این درآمد او را به هیچ عنوان راضی نمی کرد، به همین جهت سرانجام در سال 1993 موفق شد به شرکت بازاریابی Nutrition for Life ورود پیدا کند و ثروتی که همیشه انتظارش را داشت از طریق نت ورکینگ به دست آورد.

جالب است بدانید که تلاش برای رسیدن به ثروتی بزرگ به همین جا ختم نشد و بعد از فروش تبلیغات اینترنتی توانست به صنعت تبلیغات نیز وارد شود، هدف او از این کار تهیه و انتشار تبلیغات تلویزیونی در سطح وسیع بود.

زندگی مشترک

زندگی مشترک کوین ترودو

او در طول زندگی خود سه بار ازدواج کرد که آخرین ازدواج او مربوط به سال 2008 با شخصی به نام ناتالی بابنکو بود که ملیتی اوکراینی داشت، تا به حال خبری در خصوص بچه دار شدن آن ها منتشر نشده است.

نتالی بیشترین وقت خود را صرف مدیریت شرکت های ترودو می گذارد، کوین صاحب 60 شرکت و 3 شبکه تلویزیونی است.

جستجو برای کشف رازهای موفقیت گروه های مخفی آمریکا

ذهن کنجکاو و فعال او به او اجازه نداد که به همین کار و درآمد اکتفا کند، به همین خاطر او به دنبال راهی بود که بفهمد چرا افراد ثروتمند موفقیت های روز افزون دارند در حالی که افراد بی بضاعت همیشه در جایگاه خود می مانند و نمی توانند به آن چه که می خواهند برسند.

برای یافتن پاسخ سوال خود او راه های مختلفی را در پیش گرفت به طور مثال با اشخاص زیادی در این باره وارد گفت و گو می شد تا این که سرانجام با فردی آشنا شد که تمامی آموزش هایی که در گروه های مخفی آمریکا تدریس می شد را به او آموزش داد.

این موضوع می توانست مسیر زندگی او را به کلی تغییر دهد، تا جایی که بخواهد به این گروه ها نفوذ پیدا کند.

سال ها بعد او به شخص بسیار موفقی تبدیل شد، زمانی که با او مصاحبه می کردند و از او خواستند که راز موفقیتش را فاش کند، گفت که رسیدن به چنین موفقیتی را مدیون آموزش هایی است که در گروه های مخفی آمریکا به او آموزش داده بودند، او در سخنان خود از فراماسونری، برادر هود و اسکال اند بولز نام برد،

به گفته ی وی گروه های مذکور روی درس هایی همچون فیزیک، جبر و ادبیات مانور نمی دادند چرا که متعقد بودند یادگیری آن ها تنها وقت تلف کردن است.

اشخاصی که مسئول تدریس در این گروه ها هستند به خوبی اذهان را می شناسند به همین دلیل به راحتی می توانند راه کارهایی را برای هر شخص در نظر بگیرند تا به موفقیتی که می خواهند برسد.

ماجرای به زندان افتادن او نیز دقیقا به همین موضوع مربوط است، او پس از آن که تمام رمز و رموز گروه های مخفی را فرا گرفت تصیم می گیرد که آن ها را به سایرین انتقال دهد.

زندانی شدن کوین ترودو به خاطر فاش کردن اسرار گروه های مخفی

کوین ترودو برای دستیابی به ثروت راه های زیادی را امتحان کرد اما یکی از این راه ها برای او دردسر ساز شد، از آن جایی که وی نیمی از زندگی خود را در فقر سپری کرد و حالا به ثروت قابل توجهی رسیده بود به همین دلیل دوست داشت که رموز موفقیت خود را که عامل اصلی آن گروه های مخفی آمریکا بود برای سایر مردم برملا کند.

این در حالیست که هیچ یک از افراد حاضر در این گروه ها علاقه ای به فاش کردن رازهای موفقیتشان نداشتند، دلیل آن این است که دوست ندارند رقبای جدیدی در این عرصه داشته باشند، پس از این که گروه های مختلف فهمیدند که رموز و رموز آن ها در حال سینه به سینه گشتن در میان مردم است آزرده خاطر شدند.

او پس از آن که دوره ی آموزش خود را در این گروه ها گذراند راه خود را در پیش گرفت، او با آموزش دادن این رازها به علاقه مندان درآمدی میلیاردی برای خود به راه انداخت، البته تبعاتی نیز برای او به همراه داشت که حکم 10 ساله مهم ترین آن است.

مهم ترین و تاثیرگذارترین آثار

کتاب های کوین ترودو

همانطور که گفتیم ترودو ذهن بسیار خلاق و کنجکاوی داشت به همین خاطر دائما در حال حل مسائل مختلف ذهن خود بود و در همین راستا هر چه را که کشف می کرد می نوشت از مهم ترین و تاثیرگذار ترین آثاری که چاپ و منتشر کرده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Your Wish Is Your Command Book-Guidebook آرزوی تو دستور توست، کتاب راهنما و تمرینات روزانه

Your Wish Is Your Command Book-AudioBook کتاب بخواه تا برآورده شود

Kevin Trudeau’s Mega Memory

Natural Cures They Don’t Want You to Know About

Free Money They Don’t Want You to Know About

more natural cures revealed

Recession Cures: Get Rich in Tough Times

The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About

Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About

لازم به ذکر است که در میان تمامی این کتاب ها تنها دو مورد اول در ایران به ترجمه و انتشار رسیده است به همین دلیل نمی توان نام سایر کتاب ها را به صورت ترجمه شده در این مقاله قرار داد چرا که ممکن است هر نویسنده از کلمات مختلفی برای ترجمه استفاده کند به همین دلیل تنها به ذکر نام اصلی آن ها اکتفا کردیم.

محبوب ترین محصولات آموزشی

کتاب درمان طبیعی کوین ترودو

ترودو برای رسیدن به اهدافی که در سر داشت تلاش های بسیاری کرد، تجربیات خود را برای عموم در قالب کتاب به انتشار رساند، او محصولات آموزشی متعددی دارد که هر یک از آن ها در جهت خاصی کاربرد دارد، محصولات فوق بدین شرح می باشند.

o زمانی که کوین در حال فعالیت در بازاریابی شبکه ای بود به موضوعات مختلفی از جمله خودیاری، توصیه های مربوط به سلامتی، تغذیه درست، راه هایی برای درمان ریزش مو، تندخوانی و راه کار های مربوط به بازار املاک و مستغلات پرداخت و هر یک را آموزش می داد اما مانور او بیشتر روی خودیاری و موفقیت بود که آموزش این موضوع را در قالب سی دی به مخاطبان خود ارائه کرد.

o او سرانجام توانست در سال 2005 اثری از خود تحت عنوان کتاب درمان های طبیعی چاپ کند، به حدی از این کتاب استقبال شد که تا 29 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب قرار گرفت، در این مدت بیش از 5 میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

o او حتی توانست با تولید کتاب های صوتی که مربوط به خودیاری و خود انگیزشی بود نیز به درآمدی هفتگی برسد به گونه ای که بسیاری از اشخاص معروف برای بستن قرارداد به او پیشنهاد دادند، این محصول او تحت عنوان بازاریابی های موازی به دست عامه ی مردم می رسید.

o این تنها تلاش او برای رسیدن به اهدافش نبود، وی با برگزاری یک مسابقه تفریحی با نام اینترنشنال پول تور توانست در سه دوره موفقیت های بی نظیری را به دست آورد.

o او که در شبکه ای جهانی با نام جی آی ان مشارکت داشت، اساس کار این شبکه این بود که به سخنرانانی که در زمینه ی انگیزش تبهر داشتند و شرکت های بازاریابی معتبر دسترسی داشته باشند، در این شرکت 30 نفر میلیاردر عضو بودند، او با عضویت در این شرکت توانست به مبالغ هنگفتی برسد.

o تاسیس و راه اندازی رادیوی اینترنتی و شبکه ماهواره ای در انگلیس در سال 2009 که گلف نام داشت از دیگر منابع درآمد او و محصولات آموزشی ترودو به شمار می رفت.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو

او مراحل مختلفی را برای یادگیری مطرح کرده است و به طور کلی در چهار دسته قرار می گیرند که به شرح زیر است:

o ناآگاهی و ناشایستگی

در این مرحله شخص اطلاعی از دانسته های خود ندارد در نتیجه نمی تواند شایستگی استفاده از آن ها را نیز داشته باشد.

o آگاهی و ناشایستگی

شخص در این مرحله اطلاع دارد که چه چیزهایی را نمی داند اما به دلایل مختلفی هنوز شایستگی برخورداری از آن ها را ندارد.

o آگاهی و شایستگی

در مرحله سوم از یادگیری کوین ترودو شما می دانید که دقیقا در حال انجام چه کاری هستید یا این که باید چه کاری انجام دهید به همین دلیل تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت می کنید.

o ناآگاهی و شایستگی

شما با این که تمرینات زیادی انجام داده اید و نمی دانید که باید چه کاری را انجام دهید اما به طور ناخودآگاه موفق می شوید تا کاری را به درستی انجام دهید.

به عقیده ی وی تمامی مراحل زندگی انسان و تجربیاتی که کسب می کند انعکاس ارتعاشات ذهن خود او بوده است. به زبان ساده تر این که انسان هر آن چه برایش اتفاق می افتد را قبلا در ذهنش مجسم کرده، ذهن بشر به گونه ای ساخته شده که با تکرار یک چیز کانال های نورونی برای آن می سازد، قوی تر شدن این کانال ها با تکرار مداوم صورت می گیرد تا جایی که به حدی قدرت می گیرند که نیازی به تکرار نخواهد بود.

بر همین اساس باید فهمید که ذهن را تنها در جهات مثبت تقویت کرد و تنها بر راه هایی که باعث موفقیت و خوشحالی ما هستند استوار ساخت.

معروف ترین دوره ها و سمینارها

اگر تا به این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید می دانید که وی زندگی پرتلاتمی داشته است و برای رسیدن به ثروت کنونی خود آموزن های زیادی را پشت سرگذاشته، زمانی که او رازهای رسیدن به ثروت را کشف کرد تصمیم گرفت به دیگران نیز آن را آموزش دهد، با وجود مخالفت ها و سختی هایی که در این راه برای او به وجود آمد اما او دست از تلاش برنداشت، سرانجام تصمیم گرفت که با برگزاری دوره ها و سمینارهایی در این رابطه به هدف خود برسد.

او برای این دوره ها و سمینارها ابتدا به تمام کسانی که سرشناس بودند و در دنیا جایگاه مهمی داشتند دعوت نامه هایی ارسال کرد، برخلاف تصورش استقبال بی نظیری از دعوت او شد، سمینار فوق که آرزوی تو دستور توست نام داشت درباره ی قانون جذب بود، او سمینار دو روزه ی خود را که هزینه ی بسیار زیادی نیز به همراه داشت در جایی نزدیک به کوه های آلپ برگزار کرد.

در واقع معروفیت این سمینار به این خاطر بود که او می خواست راهی برای انتشار رازهای موفقیت ثروتمندان و گروه های مخفی در آمریکا پیدا کند، اشخاصی که جز این گروه ها بودند با این کار او بسیار مخالف بودند و او را سرزنش می کردند اما او بدون اهمیت به سرزنش اطرافیان به سوی هدف خود پیش رفت.

مصادره اموال کوین ترودو

زندگی کوین ترودو با چالش های بیشماری روبه رو بوده است یکی از این چالش ها مصادره اموال وی بود، درست زمانی که برای او حبس را در نظر گرفته بودند یعنی در سال 2014 حکمی مبنی بر مصادره اموالش نیز به دست او رسید.

سایت شبکه جهانی از جمله دارایی های مهم او بود که پس از مصادره در دست مقامات قضایی گرفته شد.

بر اساس همین حکم از طرف مقامات قضایی به اعضایGIN خبر داده شد، الگوی تجاری که برای شبکه جهانی ترودو است بسیار شبیه به طرح های هرمی و غیرقانونی می باشد به همین دلیل تمامی ثروت و دارایی که متعلق به این شبکه بود در حراجی هایی که توسط دولت گذاشته شده بود به فروش رسید.

هدف تاسیس شبکه جهانی اطلاعات

شبکه جهانی کوین ترودو
شبکه جهانی کوین ترودو که افرادی را از سراسر دنیا به عضویت این شبکه در می آورد

کوین ترودو از سراسر دنیا اشخاصی را برای شبکه جهانی خود انتخاب و به عضویت درآورده بود تا بتواند رازهای موفقیت را آموزش، به دیگران انتقال دهد، اساس کار این سایت اینگونه بود که افراد پس از این که به سایت وارد می شدند باید حق عضویتی را برای سطح یک خود پرداخت می کردند،

بر اساس تحقیقاتی که در اسفند ماه سال 1398 به عمل آمد حق عضویت برای این شبکه جهانی 5 دلار بود. لازم است بدانید که هم اکنون کوین ترودو در این شبکه جهانی حضور ندارد و بر اساس حکمی که به وی داده شده است تا سال 2022 در زندان به سر می برند.

زمانی که شما می خواهید در این شبکه عضو شوید توضیحاتی به شما داده خواهد شد با این محتوا که پس از واریز مبلغ مورد نظر فایل های صوتی و تصویری برای شما ارسال خواهد شد، علاوه بر آن زمانی که جلسات به صورت حضوری برپا شوند از شما دعوت خواهد شد تا حضور پیدا کنید.

با سپاس از همراهی شما خوانندگان عزیز، امیدواریم که توانسته باشیم به سوال شما درباره ی این که کوین ترودو کیست؟ چرا به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمندان زندانی شد؟ پاسخ کاملی ارائه کرده باشیم.

 

4.8 / 5. 4

3 دیدگاه برای “کوین ترودو و اسرار ثروتمندان. چرا به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمندان زندانی شد؟

 1. amirhosein گفته:

  ببخشید یه سوال داشتم
  کسانی که مطالب رو از سایت اصلی میگیرند پول زیادی پرداخت میکنن تو کامنت خوندم برای دوره ۵و۶ باید چند ملیارد پرداخت کنید
  اونوقت خود مجموعه جی آی ان با این کار فروش اطلاعاتش تو سایت های ایرانی مشکلی نداره آیا؟

 2. panjoohaft گفته:

  سلام و وقت بخیر
  با توجه به اینکه در اوایل شروع کرونا، کوین ترودو در این باره اپدیت های هفتگی میداد و اطلاعات جدیدی به مردم میداد، و این اخبار از طریق سایت رسمی خودش منتشر میشد، و توی اون به صراحت مردم رو دعوت میکرد که عضو شبکه جهانی بشن، من فکر میکنم این موضوع درست نیست که شما فرمودین شبکه جهانی دست دولته. دست خودشونه، و دارن از این طریق هم پول در میارن(عددش رو نمیدونم) هم اینکه مردم رو اگاه میکنن از مسائل روز دنیا.
  این صحبتی که من دارم میکنم، مال عید 1399 هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات