نکات کلیدی دوره آرزوی تو دستور توست

نکات دوره آرزوی تو دستور توست

ما در این مقاله به شما نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست، را طوری آموزش میدهم که به یک “آهنربای جذب موفقیت” تبدیل شوید.شاید از خودتان بپرسید رمز موفقیت در چیست؟ باید به شما بگویم شما قبل از هرچیز باید با این 5 مفهوم اساسی آشنا شوید.

نکات آرزوی تو دستور توست در قالب فیلم

5 نکته کلیدی آرزوی تو دستور توست، برای رسیدن به موفقیت

شما به حرف چه کسی گوش میدهید؟

کتابها و سمینارهای زیادی هستند تا شما را به موفقیت برسانند، آیا این تکنیک ها برای خود این افراد هم جواب داده است؟آیا به تمام خواسته هایشان رسیده اند؟ متاسفانه خیلی از این افراد فقط به صورت تئوری آموزش میدهند .افرادی مثل “دونالد ترامپ” یا “بیل گیتس” که یک مولتی میلیاردر هستند هیچ موقع راز پولدار شدن خودشان را فاش نکردند، و هیچ کتابی ننوشته اند.پس حواستان باشد به حرف چه کسی گوش میکنید.

مفهوم آموزش پذیری

شما همیشه در حال دریافت اطلاعات هستید، شما هیچ موقع نمیدانید که چه چیزی را نمیدانید.شما هیچ وقت اطلاعات کامل را دریافت نمیکنید.
ظرفیت یادگیری شما چقدر است،چقدر تمایل به یادگیری دارید ،چقدر میخواهید برایش زمان صرف کنید؟

برای ظرفیت یادگیری خودتان از 1 تا 10 نمره بدهید،هیچ وقت دست از آموزش پذیری برندارید و با خود بگویید من هر کار میکنم تا این موضوع را یاد بگیرم.شما با قرارگرفتن در جمع کسانی که به آرزوهای شما رسیده اند ، با خواندن چند باره همین مطالب “نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست” ظرفیت یادگیری تان بالاتر میرود.

ترازوی آموزش و پیشرفت

یک طرف ترازو افکار و احساسات شماست و طرف دیگر، کارهای فیزیکی که انجام میدهید یا “چگونه” انجام شدن کارهاست.نکته کلیدی اینجاست که “چگونه” انجام شدن کارها اهمیتی ندارد،شما تمام تمرکزتان باید روی افکارتان باشد. نگران چرا و چگونه نباشید آن را به قانون کائنات بسپارید.

مراحل چهارگانه یادگیری

مرحله یادگیری، یکی دیگر از نکات مهم در دوره آرزوی تو دستور توست میباشد.

 1. مرحله ناآگاهی و شایستگی: در این مرحله شما نمیدانید که چه چیزی را نمیدانید
 2. مرحله آگاهی و ناشایستگی: شما میدانید یه چیزی هست که شما اطلاعی ندارید
 3.  مرحله آگاهی و شایستگی: زمانی که شما میدانید و با بکارگیری آن به شایستگی میرسید
 4. مرحله ناآگاهی و شایستگی: شما به صورت ناآگاهانه به شایستگی میرسید که هدف ما رسیدن به این مرحله است، تا به سرعت نور به خواسته هایمان برسیم. در اصل شما با تکرار مرحله سوم به این مرحله میرسید.

مفهوم پنجم، اینکه در 4 مفهوم بالا کاملا حرفه ای شوید

“در روی کره زمین فقط یک راز وجود دارد،که عجیب ترین رازهاست، و این است که شما همان میشوید که بیشتر اوقات به آن فکر میکنید”

هرچیزی در جهان از انرژی و ارتعاش ساخته شده است،تمام اجسام دارای فرکانس یا انرژی هستند، فرکانس ها از تمام مواد عبور میکنند، از کوچکترین ذره شناخته شده هم کوچکتر است.

فرکانس شما که مغز شما آن را میفرستد با سرعتی بسیار بالا در فضا پخش میشود.پس مغز ما قوی ترین فرستنده و گیرنده امواج میباشد. قانون جذب میگوید:هر ارتعاشی که شما ساطع میکنید، به سمت شما برمیگردد چون ارتعاش دارای کشش مغناطیسی میباشد.

قانون جذب در دوره آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در دوره ی آرزوی تو دستور توست که در سایت کوین ترودو نسخه اصلی آن از شاگرد خود کوین ترودو به دست ما رسیده توضیح می دهد که دنیا دنیای ارتعاشات است این دوره 16 شانزده ساعته که تمرینات زیادی دارد درباره این کوین صحبت کرد که قانون جذب قانون ثانویه است و نظریه ریسمانه پایه ارتعاشات است.

ارتعاش، راز بزرگ قانون جذب در این است که ارتعاشات، مشابه همدیگر را جذب میکنند. شما در 24 ساعت شبانه روز در حال فرستادن ارتعاش هستید پس قانون ارتعاش،در آرزوی تو دستور توست یکی از نکات خیلی مهم و کاربردی میباشد. باید قبول کنیم که همه چیز در زندگی مان را خودمان جذب کردیم و مسئولیت صد در صد همه چیز در زندگی مان را بپذیریم ،زمانی که شما بپذیرید مسئول زندگی خودتان هستید چه مثبت چه منفی پس خودتان هم میتوانید تغییرش دهید و دیگر کسی را سرزنش نمیکنید.

چطور ارتعاش عالی بفرستیم

شما چه از قانون جذب استفاده بکنید یا نه،این قانون کار میکند.ذهن شما در شبانه روز در حال فرستادن و دریافت ارتعاش است. پس اگر ارتعاشی را با شدت و قدرت زیاد و در زمان طولانی بفرستیم، فرکانسی که نزدیک به فرکانس ارسالی ماست در سریع ترین زمان ممکن به سمت ما جذب میشود.

این اصل مهم ،کلید جواب دادن قانون جذب است:

“همین الان حس خوبی داشته باشید” اینکه همیشه و در همه حال حس و حال خوبی داشته باشیم، و کاری کنیم که مدام بهتر و بهتر شود. هدف اصلی داشتن احساس خوب است.

احساس شما همان هماهنگ کننده ارتعاش و مسیریاب شماست.احساس به شما میگوید چه زمان در هماهنگی با هدف خود هستید.یکی از نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست، داشتن احساس عالی میباشد پس هر دقیقه از خودتان بپرسید: من الان چه احساسی دارم؟

باور چیست؟

انسان ماشین اثبات باورهایش است. به طور کلی توجه شما ارتعاش آن را میدهد، ارتعاش مداوم یک موضوع آن باور را در شما ایجاد میکند.پس مراقب توجه های خود باشیم که شکستن باور کار سخت تری نسبت به ایجاد آن است.

زمانی که چیزهایی اتفاق می افتد که حتی فکرش را هم نمیکردید، آن وقت باور میکنید که رویاهای دیگر و هدف های بزرگتر نیز امکان پذیر است.
چطور حالمان را خوب کنیم

 • گوش کردن به یک موزیک شاد و مثبت
 • پیاده روی ، ورزش کردن یا ماساژ بروید
 • تصویرسازی ذهنی (خودتان را در شرایط ایده آل با تمام جزئیات تصور کنید)
 • تکنیک کالاهان
 • شکرگزار باشید(اگر سعی کنید شکرگزار باشید ،چیزهای بیشتری برای شکرگزار بودن به شما تعلق میگیرد)

هفت راز ثروتمندان

 1. “پشتکار” بر تحصیلات دانشگاهی پیروز میشود
 2. شانس خودتان را خلق کنید
 3. هوشمندانه ریسک کنید
 4. بازار هدفتان را بشناسید
 5. طوری بر “خواسته” متمرکز شوید که انگار غرق آن شده اید
 6. زمان بندی همه چیز است.

شما چیزی میشوید که خودتان میخواهید، شما به چیزی تبدیل می شوید که بیشتر اوقات درباره آن فکر می کنید.

3.2 / 5. 16

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات