ترامپ و اسرار موفقیت او

ترامپ

دونالد ترامپ کیست؟ رئیس جمهور پیشین آمریکا که کمتر از سه هفته وقت دارد تا برای دومین دوره ریاست جمهوریش رای جمع کند و از خود دفاع کند.که این احتمال می رود در سال 2024 مجددا رئیس جمهور شود. در وب سایت کوین ترودو به توضیح درباره این عضو گروه های مخفی می پردازیم و زندگی او را بررسی می کنیم

صحبت کردن از شخصیت یک رئیس جمهور کار ساده ای است.

یک رئیس جمهور بیش از هر فرد دیگری در انظار عمومی دیده می شود و ریز رفتارهایش مورد توجه قرار می گیرد. ریاست جمهوری حرفه ای است که اگر فرد به خوبی از آن استفاده کند، نتایج خیلی خوبی خواهد داشت و اگر به نادرستی استفاده شود، زیان بار خواهد بود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا می باشد که 4 سال بر کرسی تاج و تخت در آمریکا نشست. عجیب ترین اتفاقات در آمریکا بر اثر این ریاست جمهوری رخ داد.

دونالد ترامپ یکی از قدیمی ترین و قوی ترین تجار ثروتمند در آمریکا می باشد که با پشتیبانی جمهوری خواه ها روی کار آم و البته سن و سال بالای او سبب نشد تا به این مقام و قدرت نرسد. ترامپ دارای برج بزرگی در ایالات متحده است که معروف نیز می باشد.

در این مقاله می خواهیم زندگی او را از ابتدا تا انتها بررسی کنیم و ببینیم چه چیزی سبب شد تا کاملا یک دفعه نام ترامپ در رسانه ها مطرح شود و به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب گردد. پس تاپیک های زیر را از دست ندهید:

شروع زندگی و خانواده او

ثروت و فعالیت های تجاری اش

چه شد که رای آورد؟

تمام فعالیت ها در دوران ریاست جمهوری

چالش جدید ترامپ، انتخابات دوره دوم ریاست جمهوری

استاد ترامپ

شروع زندگی و خانواده او

دونالد ترامپ که امروزه مسن ترین و غیر سیاسی ترین رئیس جمهور آمریکا می باشد، در سال ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ میلادی به دنیا آمده است. او در کویینز نیویورک سیتی بزرگ شده است و در خانواده ای بسیار ثروتمند بزرگ شده است.

ترامپ در یک خانواده 7 نفره به دنیا آمده است و چهارمین فرزند خانواده می باشد. مادر او یک مهاجر اسکاتلندی و خواهرش قای فدرال در ایالات متحده آمریکا می باشد.

خاندان ترامپ از مهاجرانی هستند که از آلمان به آمریکا رفته اند. شروع ثروت اندوزی این خاندان با یک فاحشه خانه در کانادا همراه بوده است وی در 8 سالگی یک میلیونر به حساب می آمده است.

در جنگ ویتنام او شانس گزینش خدمت بالایی داشت، اما بعدا به دلایل پزشکی و تحصیلی معاف شد.

ترامپ به بازی گلف و خوردن استیک کاملا پخته شده علاقه دارد و البته در دفتر ریاست جمهوری او دکمه ای مخصوص سفارش کوکاکولا قرار داده اند.

میزان تحصیلات

ترامپ در دانشگاه فوردهام ابتدا شروع به تحصیل کرد و بعد از آن به مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا رفت چرا که دوست داشت مطالعات املاک انجام دهد.

ازدواج و طلاق

ترامپ 3 باز ازدواج کرده است. او ابتدا در سال 1977 با مانکن اهل جمهوری چک ایوانا ترامپ ازدواج کرد. این دو 3 فرزند مشترک دارند و 14 سال بعد طلاق گرفتند. سپس ترامپ در 1993 با هنرپیشه ای به نام مارلا میپل ازدواج کرد و 6 سال بعد طلاق گرفتند. در آخر در 1998 با ملانیا کناوس مانکن مد اهل اسلووانی ازدواج کرد و صاحب فرزند شد.

 

Trump

ثروت دونالد ترامپ و فعالیت های تجاری اش

ترامپ همزمان که از دانشگاه فارغ التحصیل شد، ثروت اولیه ای به میزان 200هزار دلار آمریکا داشت. دونالد ترامپ بیش از آنکه مرد سیاست باشد، مرد تجارت است. و ثروتش در نتیجه تلاش خود اوست، به او لقب چهار پینوکیو داده اند. چرا که ثروتش را از پدرش به ارث برده است. در ادامه فعالیت های تجاری ترامپ را بیشتر خواهیم نوشت: اما در برهه ای تمام آن را از دست داده و حتی منفی شده و دوباره همه ی آن را با تلاش خودش به دست آورده و این نشان می دهد این مرد چقدر دارای قدرت ذهنی است و چقدر شخصیت بزرگی دارد که در برهه ای که همه زمین می خورند و دیگر بلند نمی شوند او بلند شد قوی تر بلند شد.

1- ترامپ به مدت 45 سال ریاست سازمان ترامپ را برعهده داشت و نام او و برند خود را بر روی محصولات، املاک، هتل ها و برج های بسیاری نصب کرد. برند او گران قیمت است و ارزش آن 200میلیون دلار است. در حالی که خودش ادعا می کند 3میلیارد ارزش دارد. جالب است بدانید در کشورهای توسعه یافته همه سعی می کنند خودشان را موفق و ثروتمند نشان دهند اما در کشور ایران فقر و بدبختی را خوب جلوه می دهند این است تفاوت یک کشور توسعه یافته و متمدن با کشور جهان سومی

2- فعالیت مهم ترامپ در شرکت ساخت و ساز املاک متعلق به مادر بزرگ پدرش می باشد. او در ساخت و نوسازی زمین های گلف، برج ها، هتل ها و کازینو ها فعالیت انجام می داده است.

3- یکی از اولین فعالیت های ترامپ در دوران کارشناسی، احیای مجموعه آپارتمانی در اوهایو بود که پدرش قبلا خریداری کرده بود.

راه اندازی سازمان دختران شایسته

4- ترامپ همچنین ریاست سازمان اجرا کننده مسابقه در بین دختران شایسته جهان مشهور به میس یونیورس را برعهده داشت.

5- ترامپ املاک شرکت حمل و نقل پن سنترال به همراه یک انبار و یک زمین به ارزش 60 میلیون دلار خریداری کرد.

6- او مدیریت پروژه پارک مرکزی آمریکا را که تا قبل از آن متوقف شده بود قبول کرد و در عرض 3 ماه با بودجه کمتری به پایان رسانید.

فعالیت در حوزه املاک

7- ترامپ در همسایگی سازمان ملل متحد، آسمان خراش یا برج 72 طبقه ترامپ را احداث کرد.

8- وی مالک چندین میلیون فوت مربع از بهترین املاک منهتن می باشد.

9- ترامپ بعد از فعالیت در حوزه املاک، وارد بورس نیویورک شد و 45 سهام خرید که 40 تای آن ها سود ده بود.

10- او یک برج 44 طبقه در میدان کلمبوس ساخته است. همچنین در باکو، ترکیه و آذربایجان نیز برج ساخته است که به اسم برج ترامپ می باشد.

11- ترامپ زمانی مالک و مشاور نیوجرسی جنرالز در موضوعات ورزشی بود. همچنین هتل تاج محل ترامپ میزبان مسابقات جهانی بدنسازی نیز بوده است. او همچنین به کت و شلوارهای ایتالیایی علاقه دارد.

12- از جمله دارایی های ترامپ بویینگ 727 با قیمت 6 میلیون دلار است که ترامپ را به نقاط مختلف آمریکا میبرد. همچنین او 2 هواپیما و 3 هلیکوپتر دارد که ارزش آن 32 میلیون دلار است.

13- ترامپ کلکسیونی از ماشین ها نیز دارد؛ یک رولزرویس قدیمی مدل Silver Cloud، یک رولز رویس مدل Phantom (که قیمت آن از ۵۰۰ هزار دلار شروع می‌شود)، یک میباخ، یک فراری و یک مرسدس بنز مدل ۳۶۰۰ دارد.

14- ترامپ دارای 2 خانه در ایالت ویرجینیا با قیمت 1.5 میلیون دلار دارد. سه خانه دیگر او در ایالت فلوریدا با ارزش 26 میلیون دلار است. البته عمده ثروت او در نیویورک می باشد. در مجموع 15 خانه با ارزش 630 میلیون دلار در داخل و بیرون نیویورک دارد.

علاقه به تجارت کردن

15- ترامپ تجارت کردن را نه برای کسب پول انجام می دهد بلکه از آن با نام هنرنمایی یاد می کند.. او تجارت را دوست دارد و به پولش نیازی ندارد چرا که بسیار پولدار است.

16-کتابی با نام 4 فرمان در مورد ترامپ نوشته شده که اگر در دوره آرزوی تو دستور توست نسخه اصلی یادتان باشد کوین ترودو گفت ترامپ آن را ننوشته و در این کتاب زوایای پنهان تجارت را واضح کرده است.

17- ترامپ در بورس سهام چند شرکت را خریداری کرد که می توان به کاترپیلار اشاره کرد. این شرکت سازنده ماشین آلات سنگین عمرانی می باشد. ثروت اصلی ترامپ بر روی املاک او می باشد که هر روز در حال رشد است.

18- او در تجارت کردن بسیار توانمند است. فعالیت در حوزه املاک و بورس  برای ترامپ تفریح به حساب می آید. رابرت کیوساکی در کتاب خود در مورد پدر پولدار، پدر بی پول، در مورد ترامپ مطالبی نوشته است و او را انسانی شایسته والا می داند که بسیار ذهنیت قوی دارد.

ما معتقدیم که ذهنیت شخصیت ترامپ بسیار قدرتمند است و هر کسی نمی تواند چنین شخصیت بزرگی باشد.

ثروت ترامپ

دونالد ترامپ کیست؟ ؛ چه شد که رای آورد؟

ترامپ قبل از رای آوردن یک شخص تاجر و چهره ای تلویزیونی بوده است و هیچ سمت سیاسی نداشت. اما می توان گفت این دو موضوع و چندین مورد دیگر سبب شد تا به عنوان کاندیدای مطرح جمهوری خواه ها معرفی گردد.

در مصاحبه ای او گفته من در تخیلاتم خودم را در کاخ ریاست جمهوری می دیدم و چنین هم شد.

ترامپ برای کمپین تبلیغاتی خود 60 میلیون دلار هزینه کرد و با شروع ریاست جمهوری اش، درآمد او رو به رشد رفت.

ترامپ در دوره کاندیداتوری خود رقیب هیلاتوری کلینتون که فردی قدرتمند در سیاست بود، شد.

او زوایای پنهانی از آمریکا را باز کرد. از جمله آنکه این موضوع را مطرح کرد که هیلاری کلینتون و دیگر سیاستمداران داعش را درست کردند و میلیاردها سرمایه آمریکا را در جنگ های قدرت طلبی و تجزیه طلبی آمریکا هدر دادند.

نظرات پوپولیستی ترامپ

دولت آمریکا اصول و قوانین خاص خود را برای اداره کشور و جهان دارد و فرقی نمی کند چه کسی رای بیاورد. چون نهایتا مقهور قوانین کشور خود خواهد بود. اما کارهایی که ترامپ برای کشورش کرد باعث رشد و شکوفایی آمریکا شد همینطور که می بینید بایدن چقدر در جنبه مدیریت در سطح پایین تری نسبت به ترامپ قرار دارد

اوبا رای کالج الکترال ها پیروز شد. رقابت با کلینتون کار سختی بود، چرا که کلینتون بسیار قدرتمند بود و البته فعالیت او مربوط به دوره ای بود که تمام شد.

رقابت بین ترامپ و کلینتون از رقابت های داغ آمریکا حساب میشد چرا که ترامپ فردی تاجر با ریشه ای غیر سیاسی بود و کلینتون فردی کاملا سیاسی با شهره بسیار که نتوانست ترامپ را شکست دهد و این نشان داد ترامپ دارای چه قدرت ذهنی است

دو دور دموکرات ها، حالا جمهوری خواه ها

شاید به این دلیل که دموکرات ها در دوره اوباما دو دور فعالیت داشتند و حالا شرایط آمریکا می طلبید که یک جمهوری خواه رای بیاورد و نه یک دموکرات. البته ترامپ پشتیبانی ریگان را به همراه داشت که برایش کمک کننده بود. در شرایط کنونی البته هیچ چیز معلوم نیست و هر احتمالی وجود دارد.

فعالیت تجاری و نه سیاسی

با توجه به ثروت و استعدادی که در فعالیت تجاری مخصوصا مسکن داشت  اداره امور کشور آمریکا را به دست فرد کاربلدی افتاده بود و آمریکا رشد قابل توجهی کرد

در دوره اول انتخابات آمریکا ترامپ، کلینتون را به دلیل ایمیل های پخش شده از او، مورد تحقیقات اف بی آی قرار داد و همین امر سبب کاهش رای برای کلینتون شد. تفریحات ترامپ

تمام فعالیت ها در دوران ریاست جمهوری

در نمای کلی باید گفت که ترامپ شدیدا یک شخصیت تجاری دارد و اصلا سابقه فعالیت سیاسی ندارد. او همه عمر خود را به کار و تجارت گذرانده و دارای برند مشهور ترامپ نیز می باشد.

کارهای ترامپ در دوره ریاست جمهوری قدرت آمریکا را بالا برد و البته از مناظرات تلویزونی او نیز پیش بینی چنین چیزی سخت نبود.

ترامپ رفتارها و فعالیت های خاصی در دوره ریاست جمهوری آمریکا داشت که در این 4 سال مدام تکرار میشد ویا نقل محافل بود. نوع رفتار ترامپ آمریکا را رشد داد

ابرقدرت بودن او

1- خروج از توافق با اروپا:

در سال 2017 ترامپ گفت اقتصاد آمریکا نمی تواند محدودیت های ناشی از کاهش گازهای گلخانه ای را بپذیرد و به همین دلیل از توافق نامه آب و هوایی با پاریس خارج شد.

2- خروج از برجام:

در سال 2018 ترامپ از برجام خارج شد و در ادامه تحریم ها علیه ایران را شدت بخشید.

موفقیت ترامپ

چالش جدید ترامپ، انتخابات دوره بعدی ریاست جمهوری

در سال 2024 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شروع می شود

آیا دوباره رای می آورد یا خیر؟

نظر شما چیست؟

به نظرتان رای آوردن هر نامزد انتخابی فرقی به حال دولت آمریکا خواهد کرد؟

مسئله این است که دونالد ترامپ کارنامه موفقی در دوره قدرت خود دارد و برای دور دوم نیز برنامه ای برای فعالیت دارد.

 

بیوگرافی ترامپ

5 / 5. 1

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات