متیو لسکو کیست؟

متیو لسکو کیست؟

متیو لسکو کیست؟

متیو لسکو که متولد 11 ماه مه سال 1943 است  یک نویسنده آمریکایی است که به دلیل انتشارات و تبلیغات اطلاعاتی خود در مورد کمک مالی فدرال شناخته شده است. او بیش از بیست کتاب نوشته است که به مردم آموزش می دهد چگونه از دولت ایالات متحده پول دریافت کنند.  او به طور گسترده ای برای ضبط تبلیغات تلویزیونی، آگهی های تبلیغاتی، و مصاحبه هایی که با لباس های رنگی انجام می دهد شناخته شده است. ادامه مقاله را با وب سایت کوین ترودو همراه باشید.

متیو لسکو کیست؟

زندگی و شغل متیو لسکو

لسکو به همراه همسر سومش وندی شاتزل لسکو و دو پسرشان مکس و مورگان در کنزینگتون مریلند زندگی می کند. او در Wilkes-Barre، پنسیلوانیا بزرگ شد. لسکو مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه مارکیت در میلواکی دریافت کرد، سپس به عنوان ناوبر برای نیروی دریایی ایالات متحده به ویتنام رفت. هنگامی که لسکو بازگشت، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی (MBA) از دانشگاه آمریکایی در واشنگتن دی سی گرفت. او ادعا می کند که برای بیش از 25 سال در مورد کمک های دولتی تحقیق کرده است.

زندگی و شغل متیو لسکو

نقد هایی در مورد متیو لسکو

منتقدان ادعا می کنند که لسکو در تبلیغات خود  بسیار گمراه کننده عمل می کند. گزارشی در سال 2004 توسط هیئت حمایت از مصرف‌کننده ایالت نیویورک ادعا کرد که بیشتر کمک‌های بلاعوض ذکر شده در کتاب‌های لسکو در واقع برنامه‌های کمک‌های عمومی است که بسیاری از مردم واجد شرایط آن نیستند، و لسکو نمونه‌هایی از افرادی را که از برنامه‌های دولتی استفاده کرده‌اند به اشتباه معرفی می‌کند.

در مصاحبه‌ای با واشنگتن پست در جولای 2007، لسکو اعتراف کرد که کتاب‌هایش را از راهنماهای دولتی برای کمک‌های مالی و وام‌ها جمع‌آوری کرده است: «مدل کسب‌وکار او ساده است به طوری که می گوید:من چیزها را رایگان دریافت می‌کنم و آن‌ها را تا جایی که بتوانم می‌فروشم.

اگر به‌طور منظم به اندازه کافی تلویزیون تماشا می‌کنید یا به طور مرتب سایت‌های رسانه‌های اجتماعی را تماشا می‌کنید، پس حتماً به متیو لسکو یا به طور خاص‌تر متیو لسکو بدنام برخورد داشته اید این راهنمائی است که ظاهراً راه‌های مختلفی را که می‌توان برای وجوه دولتی مطمئن و موفق درخواست کرد، مورد بحث و تحلیل قرار می‌دهد. این شامل مجموعه ای از بیش از 3000 کمک هزینه ایالتی، فدرال و دولتی است که طبق متیو لسکو، مقامات و قدرت های اصلی نمی خواهند شما بدانید.  این مورد کمی عجیب نیز به نظر می رسد.

نقد هایی در مورد متیو لسکو

اما واقعا متیو لسکو کیست؟

حتماً او را در تلویزیون دیده‌اید، لباس علامت سؤال سبز رنگ افسانه‌ای او علامت تجاری تبلیغات اطلاعاتی تکراری و تقریبا آزاردهنده‌اش در فاکس نیوز غوغای زیادی به پا کرده است، به خصوص بعد از ساعت 10 شب همه او را می بینند. لسکو، مانند بسیاری از فروشندگان، اکنون  با جیغ هایی که می زند معروف شده است به طوری که می گوید «از ایالت یا دولت پول بگیرید و هزینه های خود را رایگان بپردازید» یا «اینجا پول رایگان برای اجاره های  شما وجود دارد!»

متیو لسکو ادعا می کند که همه عوامل دیگر ثابت هستند،او به سوالاتی که ممکن است در مورد چگونگی تأمین بودجه دولتی داشته باشید، در هر موقعیتی که به آن پول نیاز دارید، پاسخ می دهد. او درک خود را از برنامه‌های بودجه دولتی که اکثر شهروندان پس از گذراندن سال‌ها همکاری نزدیک با چندین شرکت برای کمک به آنها در تأمین کمک‌های مالی دولتی با آن‌ها آشنا نیستند، به صورت توسعه یافته گسترش داد.او زمان و منابع زیادی را برای ترجمه زبان بوروکراتیک دولتی به زبان ساده‌تری اختصاص داد که مردم عادی به راحتی آن را درک کنند. این در واقع همان جایی است که کت و شلوار علامت سوال از آن سرچشمه می گیرد. انتظار می رود از لسکو راهنمایی های پولی رایگان بخواهید تا شما را از راه حل فعلی نجات دهید.

متیو لسکو در حدود سال 1943 متولد شد و طبق گزارش ها در واشنگتن دی سی زندگی می کند. او دو پسر دارد و گفته می شود که سه بار ازدواج کرده است. او دارای مدرک MBA است  که پس از خدمت گسترده در نیروی دریایی  بلافاصله پس از اخذ مدرک کارشناسی خود به دست آورد. پس از کالج بود که لسکو به دلیل جذابیت بیشتر از حد معمول، شجاعت و اعتماد به نفس، تمایل خود را به تبلیغات اطلاعاتی کشف کرد. و این تعجب آور نیست با توجه به اینکه او سالانه 3 میلیون دلار برای فروش و تبلیغات هزینه می کند و اثراتش را هم میبیند. این بدون شک هزینه سنگینی است که باید پرداخت کرد، صرف نظر از مقدار پولی که از این بخش ها به دست می آید، اگرچه ما از ارزش خالص متیو لسکو را نمیدانیم و یا اینکه چگونه او موفق به تامین مالی یک سرمایه گذاری به این بزرگی می شود را هنوز از جزییاتش خبر نداریم.

اما واقعا متیو لسکو کیست؟

آیا متیو لسکو از طریق کتاب هایش از مردم کلاهبرداری می کند؟

بر اساس بررسی اخیر متیو لسکو در سال 2016، او آدرس، نام، شماره تلفن و توضیحات مفصلی از کمک های مالی آژانس خصوصی و برنامه های کمک نقدی را ارائه می دهد که در دسترس افراد عادی است. به همین دلیل است که بسیاری استدلال می کنند که لسکو متیو اساساً از مردم کلاهبرداری نمی کند بلکه صرفاً کتاب های خود را بیش از حد می فروشد و بها می دهد.

اما قبل از هر گونه قضاوت سریع در اینجا، اجازه دهید ابتدا حقایق را بیان کنیم.

واقعیت: اطلاعات موجود در کتاب‌های متیو لسکو به‌طور رایگان و برای عموم در دسترس است

بسیار مهم است که تأکید کنیم بسیاری از اطلاعاتی که مرد کت و شلوار علامت سوالی سعی می کند به شما بفروشد، در دسترس هر کسی است که مایل است بیش از چند دقیقه را صرف کند و جست وجویی انجام دهد. بر کسی پوشیده نیست که کمک های مالی دولتی و سایر برنامه های کمک های خیریه برای قرن ها وجود داشته است. شما فقط باید کمی وقت بگذارید و به جست و جوی بین وب ها بپردازید تا متوجه شوید که چنین اطلاعاتی به صورت آنلاین وجود دارد، از جمله کل انجمن های اختصاصی که در آن افراد پیگیری های خود را برای “کمک های پولی رایگان” از دولت فدرال و ایالتی به صورت مستند دریافت میکنند.

با توجه به آنچه گفته شد، همه ما می دانیم که همه زمان، منابع و جرات کافی را ندارند که ساعت ها به صورت آنلاین به دنبال کمک های مالی امیدوار کننده دولتی یا باز کردن برنامه های کمک نقدی باشند. و اینجاست که کتاب پول رایگان لسکو وارد عمل می شود. او با جمع‌آوری این همه اطلاعات ارزشمند و قرار دادن آن در زیر یک پوشش راحت، کار را برای شما انجام داده است. بنابراین، مجبور نیستید ساعت های بی پایانی را به دنبال این فرصت ها و کمک های دولتی در نزدیکی خود بگذرانید.

آیا متیو لسکو از طریق کتاب هایش از مردم کلاهبرداری می کند؟

در حالی که اطلاعات موجود در کتاب‌های او در دسترس عموم است، هر کسی انگیزه یا دانش لازم برای جستجوی آن را در هر گوشه و کنار اینترنت ندارد.

اگر شما یک آمریکایی روزمره هستید که طبق قوانین کشور به تجارت و زندگی روزمره خود می پردازید، پس از کتاب های لسکو استفاده نمی کنید. باید بدانید که کمک های مالی فدرال یا ایالتی به ندرت (اگر هرگز) مستقیماً به شهروندان خصوصی اعطا می شود. آنها اغلب برای مؤسسات آموزشی، حرفه ای و وام دهی یا مؤسسات خیریه دولتی رزرو می شوند. این اقدامی است که مدتی قبل به عنوان راهی برای سخت‌تر کردن اختلاس مقامات دولتی از خزانه مالیات دهندگان از طریق انتقال وجوه به حساب‌های خصوصی شهروندان به نام کمک‌های بلاعوض معرفی شد.

این چیزی است که پول رایگان از طرف دولت است. به سادگی هیچ سناریویی وجود ندارد که در آن دولت مستقیماً بدون هیچ گونه رابط یا مؤسسه ای میانجی به طور خاص برای جلوگیری از تقلب و اختلاس از بودجه عمومی، کمک های مالی را به افراد اختصاص دهد. ناگفته نماند که پاسخگویی محور خدمات عمومی است و صرفاً به این دلیل که ما در مورد اهداف خیریه صحبت می کنیم، این تغییر نمی کند.

با این وجود، شایان ذکر است که 95 درصد از کمک‌های مالی دولت متیو لسکو که در این کتاب مشخص شده است، برای نهادهایی مانند Medicaid و Medicare که همانطور که همه می‌دانید یک فرآیند درخواست کاملاً دقیق برای حذف اختلاس ها دارند، محفوظ است. با این حال، ساختار این اقدامات به گونه ای است که شهروندان عادی نیز از مجموعه افرادی که واجد شرایط دریافت کمک هزینه هستند، حذف می شوند.

دولت از طریق هیئت نظارت بر مصرف کنندگان نیویورک می گوید مردی که لباس علامت سوال دارد  که میتو لسکو است کلاهبردار نیز می باشد.

اینجا جایی است که برای لسکو کمی مشکل می شود. اخیراً، هیئت تنظیم مقررات مصرف کننده نیویورک علناً اعلام کرده است که اندرو لسکو به آنها گفته است که چیزی به نام پول رایگان از سوی دولت برای شهروندان خصوصی وجود ندارد که بتوانند قبض های خود را پرداخت کنند. این بیانیه پس از آن صادر شد که لسکو ادعای مضحک و بی‌اساسی را مطرح کرد مبنی بر اینکه دولت بیش از 350 میلیارد دلار را در حساب‌های خارج از کشور پنهان کرده است که می‌توان از آن برای کمک به مردم برای پرداخت بدهی‌هایشان استفاده کرد.

همانطور که انتظار می رفت، ایالت نیویورک که از سوی یکی از افراد مشهور  دسترسی و نفوذ مت لسکو به نام و رسمی رسیده بود، باید به سرعت لسکو  از این ادعاها بیرون می آمد و قبل از اینکه این ادعا در بین جمعیت عمومی نفوذ کند، این ادعاها را بی اعتبار می کرد. لسکو حتی احضار شد تا بیانیه‌ای را در مورد این اظهارات غیرمستند ضبط کند که او با گفتن رسمی به مقامات مبنی بر اینکه از پول رایگانی که برای پرداخت صورت‌حساب از طرف یک شهروند عادی در دسترس است اطلاعی ندارد، انجام داد.

یکی از شگفت‌انگیزترین چیزهایی که اکثر مردم در مورد لسکو نمی‌دانند این است که سازمان  BBB بین سال‌های 2014 تا 2019 بیش از 90 شکایت رسمی از او دریافت کرده است. یک میلیارد ایمیل اسپم به دنبال این شکایات متعدد هستند، BBB ادامه داد و هشداری جدی به همه مصرف‌کنندگان احتمالی درباره  موارد فروشی  ارسال شده در وب سایت لسکو را ارائه داد.

در اصل افرادی به شما می گویند  که باید هر اطلاعاتی را که متیو در کتاب‌هایش می‌گذارد،  اعتماد نکنید. BBB شاخه ای از گزارش کلاهبرداری های مصرف کننده است و وظیفه محافظت از مشتریان ناآگاه در برابر حیله های فروشندگان حیله گر و باهوش مانند متیو لسکو را بر عهده دارد.

احتمالاً تا به حال در مورد آن شنیده اید یا حتی به اندازه کافی متأسف بوده اید که این موضوع را تجربه کرده اید. شما برای یک کتاب رایگان، وبینار یا حتی در یک لیست پستی اختصاصی ثبت نام می کنید تا بتوانید توسط هزاران ایمیل اسپم از سمت راست، چپ و مرکز بمباران  ایمیل شوید و تکان‌دهنده‌ترین چیز این است که بخش خوبی از این اسپم ها به سختی با چیزی که در وهله اول برای آن ثبت‌نام کرده‌اید مرتبط است. به عصر داده کاوی خوش آمدید که در آن وب مسترهای بی پروا هیچ مشکلی ندارند که با فروش داده های خصوصی مهم شما به نهادهای شخص ثالث، پولی سریع به دست آورند. و همانطور که قبلاً حدس زده اید،  با لسکو تفاوتی ندارد.

شهرت بدنام مت لسکو در تجارت اطلاعات حساس و ممتاز مشتریان به بیش از یک دهه قبل باز می گردد. به عنوان مثال، در ژوئیه 2003، شکایتی رسمی علیه یک شرکت مستقر در اورگان به نام  گرنت سرچ اینک انجام شد.  این امربه دلیل به دست آوردن غیرقانونی جزئیات تماس حساس از باشگاه پول لسکو ثبت شد. این همان شرکتی است که با مدیریت لیست پستی مشتریان متیو لسکو مرتبط است.

این امر به همین جا ختم نمی شود در همان سال، FTC (کمیسیون تجارت فدرال) مجبور شد اتهامات وارده علیه شرکت دیگری به نام Grant PAC را حل و فصل کند. اکنون، درست مانند Grant Search در بالا، لیست پستی را نیز به طور غیرقانونی از یک کارگزار شخص ثالث به نام Next mark خریداری کرده بود. Next mark به نوبه خود بخش مناسبی از این اطلاعات تماس را از لیست پستی پول Lesko دریافت کرده بود که مشترکین ساده لوح در آن ثبت نام کرده بودند.

لسکو به ندرت به مشتریان ناراضی بازپرداخت می کند

برخلاف دنیای ساخت و ساز، بازپرداخت اکنون مترادف با ظهور خرید آنلاین است. این یک ابزار امن برای محافظت از مشتریان در برابر فروشندگان آنلاین با تمایل به ارائه موارد نادرست و  مفید است. با این حال، همه کارآفرینان آنلاین از یکپارچگی و قطب‌نمای اخلاقی صدور پیش ‌پرداخت و بازپرداخت به مشتریانی که ممکن است خدمات یا کالاهای خود را خریداری کرده باشند، ندارند تا از سفارش تحویل‌شده ناامید شوند. متأسفانه متیو لاسکو نیز یکی از آنها می باشد.

ممکن است کسی استدلال کند که بازپرداخت به طور فزاینده ای دشوار است، قابل درک است. اما اگر تعداد زیادی از خریداران شما به طور معمول از دشواری بازپرداخت از شرکت شما شکایت دارند، در این صورت یک مشکل بزرگ در مدل کسب و کار شما وجود دارد. شواهد حکایتی جمع‌آوری‌شده از مجموعه گسترده‌ای از انجمن‌های وب نشان می‌دهد که تنها راهی که می‌توان از چنگال پول‌گیری طرح پول رایگان متیو لسکو رها شویم دخالت BBB می باشد.

این یک سناریوی نسبتاً تاسف بار است با توجه به اینکه اکثر افرادی که برای چنین محصولاتی که توسط امثال متیو لسکو عرضه می شود ثبت نام می کنند در حال حاضر در نیاز مالی شدیدی هستند. فقط یک فرد بی احساس تا جایی که لسکو می‌خواهد از بازپرداخت مستحق چنین افرادی که واقعاً محصولاتش را خریداری کرده‌اند، در صورت نارضایتی از سفارش‌های انجام شده، خودداری  میکند.

لسکو به ندرت به مشتریان ناراضی بازپرداخت می کند

آیا لسکو مردم را به دروغگویی و تقلب برای دریافت مزایا تشویق می کند؟

یکی از مشکلات رویکرد متیو لسکو در طرح کلان چیزها این است که او به شدت مدافع این است که ما باید ارزش های دیرینه سخت کوشی، جاه طلبی و آرزو را کنار بگذاریم. به عبارت دیگر، طبق علامت سوال مرد کت و شلواری داستان ما، همه ما باید شاهان و ملکه های رفاهی باشیم که در انتظار اعانه از دولت بنشینیم و وقتی این کافی نیست باید برای از بین بردن دولت تلاش کنیم.

یکی از مواردی که در کتاب های  لسکو وجود دارد و بر اساس آن  کتاب هایش نوشته شده  است، این ادعا است که دولت بودجه ای بالغ بر 750 میلیارد دلار اختصاص داده است که به طور خاص برای کمک های مالی تجاری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​که هر ساله توزیع می شود، کنار گذاشته شده است. اکنون، پیشنهاد تجاری متیو این است که به شما کمک کند در ازای چند سکه، بخشی از این کمک های مالی «رایگان» را دریافت کنید.

کلاهبرداری متیو لسکو اساساً با کمک دولت انتقال این پول را از جیب مشارکتی شما مستقیماً به جیب دیگران تسهیل می کند. این در حالت ایده‌آل مانند چیزی نیست که یک شهروند مالیات‌دهنده و مطیع قانون ارائه می دهد و یا از آن حمایت می کند.

حتی اگر مت لسکو قصدش کمک باشد و لی کارهایی که انجام می دهد از طرف ضعف است. حقیقت موضوعی که اکثر مردم مایل به شنیدن آن نیستند این است که دولت در کار کمک به مردم برای تسویه قبوض خصوصی خود عمل گرا نیست.

آیا میتو لسکو به سوالات ما پاسخ می دهد

شکایات بی‌شمار، گزارش‌های رسمی و اظهارات نارضایتی آنلاین از سوی افرادی که احساس می‌کنند توسط تبلیغات حمایت‌شده لسکو فریب خورده‌اند، وجود دارد. اکثر مردم هیچ مشکلی با اعتراف ندارند ولی احساس می کنند که اطلاعات غلطی از کتاب های لسکو دریافت کرده اند.

یکی از دو مشکل بزرگی که مردم با متیو لسکو دارند این است که او اینطور به نظر می‌رسد و ساده می گوید  که تأمین پول و کمک‌های بلاعوض از دولت بسیار آسان و ساده است. این به سادگی درست نیست. تعداد زیادی از موانع بوروکراتیک وجود دارد که باید از آنها عبور کنید تا درخواست شما حتی واجد شرایط در نظر گرفته شود. این چیزی نیست که تصمیم بگیرید فقط یک روز صبح از خواب بیدار شوید، درخواستی بدهید و دولت فوراً آن را تا غروب آفتاب تحویل دهد. به این صورت هیچ چیزی عملی نیست.

ثانیاً، لسکو به راحتی نمی تواند تصویر واقعی باشگاه پول دولتی کوچک خود را ترسیم کند. یک مثال خوب این است که چگونه او سلب مسئولیتی را لحاظ نمی کند که اکثر مردم هرگز واجد شرایط برای هیچ یک از کمک های مالی فهرست شده یا برنامه های کمک نقدی در نظر گرفته نمی شوند. اگر صحبت از آن شد، اکثریت قریب به اتفاق کمک‌هایی که لسکو در کتاب‌هایش به آن اشاره می‌کند، در واقع برنامه‌های کمک اجتماعی هستند که برای خیریه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی تعیین شده‌اند.

 

آیا لسکو خودش گفته که خوانندگان کتابش نمی توانند کمک هزینه دریافت کنند

بر اساس گزارش واشنگتن سیتی، لسکو در کتابش نشان می دهد  که دریافت کمک های مالی دولتی یک امر ساده است و او از “برنامه های ویژه” که شما قبلاً درباره آنها نمی دانید می داند. هر دوی این نکاتی که او برای فروش کتاب هایش استفاده می کند تا حد زیادی نادرست است. بسیاری از برنامه های ذکر شده بسیار شناخته شده هستند و او همچنین اذعان می کند که شما واجد شرایط نخواهید بود.

لسکو، مانند فروشنده‌ای در سطح خود، تصدیق می‌کند که کار بازاریابی او این وظیفه عظیم را پنهان می‌کند که تامین کمک‌های دولتی چقدر می‌تواند دشوار باشد و هیچ نیاز یا مسئولیت اخلاقی برای عذرخواهی برای آن نمی‌بیند.

 

سایر مسائل مربوط به کتاب های لسکو متیو

برای شروع، نیویورک تایمز اخیراً از متیو به دلیل بیان یک بیانیه عجیب و غریب مبنی بر اینکه زمانی یک ستون نویس مورد احترام و مشهور برای روزنامه بود، انتقاد کرد. در حال حاضر، اگرچه ممکن است این ادعایی غیرعادی به نظر برسد، اما نشان می‌دهد که لسکو چقدر مایل است برای به دست آوردن نوعی اعتبار خیابانی چه قدری تلاش می کند

وقتی صحبت از تبلیغات شد، اکثر مردم به راحتی موافق هستند که در بهترین حالت شرایط یکنواخت است  ولی باید شما نیز محتاطانه عمل کنید.

سایر مسائل مربوط به کتاب های لسکو متیو

نتیجه گیری

در این مقاله ما متیو لسکو را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. این فرد بیشتر به خاطر ماسئل مالی و کمک های دولتی به مردم و بررسی و انتقادات در مورد آنها شناخته شده است. البته باید بدانید که متیو لسکو کسی است که توانست دولت آمریکا را به خوبی در زمینه مای مالی به چالش بکشد.

0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات