کوین ترودو و 25 راز افراد فوق ثروتمند بر اساس اصول کوین ترودو

کوین ترودو و ۲۵ راز افراد فوق ثروتمند بر اساس اصول کوین ترودو

 همه‌ی ما دوست داریم ثروتمند شویم و همانند افراد ثروتمند زندگی کنیم. برای اینکار ابتدا باید بدانیم افراد فوق ثروتمند چه ویژگی‌ها و خصلت‌هایی دارند که توانستند اینهمه ثروت جمع کنند. ما در ادامه به شما 25 راز افراد فوق ثروتمند بر اساس اصول کوین ترودو را خواهیم گفت. این نکته را فراموش نکنید که کوین ترودو برای فاش کردن رازهای گروه‌های مخفی برای 10 سال به زندان افتاد و هنوز هم 4 سال از محکومیت‌ او باقی مانده است. کوین ترودو به شما می‌گوید برای ثروتمندشدن به چه چیزی نیاز خواهید داشت.

ویژگی‌هایی که افرادِ ثروتمند را از افرادِ معمولی جامعه جدا می‌کند!

افرادِ ثروتمند رفتارهایی دارند که ممکن همه‌ی ما آن‌ها را داشته باشیم، اما فقط افرادِ محدودی هستند که به تقویت کردن این ویژگی‌ها در درونشان می‌پردازند. برای اینکه بتوانید روزی به فردی فوق ثروتمند تبدیل شوید باید این ویژگی‌ها را داشته باشید و آن‌ها در درونِ خود پرورش دهید. کوین ترودو به شما رازهای افراد فوق ثروتمند را خواهد گفت، در ادامه با ما همراه باشید.

توصیه‌ی کوین ترودو ، شما باید یک دانش‌آموز ممتاز باشید

شما باید یک دانش آموز باشید

همه‌ی ثروتمندان یک دانش آموز ممتاز هستند، صبر کنید تا در این باره بیشتر به شما توضیح بدهم. ثروتمندان دارای قدرت و شاخص یادگیری بالایی هستند، برای اینکه بتوانید شما هم روزی شبیه افراد فوق ثروتمند شوید باید بر روی مسئله‌ی یادگیری هر چه بیشتر تمرکز کنید. شاید شما بگویید که بسیاری از افراد ثروتمند را می‌شناسید که ترکِ تحصیل کردند و دیگر درسشان را ادامه ندادند، اما یادگیری تنها به معنای تحصیل در دانشگاه و مدرسه نیست. افراد فوق ثروتمند زمانِ زیادی از وقتشان را بر روی یادگرفتن سپری می‌کنند. برای اینکه بدانید شما چقدر حاضر به یادگیری هستید، تنها کافیست سوالات زیر را از خودتان بپرسید. من چقدر حاضر به یادگیری هستم؟ سوال دومی که شما باید از خودتان بپرسید این است که چقدر تمایل به تغییر کردن دارید؟ اگر مایل نیستی که تغییر کنی حتی اگر حاضر به یادگیری باشی باز هم برای آموزش مناسب نخواهی بود. فقط تغییر کردن است که باعث می‌شود چیزهای جدیدی در زندگی به رویت گشوده شود. شاخص آموزش پذیری را در خودتان به وجود بیاورید و شروع به یادگیری مهارت‌های مختلف کنید.

مقیاس تعادلِ آموزش را درک کنید.

مقیاس یادگیری و کوین ترودو

در جلوی دیدگاه شما دو مقیاس وجود دارد. تفکر، نگرش، اشتیاق، افکار و رویاها مقیاس اول را تشکیل می‌دهد. در این مقیاس شما باید بدانید که چرا کارها را انجام می‌دهید؟ هدفتان از انجام کار چیست؟ در این مرحله باید رویای شخصی و آرزویتان را مشخص کنید و بعد از آن به مقیاسِ دوم یعنی چگونگی انجام کار می‌رسید. تکنیک‌ها، مهارت‌ها و روش‌های عملی در این دسته قرار می‌گیرند. شما در ابتدا نباید بر روی تکنیک‌های ایجاد ثروت تمرکز کنید بلکه باید بر روی چرایی آن متمرکز شوید. لازم نیست که بدانید چگونه می‌توان ثروتمند شویم بلکه فقط بدانید چرا می‌خواهید ثروتمند شوید. هنگامی که شما در ابتدا این موضوع را مشخص کنید در همین هنگام می‌باشد که چگونگی آن پیدا خواهد شد. البته باید در این موضوع تعادلی هم رعایت شود. کوین ترودو به ما توصیه کرده که یادگیری تفاوتِ افراد موفق از افراد عادی است و به همین دلیل باید تا جایی که می‌توانید یاد بگیرید و به خواندن ادامه دهید.

مراحل یادگیری و 4 مرحله‌‌ای که فوق ثروتمندان به آن رسیدند!

این مسئله را باید دانست که شما برای یادگیری 4 مرحله خواهید داشت؛

بی‌کفایتی ناخودآگاه

اولین مرحله در یادگیری بی کفایتی ناخودآگاه است، در این مرحله شما نمی‌دانید که نمی‌دانید!

بی لیاقتی آگاهانه

دومین مرحله در مراحلِ یادگیری می‌باشد، در این مرحله است که به این نتیجه می‌رسید که شما می‌دانید که نمی‌دانید!

صلاحیت آگاهانه شروع تغییری مهم در شما

کوین ترودو و توصیه‌اش

شما در صلاحیت آگاهانه است که در درونتان تغییر به وجود می‌آورید. در این مرحله باید بدانید که چگونه از اصولی که یاد گرفتید در تغییر درونی استفاده کنید. شما باید از این مرحله بگذرید تا به صلاحیت ناخودآگاه و مرحله‌ی آخر برسید.

صلاحیت ناخودآگاه

بعد از مرحله‌ی صلاحیت آگاهانه، شما به این مرحله می‌رسید. تنها افراد فوق ثروتمند هستند که به صلاحیت ناخودآگاه دست پیدا خواهند کرد. نگران نباشید اگر شما به مرحله‌ی سوم برسید به صورت خودکار وارد این مرحله خواهید شد و به آن دست پیدا می‌کنید.

کوین ترودو ، برای خودتان هدفی مشخص داشته باشید

هر فردی برای اینکه بخواهد به موفقیت برسد به یک هدف نیاز دارد. هدفِ شما مهمترین انتخابِ شماست و شما باید اهداف خودتان را بر اساس اشتیاق و میلتان انتخاب کنید. بیشتر ما هدفمان را چیزی در نظر می‌گیریم که دیگر افراد به آن دست پیدا کردند، اما این کار اشتباه است و هدفِ ما باید مناسب خودمان باشد نه فردِ دیگری. زمانی که هنوز دست به کار نشده‌اید برای خودتان فقط یک هدف داشته باشید. یک هدفِ کامل و مشخص درنظر بگیرید و بر اساسِ آن گام بردارید. افراد فوق ثروتمند تنها زمانی در اهدافشان متنوع می‌شوند که به موفقیت دست پیدا کرده باشند.

کوین ترودو به شما توصیه کرده است که هدفتان دقیق و مشخص باشد. اگر دوست دارید تا یک ماشین گران قیمت داشته باشید پس باید دقیق‌تر روی هدفتان متمرکز شوید. برای این مثال، من در آینده یک ماشینِ پورشه‌ی قرمز می‌خواهم. هدفِ شما هر چقدر هم بزرگ و دست نیافتنی باشد مهم نیست. هر چیزی که بتوانیم در تخیلمان به آن برسیم در واقعیت هم می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم. برای اینکه در زمانِ شکست‌ها و ناامیدی‌ها از مسیر هدفمان دور نشویم می‌توانیم برای خودمان یک تابلو آرزوها بسازیم. تابلو کائنات کمک می‌کند تا هر وقت که می‌خواهیم بتوانیم آرزوها و اهداف خود را تجسم کنیم.

مسئله‌ای که باعث شده تا تابلو کائنات بسیار اهمیت داشته باشد و در مسیر فوق ثروتمند شدن و دستیابی به اهداف کمکمان کند این است که ذهنِ ما تفاوتی را برای واقعیت و تخیل حساب نمی‌کند. یعنی هر چیزی که در تخیلمان به آن برسیم را می‎توانیم در واقعیت هم به آن دست پیدا کنیم. آفریدگار و خالقی که قدرتِ تخیل را به ما داده است، توانایی رسیدن به آرزوهای بزرگ را هم در درونمان قرار داده است!

برای رسیدن به هدفتان یک اشتیاق سوزان داشته باشید!

داشتنِ اشتیاق سوزان از دید کوین ترودو

شما برای رسیدن به موفقیت و هدفتان در زندگی به اشتیاق نیاز دارید. اشتیاق همان میلِ شما به انجام دادن کار است. تا به حال زندگی چند فرد موفق را دیده‌اید که هر روز از ساعت 6 صبح بیدار می‌شوند و حتّی تا 18 ساعت هم کارشان را ادامه می‌دهند. تازه کارشان را طوری انجام می‌دهند که هیچ خستگی‌ای هم در طولِ روز حس نمی‌کنند. این اشتیاق آن‌ها در انجامِ کار است. اما آیا اشتیاق برای تبدیل شدن به فردی فوق ثروتمند کافیست! ناپلئون هیل، جک زوفلت و بسیاری از استادهای دیگر انگیزشی معتقدند که اشتیاق برای رسیدن و دستیابی به موفقیت کافی نیست، بلکه برای رسیدن به هدفتان باید اشتیاق سوزان داشته باشید.

آقای جک زوفلت می‌گوید که اشتیاق با مقیاس 0 تا 100 محاسبه می‌شود، فقط افرادی می‌توانند به هدفشان دست پیدا کنند که درجه‌ی اشتیاقِ آن‌ها بر روی 100 باشد. اگر فردی برای مثال درجه اشتیاقش بر روی 50 باشد، کارهایی که برای دستیابی به موفقیت لازم  دارد را با تمام قدرتش انجام نمی‌دهد. در این حالت است که شما کار خود را با شک انجام می‌دهید و در نتیجه به نتیجه‌ی دلخواه دست پیدا نمی‌کنید. با این اشتیاق شما به کارآفرینی نصفه و نیمه، یک فروشنده و یا همسر نصفه و نیمه و … تبدیل می‌شوید و هیچوقت به هدفی که درنظر داشتید دست پیدا نمی‌کنید. آقای زوفلت گفته که در حالتی که اشتیاقتان بر روی 100 باشد اگر با یک مشکل با درجه‌ی 70 روبه‌رو شوید می‌توانید به راحتی آن را حل کنید و به هدفی که دارید برسید. تمامِ افراد موفق در راه رسیدن به هدفشان از اشتیاق سوزان استفاده کرده‌اند.

کوین ترودو ، از قانون جذب در رسیدن به هدفتان استفاده کنید.

استفاده از قانون جذب و کوین ترودو

این ایده را نیز برای اولین بار ناپلئون هیل مطرح کرد. ناپلئون هیل به ما گفته است که شما به همان چیزی تبدیل می‌شوید که به آن فکر می‌کنید. این قانون، قانونِ کائنات است که شما به هر چیزی که فکر کنید به همان هم تبدیل می‌شوید. به همین دلیل است که افکار مثبت و افکاری که به ما می‌گویند که به موفقیت خواهیم رسید ما را در این راه کمک می‌کنند و افکار منفی مانعِ رسیدن ما به هدفمان می‌شوند. اگر در زمان کار خوشحال هستید خوشی و اگر ناراحت و عصبانی هستید، استرس و اضطراب به دست خواهید آورد. شما برای موفقیت به خوش‌بینی نیاز خواهید داشت.

توصیه‌ی کوین ترودو در راهِ رسیدن به هدف، کتاب بخوانید و با کتاب‌ها دوست شوید!

اگر واقعاً می‌خواهید موفق باشید برای این هدف باید کتاب بخوانید. رهبران بزرگ همگی خواننده هستند. کوین ترودو می‌گوید شما در 5 سالِ دیگر به فردی تبدیل می‌شوید که آن فرد محصولِ خواندن کتاب‌های امروز و دوستانِ حال حاضر شما هستند. اگر می‌خواهید موفق شوید من به شما توصیه می‌کنم کتاب‌هایی را می‌گویم بخوانید.

  • کتاب جادوی فکر بزرگ
  • کتاب پله پله تا اوج
  • کتابِ بخواهید تا به شما داده شود
  • کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

برای اینکه تمام کتاب‌های موفقیت را که کوین ترودو به شما معرفی کرده است بخوانید بر روی اینجا کلیک کنید.

گوش دادن به ویدیوها و پادکست‌ها به طور مستمر توصیه‌ی کوین ترودو

گوش‌‌دادن و مطالعه درباره راه‌های موفقیت، روش فکر کردن شما را جایگزین الگوهای جدید می‌کند و باعث می‌شود ذهن شما با اطلاعات مثبت تغذیه شود. در نتیجه اینکار به شما کمک خواهد کرد که الگوهای رفتاری خود را برای رسیدن به اهدافتان و موفقیت تغییر دهید. شما هرگز نباید یادگیری روش های موفقیت را متوقف کنید، به عنوان مثال داشتنِ یک بدن خارق‌العاده مانع از رفتن شما به باشگاه نمی‌شود به همین دلیل است که باید به فکر یادگرفتنِ روش‌های جدید موفقیت باشید. افراد فوق ثروتمند هیچوقت دست از یادگرفتن برنمی‌دارند!

کوین ترودو ، برای موفق شدن در سمینارها شرکت کنید!

شرکت کردن در سمینارها و کوین ترودو

در این روش کوین ترودو گفته که همه‌ی افراد باید به طور مداوم به دنبال کسب اطلاعات برای پیدا کردن راه‌های موفقیت باشند. شرکت کردن در سمینارها، زمان و صبر زیادی می‌خواهد و با روش گوش‌دادن به پادکست‌ها بسیار متفاوت است. یکی از تفاوت‌های شرکت در سمینارها با گوش‌دادن به پادکست این است که در سمینارها شما با افراد روشنفکر و باتجربه آشنا می‌شوید و می‌توانید در زمینه یافتن راه‌های موفقیت با آن‌ها در ارتباط باشید. یک سمینار خوب به شما تجربه پرثمری و متفاوتی را از یادگیری خواهد داد.

10% از هرآنچه که کسب می‌کنید را پس‌انداز کنید!

پس انداز و کوین ترودو

افراد موفقی که امروز مشاهده می‌کنید پس‌انداز می‌کنند. شما باید حداقل 10% از سرمایه‌ای که به دست می‌آورید را پس‌انداز کنید. شاید در ابتدا اینکار برایتان سخت و دشوار به نظر بیاید اما موفقیت با چالش‌ها و تغییر اتفاق می‌افتد. دقت کنید که شما نباید به کم قانع باشید، برای دستیابی به ثروت و موفقیت باید بلندپرواز باشید، باید شجاعت رویاپردازی و تلاش برای رسیدن به اهدافتان را داشته باشید. شما به فردی تبدیل می‌شوید که امروز در ذهن و تخیلتان تصور می‌کنید. از آرزوها و اهداف بزرگ نترسید زیرا خداوند توانایی رسیدن به هر هدفی که در تخیل ما امکان پذیر است را در درون ما قرار داده است.

بدهی دارید، همین امروز آن را پرداخت کنید!

کوین ترودو و پرداخت سریع بدهی

تمرکزتان را بر بدهی های خود بگذارید و با کاهش آن‌ها، به مرورِ زمان حذفشان کنید. در این قسمت کوین ترودو به اعتبار مالی شما و سرمایه‌ی شما اشاره‌ای نکرده است. در واقع بدهی فلج کننده کسب و کار شماست. بدهی فلج کننده و عاملِ شکست کارتان است و هر چقدر سریعتر که می‌توانید آن را پرداخت کنید.

باید اولویت های خود را به خوبی مدیریت کنید

هیچکس نمی‌تواند زمان را متوقف کند اما می‌توانیم یادبگیریم که چگونه اولویت‌های خود را مدیریت کنیم. اولویت‌بندی در وظایف و رسیدگی به کارها به ترتیب باعث می‌شود استرس، گیجی و اضطراب کمتری داشته باشیم و تمرکز بیشتری در انجام کارهایمان داشته باشیم. این کار همچنین به انجام گرفتن کارها در مدت زمان کمتر منجر می‌شود.

کوین ترودو ، با افراد برنده و موفق دوست شوید

با افراد برنده و موفق ارتباط داشته باشید، افراد موفق با افراد روشنفکر و هم ایده معاشرت می‌کنند. فرض کنید که شما 5 برابر دوستانتان درآمد دارید، پس برای موفق شدن باید به دنبالِ افرادی بگردید که هم‌سطح شما باشند و حتّی از شما هم موفق‌تر باشند.

افراد موفق و ثروتمند اطراف خود انرژی‌ای دارند که اگر می‌خواهید به موفقیت برسید به آن‌ها نیاز دارید و برعکس اگر با افراد شکست خورده بگردید انرژی‌ منفی آن‌ها و شیوه زندگی آن‌ها شما را هم شبیه به خودشان می‌کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی با دوستان موفق و پرتلاش خود در دانشگاه گفت‌و‌گو دارید ناخودآگاه شما هم دوست دارید شبیه به آن‌ها شوید و بالعکس این قضیه هم درست است و افراد شکست خورده شما را از رسیدن به هدفتان بازمی‌دارند.

کوین تردو ، کار را بفهمید!

کار چیست؟ شما می‌توانید بی‌وقفه و سخت کار کنید و یا به صورت هوشمندانه و بهینه کار کنید. افراد موفق می‌دانند که روند فکری آن‌ها در راه دستیابی به موفقیت آن‌ها موثر می‌باشد. آیا افراد فوق ثروتمند هم بی‌وقفه و بدون فکر کار می‌کنند یا اینکه با فکر و اندیشه بر روی اهدافشان کار می‌کنند؟ کاری را انجام دهید که به آن علاقه دارید، در این صورت آن کار را تا زمانی که بخواهید می‌توانید انجام دهید و نتایج چشمگیری را به وجود بیاورید. درست است که برای رسیدن به موفقیت باید سخت کار کنید اما هیچ‌گاه نیازی به پرداخت هزینه‌های ناخوشایندی در این راه از جمله از دست دادن سلامتتان نیست. اگر انجامِ هر کاری که اکنون انجام می‌دهید برایتان عذاب‌آور است، راهی برای تغییر آن پیدا کنید.

ناپلئون هیل از بهترین نویسندگان انگیزشی و موفقیت به شما می‌گوید که اول باید بدانید که از زندگی خود چه چیزی می‌خواهید و حاضرید در راه رسیدن به اهداف و آرزوهایتان چه چیزی را خرج کنید.

ناپلئون هیل نویسنده‌ی نابغه‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را بهتر بشناسید.

یک شخصیت دلپذیر برای خود بسازید

شخصیت دلپذیر توصیه‌ی کوین ترودو

برای موفقیت شما باید به فردی دوست داشتنی تبدیل شوید و در بینِ همه‌ی افراد محبوب باشید. برای ایجاد این مهارت در درونتان می‌توانید کتابِ “چگونه دوستان خود را جلب کنیم و بر مردم تاثیر بگذاریم” از دیل کارنگی را مطالعه کنید.

بسیاری از افراد فوق ثروتمند با اختصاص پولشان به خیریه‌ها و مراکز درمانی، تحصیلی و آموزشی خودشان را در بین مردم هر چه بیشتر محبوب می‌کنند. اندرو کارنگی مردِ اول فولاد ایالت متحده هنوز هم پس از گذشت 100 سال از درگذشتش بین مردم محبوب است و به خوبی از او یاد می‌شود. شخصیت دلپذیر لازمه‌ی موفقیت شما در آینده است.

اندرو کارنگی کیست و چگونه به ثروتمندترین فرد تاریخ ایالت متحده آمریکا تبدیل شد!

مهارت‌های ارتباطی خودتان را بیشتر کنید

همه‌ی افراد موفق ارتباط بسیار خوبی با افکار و عقاید خود دارند و آن‌ها این توانایی را دارند که شما را متقاعد کنند. شاید شما در دوستانتان افرادی را بشناسید که به خوبی می‌توانند شما را در موضوعی متقاعد کنند هر چند نظرتان در ابتدا با آن‌ها در جهت مخالف باشد اما طوری با شما صحبت می‌کنند که خودِ شما متقاعد می‌شوید. تقریباً تمامِ افراد فوق ثروتمند دارای مهارتِ فروش هستند. آن‌ها در ابتدا برای فروش جنس و یا چیزی شما را قانع می‌کنند و سپس وسیله‌ را به شما می‌فروشند. نکته‌ای که جالب به نظر می‌آید این است که شاید شما اصلاً به آن جنس و یا وسیله نیاز نداشته باشید، اما افراد موفق طوری شما را قانع می‌کنند که نیازمند و محتاج به وسیله‌ی آن‌ها نشان داده شوید. برای اینکه شما هم بتوانید همانند افراد فوق ثروتمند این مهارت را داشته باشید، کوین ترودو به شما توصیه می‌کند که در سمینارها شرکت کنید و هر چه بیشتر کتاب مطالعه کنید.

تسهیلات اعتباری خود را افزایش دهید

کوین ترودو در این مرحله می‌گوید که شما باید پایه‌ی دارایی خودتان را افزایش دهید و با اینکار است که تنها می‌توان تسهیلاتِ اعتباری خوبی برای خودتان به وجود بیاورید. برای فوق ثروتمند شدن و تولید ثروت باید دو اصل پس اندازِ سرمایه و سرمایه گذاری را جدّی بگیرید.

کوین ترودو می‌گوید، همان ثروتمندان مالیات بپردازید!

افراد ثروتمند مالیاتِ زیادی را نمی‌پردازند در حالی‌که افرادی که تازه کار هستند هزینه‌های زیادی را در این راه خرج می‌کنند. مالیاتِ خود را کاهش دهید تا جریان نقدی و پولِ بیشتری را برای خودتان در اختیار بگیرید. برای این هدف باید از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را ببرید و سرمایه خودتان را در این راه خرج کنید.

وارن بافت از فوق ثروتمندترین افراد جهان در مستندی که از او ساخته شده است گفته است که از منشی دفترش مالیاتِ کمتری به دولت پرداخت می‌کند و تقریباً هیچ هزینه‌ای را برای مالیات نمی‌دهد.

پرداخت مالیات به روش کوین ترودو

کوین ترودو می‌گوید: بیمه پرداختی را در صورت زیاد بودن کاهش دهید

کوین ترودو برای فوق ثروتمند شدن به ما می‌گوید که اگر بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید بیشتر از حدِ مجاز است، مقدار بیمه‌ی پرداختی خودتان را کاهش دهید.

اعتبار خودتان را هر چه بیشتر افزایش دهید

افزایش اعتبار و دیدِ کوین ترودو

از دارایی‌های خودتان محافظت کنید و این توانایی را در درونتان ایجاد کنید که بتوانید هر چه بیشتر بر اعتبار خودتان بیافزایید. به جای آنکه یک شرکت انحصاری داشته باشید، برای خودتان شرکتی با مسئولیت محدود به وجود آورید.

کوین ترودو ، برای فوق ثروتمندشدن از پول دیگران استفاده کنید

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید پس باید بتوانید از پول دیگران استفاده کنید. این روش را بیاموزید که از اعتبار و پولِ دیگران برای ایجاد ثروت استفاده کنید.

درآمدتان را افزایش دهید

کوین ترودو در این مرحله به ما می‌گوید که برای ثروتمند شدن 2 عنصرِ اساسی وجود دارد. هزینه‌ها و درآمد. برای اینکه بتوانید در آینده به فردی ثروتمند تبدیل شوید باید این خصلت را درونتان به وجود بیاورید که هزینه‌های خود را کاهش دهید و درآمدتان را بیشتر کنید. با اینکه این اصل یک چیزِ ساده و پیش‌پا افتاده است ولی بیشتر ما در انجامِ آن ناموفق هستیم و فقط افرادی به خوبی آن را انجام می‌دهند که بتوانند در ابتدا این ویژگی را در درونشان به وجود بیاورند.

برای اینکار باید هزینه‌های خود از بدهی، مالیات، بیمه و … را کاهش دهید یا آن‌ها را مدیریت کنید و سپس بعد از آن درآمدتان افزایش دهید. کوین ترودو برای افزایش درآمدتان راه‌های زیر را توصیه کرده و گفته است که این راه‌ها در زیادکردن درآمدمان موثر هستند.

  • تجارت در بورس
  • سرمایه گذاری در املاک
  • شرکت کردن در بازاریابی شبکه‌ای
  • تجارت در ارز دیجیتال و رمز نگاری شده
  • سرمایه گذاری در بازارِ سهام

سخن پایانی

کوین ترودو رازِ ثروتمندشدن را در مهارت‌هایی دانسته است که افراد فوق ثروتمند آن‌ها را دارند و همه‌ی ما باید این مهارت‌ها را در درونمان به وجود بیاوریم و اگر این ویژگی‌‌ها را داریم باید به تقویت آن‌ها در درونمان مشغول شویم. کوین ترودو در اینجا به ما توصیه کرده که راهِ موفقیت با دو اصل تغییر و یادگیری شروع می‌شود و اگر این دو اصل را جدی بگیریم می‌توانیم به فردی فوق ثروتمند در آینده تبدیل شویم.

3.2 / 5. 11

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات