تابلو کائنات و اشتباهی که همه گفتند

تابلو کائنات چیست؟

همین چند وقت پیش بود که مستند راز پخش شد و درباره تابلئو کائنات صحبت کرد جان آسارف کسی بوده که این تکنیک ها را برای جذب خواسته هایش استفاده می کرده و بعد از آن از دریم برد یا همان تابلو آرزوها خیلی ها استفاده کردند و نتایج شگفت انگیزی هم گرفتند چون تاثیر شگرفی روی میدان ارتعاشی غالب روزانه ما دارد و خود دیدن که نوعی ورودی است در جهت اهداف قرار می گیرد.

همه‌ی ما دوست داریم در آینده به موفقیت دست پیدا کنیم و همانند افراد مشهوری که امروز زندگی می‌کنند و الگوهای ما هستند به به ثروت، قدرت و شهرت بالایی در زندگی برسیم. اما بیشتر ما با همان شکست اول از هدف خود منصرف می‌شویم و حتّی بسیاری افراد حتّی به مرحله‌ی اولین شکست هم نمی‌رسند! اما چگونه ممکن است بتوانیم همانند آن‌ها به موفقیت دست پیدا کنیم و با شکست‌ها و ناامیدی ها از مسیرمان دور نشویم. ما در این مقاله به شما روشی را آموزش می‌دهیم که بسیاری از افراد موفق هم از این روش استفاده کردند و به آن هدفی که دوست داشتند رسیده‌اند. شما برای رسیدن به آرزوها و هدفتان در زندگی به یک تابلو کائنات نیاز دارید! به طور حتم چیزهایی درباره‌ی تابلو کائنات و تاثیر آن در دستیابی به آرزوها و اهداف شنیده‌اید.

اما واقعاً تابلو کائنات چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه درباره‌ تابلو کائنات و اشتباهی که همه گفتند بدانید تا بتوانید یک تابلو کائنات مناسب برای خود بسازید.

تابلو کائنات چیست؟

به زبان ساده تابلو کائنات یک تصویر است! آری، تنها یک تصویر از آینده! می‌خواهید در آینده چکاره شوید؟ چه خانه‌ای برای خود بخرید؟ چه آرزوهایی برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌اید؟ تابلو کائنات یا تابلو آرزوها در واقع یک یادآور و یک کمک کننده به شما در راه رسیدن به موفقیت است. اگر واقعاً تصمیمتان را برای موفقیت گرفته‌اید به تصویری از آینده برای خودتان نیاز دارید، تابلو کائنات تمامِ آینده‌ی شما را بر روی یک صفحه به شما نشان می‌دهد.

 

تابلو کائنات ابزاری است که کوین ترودو در دوره ی آرزوی تو دستور توست آن را معرفی می کند و این تابلو به شما کمک می‌کند تا آرزوهایتان را شفاف کنید و هر روز به آن‌ها نگاه کنید. این تابلو به ما در مسیر موفقیت کمک می‌کند و باعث می‌شود تا در صورت شکست و ناامیدی به جای اینکه از تلاش منصرف شویم بیشتر به سمت اهدافمان قدم برداریم! اگر می‌خواهید تا در برابر استرس‌ها، فشارهای سرِکار، شکست‌ها و تمسخر دوستان دوام بیاورید و این موارد دلیلی شوند که برای رسیدن به آرزوهایتان بیشتر از پیش تلاش کنید به یک تابلو آرزوها نیاز دارید.

تابلو کائنات، قانون جذب و دستیابی به آرزوها!

کلین امباپه در کنار تابلوی آرزوها

تا به همین الآن چند بار در قدرت تخیل خود غرق شدید؟ چند بار در ذهنتان به آرزوها و رویاهایتان دست پیدا کردید و دیگر نتوانستید واقعیت را از تخیل جدا کنید؟ ذهنِ ما طوری آفریده شده که هیچ فرقی میان تخیل و واقعیت قائل نمی‌شود. بر اساس قانون جذب شما می‌توانید به چیزی فکر کنید و آن را درون فکرتان تصویر سازی کنید و با اینکار با سرعت بییشتری به آن دست پیدا کنید. تابلو کائنات ارتعاش و فرکانس ذهنی ما را در جهت اهدافمان متمرکز می‌کند و با اینکار ما را در مداری قرار می‌دهید تا روزی به خواسته‌هایمان برسیم.

چگونه یک تابلو کائنات مناسب بسازیم؟

برای ساختِ تابلو کائنات روش‌های زیادی وجود دارد. شاید از دوستتان شنیده باشید که یک تابلو کائنات برای خودش ساخته و تنها بعد از یک روز آن را پاره کرده است! این به این خاطر است که تابلو کائنات به صورت اساسی و بر اساس قاعده‌ی درستی ساخته نشده و بیش‌تر جنبه‌ی فانتزی پیدا کرده تا واقعیت! برای ساختِ تابلو‌ی درست و صحیح روش‌هایی را باید به درستی طی کنید که ما در ادامه آن‌ها را می‌گوییم.

ساختِ تابلو کائنات تنها در 5 قدم

5 گام اساسی برای ساختِ تابلو

انتخاب هدف، چه می‍خواهی؟

تا به حال شنیده‌اید که می‌گویند “خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج” اگر شما در رسیدن به موفقیت، آرزوها و هدفتان را به طور نادرست و اشتباه انتخاب کنید، دیگر دستیابی به آن رویا برای چه مهم است! هر قدمی که می‌خواهید بردارید باید بدانید که واقعاً این انتخابِ من درست است؟ آیا من برای این هدف ساخته‌شده‌ام؟ برای این موضوع هدف مهم می‌باشد که ما معمولاً خواسته‌ها و آرزوهایمان را بر اساس داشته‌های دیگران محاسبه می‌کنیم و دوست داریم به چیزهایی برسیم که دیگر افراد به آن رسیده‌اند و اهداف و آرزوهایمان را بر اساس علایقِ شخصی‌ خودمان انتخاب نمی‌کنیم.

شاید کمی در اینجا گیج شده باشید! نگران نشوید و اهدافتان را گم نکنید! اما اگر می‌خواهید روزی موفق شوید بهتر است در این مرحله دقت کنید زیرا تنها علایق و اشتیاق‌های ما هستند که به ما کمک می‌کنند تا در آینده و در هنگام شکست‌ها از تلاش کردن ناامید نشویم و به مسیرمان ادامه دهیم.

آیا به دنبال رسیدن به شغل مورد علاقه‌ی خودتان هستید یا اینکه دوست دارید در آینده ثروت و پول به دست آورید؟ یا اینکه حتّی به دنبال زندگی عالی با همسرتان هستید؟ تنها واقعیتِ ممکن این است که هیچ چیزی نیست که شما بتوانید به آن فکر کنید ولی خداوند به شما توانایی رسیدن به آن را ندهد! تنها زمانی که به خوبی فهمیدید که چه چیزی می‌خواهید به سراغِ مرحله‌ی بعدی بروید.

مرحله‌ی دوم، چک لیستی از آرزوهایت بنویس!

الآن که فهمیدی هدفت چیست، برای ساختِ بهتر تابلو آرزوها باید برای خودت یک لیست بنویسی و همه‌ی چیزی را می‌خواهی به آن برسی را به صورت مشخص لیست کنی. هر چقدر که انتخاب‌های ما دقیق تر باشند رسیدن به آرزوهایمان هم راحت تر می‌شود. برای مثال به جای اینکه بگوییم یک خانه‌ی بزرگ، دقیقاً مشخص کنیم که خانه‌ی ویلایی می‌خواهیم یا ساختمانی. این کار که در اهداف خود هر چه بیشتر متمرکز شویم باعث می‌شود تا با سرعت بیشتری به آرزوهایمان برسیم.

کوین ترودو و توصیه برای هدف گیری

کوین ترودو در یکی از مصاحبه‌هایش این موضوع را بسیار مهم معرفی می‌کند و می‌گوید بهتر است به جای اینکه بگوییم یک ماشین گران می‌خواهیم مشخص کنیم که مثلاً من یک پورشه‌ی قرمز می‌خواهم. ثابت شده که اینکار کمک زیادی به ما می‌کند.

جمع آوری عکس‌های تابلو کائنات، گامی مهم در دستیابی به اهداف

بعد از دو مرحله‌ای که انجام دادیم حالا باید برای کامل کردن تابلوی کائنات عکس‌های مرتبط را پیدا کنیم. برای پیداکردن عکس‌ میتوانیم از مجلات خارجی استفاده کنیم که کیفیت بالاتری هم دارند و تابلوی ما با این تصاویر باکیفیت بسیار تاثیرگذار می‌شود. اگر نمی‌خواهید از مجله استفاده کنید می‌توانید از عکس‌ها و تصاویر اینترنت هم استفاده کنید و آن‌‌ها را چاپ کنید.

به یاد داشته‌ باشید که مطلقاً هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. تمام محدودیت‌هایی که در دنیای واقعی جلوی چشم خود می‌بیند را نادیده بگیرید و بعد در افکار شیرین خود و دنیای بی‌محدودیتی که برای خودتان می‌سازید غرق شوید! البته سعی کنید که به صورت هدفمند رویا پردازی کنید، بدین معنا که از خود سوالاتی بپرسید که رویای خود را شفاف و واضح‌تر کند.
سپس عکسی را انتخاب کنید که هرگاه آن را نگاه می‌کنید به یاد تصویری که در ذهن خود قبلا ساختید بیندازد و بعد از درست کردن تابلوی کائنات خود، مدام با نگاه کردن به آن به خود، خواسته‌هایتان را یادآوری کنید.

چسباندن عکس به تابلو کائنات

چسباندن عکس به تابلو کائنات

مرحله‌ی چهارم این است که عکس‌های انتخاب شده را بر روی تابلو بچسبانید تا بتوانید تابلوی خود را کامل کنید. می‌توانید در این مرحله اینقدر جای تصاویر و عکس‌ها را بر روی تابلو جابه‌جا کنید تا حسِ بهتری به شما انتقال دهد و سپس تصاویر را با چسب بر روی تابلو بچسبانید.

ذهنِ انسان قادر به تشخیص واقعیت از تخیل نیست، شاید فکر کنید که این جمله درست نیست اما صبر داشته باشید الان با مثالی درستی این جمله به شما ثابت می‌شود. فرض کنید که در حال خوردن لیموی ترشی هستید و یا کسی صدای آزاردهنده‌ای مانند کشیدن ناخن بر تخته سیاه را تولید می‌کند، هرچه با وضوح بیشتری تصور کنید تاثیر آن بر شما بیشتر خواهد بود. ذهن شما قدرت این را دارد که به کائنات وصل شود پس قدرت این را داشته باشید که با شجاعت خواسته‌های خود را بر روی تابلو بچسبانید و از کائنات بخواهید که خواسته‌های شما را برآورده کنند.

انتخاب کلماتِ احساسی و نوشتن کلمه‌ها بر روی تابلو

برای افرادی که دوست دارند از کلمات در تابلو استفاده کنند، می‌توانند در این مرحله بر روی تابلو از کلماتی استفاده کنند که به آن‌ها حسِ قدرت می‌دهد. توجه داشته باشید که تنها باید از کلماتی استفاده کرد که به شما قدرت و احساسِ خوب بدهد. برای اینکار باید از کلماتی مثلِ من قدرتمند هستم! در زیر فشارهای کار پیشرفت می‌کنم! در آینده به فلان جا خواهم رسید و … که خودتان بهتر از هر شخصی می‌دانید. کلماتِ بار شهودی و بار معنایی دارند و تاثیر زیادی را در ذهن خواهند گذاشت به همین علت است که ممکن است ما تنها یک جمله در مکالمه‌های دوستانه به دوستمان بگوییم و این جمله باعثِ ناراحتی‌اش شود و به طور کلی عصبانی شود. در حالی که ما با خودمان می‌گوییم، من که چیزِ خاصی نگفتم اما این کلمات هستند که دارای قدرت هستند و بعضی از آن‌ها تاثیر بالایی در ذهن می‌گذارند.

تابلوی آرزوها، منشا به وجود آمدن‎ آن و تاثیرش بر آرزوها

خانه‌ی شما در تابلو کائنات

تابلوی کائنات خواسته‌ها و آرزوهای شما در قالب یک قاب و چند تصویر می‌باشد. بسیاری از نویسندگان کتاب های انگیزشی به این نتیجه رسیدند که اگر بتوانیم چیزی را که می‌خواهیم را با تمام جزئیات در ذهن خود تجسم کنیم پس می‌توانیم به مرور زمان به آن دست برسیم. به همین منظور کتابی که در سال 2006 به نام “راز” منتشر شد و در آن مطلبی با مضمون تابلوی کائنات نوشته شد. این کتاب پیشنهاد داده بود که تمام خواسته‌های خود را با ریزترین جزئیات به صورت تصویر در جایی که همیشه چشمتان به آن می‌خورد قرار ‌بدهید. هر وقت که تابلو و تصاویر آن را نگاه می‌کنید خواسته های خود را با جزئیات در ذهنتان بیاورید و مدام به آن‌ها فکر کنید. این کار باعث می‌شود تا شکست‌ها و ناامیدی های مسیرِ موفقیت شما را از تلاش دور نکند و علاوه بر آن انگیزه‌ی شما را بیشتر کند.

کتاب راز و ایده‌ی اولیه در ساختِ تابلو کائنات

کتاب “راز”، کتابی انگیزشی می‌باشد که درباره‌ی قدرت مثبت اندیشی است و توسط راندا بایرن نوشته شده است. این کتاب بر اساس فرضیه علمی به نام “قانون جذب” نوشته شده و در این کتاب تمرکز راندا بایرن بر روی ایده‌ای است که می‌گوید رویای شما می‌تواند به حقیقت به پیوندد. برای مثال اگر به پول فکر کنید، آن را جذب می‌کنید و در نتیجه‌ی آن به پول خواهید رسید. همانطور که با افکار مثبت به نتایج مثبتی می‌رسید با فکر کردن به احتمالات منفی و وقوع بدترین اتفاقات در شرایط مختلف به نتایج منفی هم خواهید رسید، به همین دلیل است که در این کتاب، قانون جذب و مثبت اندیشی بسیار مهم و ضروری تلقی شده است. راندا بایرن در کتاب خود نوشته است که هیچ چیزی به نام شانس بد و یا اتفاقات شوم وجود ندارد، تنها افکار گذشته خودتان هستند که باعث وقوع اتفاقات حال شما هستند.

تاثیر قانون جذب و تابلو بر روی آینده

با توجه به گفته های راندا بایرن ذهن شما مانند آهن‎ربا عمل می‌کند و این آهن‎ربا تمامِ چیزهایی که در کائنات ساطع و دریافت شده‌اند را جذب می‌کند. هر فکری که شما در ذهن خود می‌گذرانید مانند یک سیگنال عمل می‌کند که تمام سیگنال های هم انرژی خود را در کائنات جذب می‌کند (بر طبق قانون جذب). طبق این اصل افکار شما می‌تواند هر چیزی را به شما بدهد، اگر به خانه رویاهاتان فکر کنید به طریقی و نقطه‌ای دیگر از کائنات فرکانسی هم انرژی با رویای شما جذب می‌شود و بر عکس افکار منفی مانند فقر و بدبختی تنها می‌تواند فقر و بدبختی بیشتر را جذب کند. نویسنده در کتاب راز خود آورده است که انرژی بد و افکار بد در حد بالا حتی می‌تواند بلایای طبیعی را هم جذب کند.

ویژگی های یک تابلوی کائناتِ خوب

تابلو کائنات و یک تابلوی خوب

از ویژگی های تابلوی کائنات این است که تابلوی شما باید به شما حس خوبی بدهد. وقتی که شما به تابلو نگاه می‌کنید انرژی خوبی از آن بگیرید. همچنین تابلوی شما باید در یک نگاه تصویر خواسته‌های شما را با جزئیات در ذهنتان به تصویر بکشد و احساس بی نظیری به شما دهد.

برای اینکار باید نظم و ترتیب را در تابلو به وجود بیاورید و زیبایی هر چه بیشتری به تابلو ببخشید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در تابلوی آرزوها استفاده از تصاویر شاد، عکس‌هایی دارای خوشحالی، نشاط و خنده است. تجربه نشان داده که اینکار احساسِ بهتری را به شما خواهد داد.

از تصاویر نامربوط در تابلو استفاده نکنید. برای مثال اگر دوست دارید فوتبالیست شوید از تصاویر افراد فوتبالیستِ معروف استفاده کنید، در غیرِ اینصورت اینکار را نکنید. در تابلوی خود از متناسب ترین تصویرهای مربوطه کمک بگیرید.

تابلوی آرزوها را در چه جایی قرار دهیم؟

می‌توان مهم ترین بخش در تهیه‌ی تابلو را در انتخابِ مکانی مناسب برای تابلو دانست. تابلو کائنات باید در جایی قرار بگیرد که هر روز در دیدمان باشد و هر روز چند دقیقه آن را تماشا کنیم. شب هنگام که به خواب می‌رویم و صبح‌ها هنگام بیدارشدن چشممان به تابلو بیفتد و بعد از آن به سرکار، دانشگاه و یا محلِ تحصیلمان برویم. تابلوی کائنات ما باید جلوی چشممان باشد و باید حسِ خوبی به ما بدهد. تابلو را در جایی قرار دهید که هر روز بتوانید چند دقیقه به آن نگاه کنید و به شما انرژی خود را بدهد. برای اینکه بهترین تابلوی ممکن را داشته باشید باید به نحوی آن را تهیه کنید که به اهداف و آرزوهای شما هر چه بیشتر شبیه باشد تا بتوانید از آن قدرت بگیرید.

اثر روانشناسی مثبت اندیشی و قانون جذب

برای فهمیدن تابلوی کائنات ابتدا باید بدانیم چرا و چگونه می‌توانیم با مثبت اندیشی زندگی خودمان را به گونه‌ای که می‌خواهیم تغییر دهیم؟ مثبت اندیشی روشی از فکر کردن است که از طریق آن رفتار بهتری در زندگی داشته باشیم و در نتیجه‌ی آن به خواسته‌های خود برسیم برعکس اینکه با اعمال خود افکارمان را حالت دهیم. مثبت اندیشی می‌تواند باعث کاهش استرس در طول روز شود و می‌تواند تمرکز خوداگاه فرد را از افکار منفی به افکار مثبت ببرد. مثبت اندیشی از جهات مختلفی اگاهی فکری افراد است و بیشتر افکار ذهن شما را درگیر می‌کند، با دانش اینکه هرچه مثبت‌تر بیندیشیم، احساس بهتری خواهیم داشت و در نتیجه بهتر و قویتر عمل خواهیم کرد.

اثر تابلو کائنات بر ذهن

استفاده از تابلو کائنات چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟

اگر در تاثیر تابلو کائنات در موفقیت شک دارید و قدرت باور کردن و نتیجه‌اش را نمی‌شناسید پس برای شما بخشی از کتابِ راز را آورده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم آن را به دقت بخوانید.

من با دانش آگاهی قانون جذب بر روی زندگی، دوست داشتم تا برای یک بار هم که شده آن را عملی کنم تا ببینم واقعاً چه چیزی رخ خواهد داد. برای همین چیزی به اسمِ تابلوی آرزوها برای خودم درست کردم و در آن چیزهایی که می‌خواستم را چسباندم. ساعتِ مچی، ماشین و همسر رویاهایم و همچنین خانه‌ای که دوست دارم در آن زندگی کنم تصاویر تابلوی من بودند. هر روز که در دفترم بودم به آن تابلو می‌نگریستم و تصاویر آن را در ذهنم مجسم می‌کردم. احساس من در اینجا به صورتی بود که انگار آن را از قبل به دست آورده‌ام.

بعد از مدتی داشتیم نقلِ مکان می‌کردیم و به کالیفرنیا می‌رفتیم. تمامِ مبلمان و جعبه‌ها و همچنین وسایل را در انباری گذاشته بودیم. این سومین بار بود که داشتیم جابه‌جا می‌شدیم. سرانجام به خانه‌ی جدیدمان در کالیفرنیا رفتیم که از قبل آن را خریده بودم. یک سال هم بر روی خانه‌ی خودم تعمیرات، نوسازی و زیباسازی انجام داده بودم و بعد وسایل را به این خانه آوردم.

یک روز صبح سرِ کار بودم که پسرم پیشم آمد و گفت؛ این جعبه‌ دیگر چیست؟ من به او گفتم تابلوی تجسم درونش قرار دارد. او از من پرسید تابلوی تجسم دیگر چیست؟ به او گفتم که این وسیله‌ای است که آرزوها و اهداف را بر روی آن می‌چسبانیم و به آن‌ها نگاه می‌کنیم. دیدم که پسرم به کلی گیج شده بود پس کنارش رفتم و گفتم بگذار تا نشانت دهم، اینطوری بهتر می‌فهمی!

جعبه را باز کردم و روی تابلوی آرزوهای من خانه‌ای بود که الآن در آن زندگی می‌کردم. من 5 سال پیش توانسته بودم در روی تابلوی کائناتم خانه‌ای را قرار دهم که امروز در آن زندگی می‌کنم. خانه شبیه به خانه‌ی بازسازی شده‌ی من نبود بلکه کاملاً با آن مطابق بود.

در حالی که داشتم به تابلو نگاه می‌کردم اشک از چهره‌ام سرازیر شد و شدیداً منقلب شدم. من خانه‌ی رویاهایم را خریداری کرده بودم و خودم خبر نداشتم.

دلایل علمی استفاده از تابلو کائنات

بخشی در ذهنِ ما وجود دارد که می‌تواند به خوبی تاثیر بالای تابلو را توضیح دهد. به این بخش از ذهنمان که به آن Reticular Activating System گفته می‌شود، مسئولِ بررسی تجربیات روزانه‌ی ذهن است و هر رویداد را بررسی می‌کند و می‌گوید که این رویداد چقدر منطقی به نظر می‍رسد.

برای مثال زمانی که شما نامتان را در یک جمعِ شلوغ می‌شنوید سیستم آر ای اس ذهنِ شما فعال شده است! برای مثال به دنبال خرید یک کوله پشتی برای کوهنوردی هستید و درباره‌ی آن تحقیق می‎کنید تا یک کوله‌ی مناسب برای خود تهیه کنید. وقتی که به کوه می‍روید تازه می‌بینید که دوستانتان از کوله‌ای استفاده می‌کنند که شما می‌خواهید آن را بخرید. دوستانتان هر هفته با همین کوله به کوه می‌آمدند اما این بار ذهنِ شما به کوله اهمیت داده است. به همین خاطر تابلوی آرزوها به کمکِ ذهنِ ما می‌آید تا بتوانیم به اهدافمان در زندگی دست پیدا کنیم.

چگونه با این تابلو به موفقیت دست پیدا می‌کنیم؟

هیچ محدودیت و ناتوانی برای ما وجود ندارد! این تنها ما هستیم که خودمان را ناتوان نشان می‌دهیم. فکر کردن به اینکه ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم باعث می‌شود تا تاثیر کلمات به روی ذهنمان تاثیر بگذارد. هر چیزی که فکر و قدرت تخیل ما می‌تواند به آن برسد مطمئناً ما قادر به انجام آن خواهیم بود. آفریدگاری که ذهن و قدرت تخیل ما را آفریده به طور حتم توانایی انجام هر کاری را هم به ما داده است.

سخن پایانی

تابلوی کائنات از بهترین روش ها برای قوی تجسم کردن اهداف و آرزوهاست. تجسم کردن باعث می‌شود تا ما برای رسیدن به اهدافمان از انگیره و اشتیاق بیشتری بهره مند شویم. مطمئناً همه‌ی ما در مسیر موفقیت شکست‌های زیادی را تجربه می‌کنیم. کسی در مسیر موفقیت پیشرو و موفق است که هیچگاه از اهداف خودش دست برندارد و بعد از هر شکست و ناامیدی با اشتیاق، امید و انگیزه‌ی بیشتری پیش برود. ذهنِ ما فرقی بین تخیل و واقعیت قائل نیست و افرادی در این راه موفق می‌شوند که نیروی اعتقادی و ذهنشان را آماده نگه دارند. تابلوی کائنات تمامِ چیزی است که همه‌ی ما در مسیر پیشرفت به او نیاز داریم تا بتوانیم امید خودمان را حفظ کنیم و در مسیر هدفمان قدم بگذاریم تا روزی به آن دست پیدا کنیم.

4.3 / 5. 18

2 دیدگاه برای “تابلو کائنات و اشتباهی که همه گفتند

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات