کتاب های کوین ترودو و معرفی برترین نوشته های او

کتاب های کوین ترودو از محبوب ترین کتاب های جهان

نویسندگی یکی از استعداد های ذاتی افراد محسوب می شود که برای بهبود آن می توان از آموزه های انسانی استفاده نمود. بیان درست و نگارش قوی تاثیر زیادی در موفقیت نویسنده دارد، به گونه ای که خوانندگان برخی کتاب ها آنها را همانند کتاب های مقدس باور دارند. این باور در رابطه با برخی کتاب های کوین ترودو نیز صدق می کرد و همین امر سبب شد که به دلیل ارائه اطلاعات به مردم سال های زیادی را در زندان بگذراند.

این که چه مطالبی در کتاب های او نوشته و به چاپ می رسد از جمله عناوینی است که در این مقاله با هم مطالعه خواهیم کرد.

همچنین در پایان سعی داریم اساس نوشتار او را در قالب 4 گزینه در اختیار کاربران قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

کوین ترودو کیست؟

در اوایل سال ۱۹۶۳ میلادی کوین مارک ترودو در ایالات ماساچوست آمریکا به دنیا آمد، کودکی بسیار باهوش و زرنگ که در روزهای جوانی و بزرگسالی به یکی از بزرگترین کارآفرینان در ایالات متحده آمریکا تبدیل شد.

البته تنها صفت کار آفرینی برای این فرد کافی نیست چرا که او به عنوان یک مشاور قوی در گسترش کسب و کار و یکی از مولتی میلیاردر های دنیا شناخته شده است.

فردی که راز های موفقیت شغلی و قانون جذب را با دیدگاه و باورهای خود به دنیا معرفی می‌کند.

این اعجوبه آمریکایی در سمینارها و همایش های خود تمام راه هایی را که برای رسیدن به موفقیت های فردی نیاز است انتشار می دهد و سعی دارد آنها را به بهترین و ساده ترین شکل ممکن به افراد آموزش دهد و به نوعی مسیر رسیدن به اهداف را برای آنها هموار سازد.

گفتنی است که اسرار فاش شده در کتاب های کوین ترودو موجب عصبانیت مقامات قضایی آمریکا شده که به سبب آن کوین ترودو دو بار طعم زندان رفتن را چشیده است.

زنذگینامه کوین ترودو

کوین ترودو و کتاب های کوین ترودو را چقد می شناسید؟

متولد شدن در خانواده نه چندان ثروتمند سبب شد که از همان کودکی به دنبال راه هایی برای ثروتمند شدن باشد، پدر وی جوشکار بود و تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری گذراند.

اما پس از دبیرستان به طور کلی ترک تحصیل کرده و درس را کنار گذاشت. همین امر سبب شد که با یکی از دوستان خود وارد بازار کار شود و با خرید و فروش خودروها راه طولانی ثروتمند شدن را بپیماید.

البته زمان زیادی نگذشته بود که به واسطه آشنایی با افراد جدید پای کوین ترودو به ورکشاپ های تخصصی تکنیک‌های تقویت حافظه باز شد.

در توضیح آشنایی کوین ترودو با ورکشاپ های تقویت حافظه، وی این گونه عنوان می کند که ” در دوران نوجوانی علاقه زیادی به ثروتمند شدن و کسب موفقیت داشتم.

در همان روزها بود که با شخصی مشهور و ثروتمند ملاقات داشتم، در مدت زمان کوتاهی که با هم گفتگو داشتیم به علاقه من برای کسب موفقیت و ثروت پی برد.

همین امر سبب شد که به پیشنهاد او هر چند وقت یک بار همدیگر را ملاقات کنیم تا راه رسیدن به زندگی بهتر را به من بیاموزد.

او به من قول زندگی بهتر، شغل مناسب، موفقیت و جایگاه اجتماعی را داد، حرف های او به من انگیزه های زیادی داد و مصر بود که استفاده از آموزه هایش در مسیر زندگی می تواند مرا به آنچه که می خواهم برساند همین امر سبب شد که من حرف ‌های او را قبول کنم”

کتاب های کوین ترودو چه تاثیری در زندگی افراد داشته اند؟

ورود به دنیای مخفی گروه های ناشناس سبب شد که کوین ترودو به ثروت عظیمی دست پیدا کند و موفقیت ‌های مالی و تجاری زیادی را کسب کند.

البته تنها موفقیت فردی هدف او نبود و همین امر سبب شد که راز موفقیت های خود را در قالب کتاب و نوشته هایی در اختیار سایر افراد قرار دهد تا همگان بتوانند از آموزه‌ های او استفاده نمایند و در این صورت به موفقیت‌ های چشمگیری دست پیدا کنند.

برخی نوشته های کتاب های کوین ترودو بر پایه اسرار رموز این گروه ها و راه های کسب موفقیت آن ها نوشته شده است و او معتقد است که هنوز بسیاری از افراد جامعه با این گروه ها آشنایی ندارند.

کوین مارک ترودو کم کم مسیر خود را به رادیو و تلویزیون باز کرد و از این طریق توانست ارتباط مستقیمی با افراد جامعه پیدا کند تا بتواند آموزه های خود را در زبان ساده‌ تر در اختیار آنها بگذارد البته در این بین با معرفی کتاب و دوره های بی نظیر خود توجه خیلی از افراد را به خود جلب نمود.

چه مطالبی در کتاب های کوین ترودو سبب عصبانیت مقامات قضایی آمریکا شد؟

ابر حافظه

از مهمترین کتاب ‌های کوین ترودو که توانست توجه خیلی از افراد را به خود جلب کند و کمک بسزایی در یادگیری و قدرت تمرکز آنها داشت می توان به کتاب ابر حافظه اشاره کرد.

سرآغاز نوشتاری این کتاب به زمان کودکی او باز می‌گردد، او از کودکی مشکل ضعف حافظه داشت در حقیقت نمی توانست مطالبی را که حفظ کرده به یاد بیاورد به همین دلیل سعی داشت در پی درمان باشد.

با مراجعه به چندین منبع آگاه توانست در راه بهبود حافظه خود قدم بردارد، البته تحقیقات او در این زمینه به دوران کودکی خلاصه نمی‌شود و حتی در زمان بزرگسالی نیز در پی راه هایی برای بازیابی حافظه بود که در این بین با توسعه دادن برنامه‌های خود موسسه حافظه آمریکایی را ایجاد نمود تا بتواند و افرادی که چنین مشکلاتی دارند کمک کند.

ابر حافظه را می ‌توان اولین کتاب کوین ترودو معرفی کرد که در اواخر دهه هشتاد میلادی در زمینه دوره های آموزشی تهیه و تولید شده است، که بر اساس آن روزانه به مدت ۳۰ دقیقه برنامه هایی در جهت تقویت حافظه تهیه شده و به شما روش هایی برای تقویت حافظه کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می‌کند.

بر اساس روش‌ های مندرج شده در این کتاب شما می توانید اعداد، شماره تلفن، اسامی، آدرس ها و اطلاعات کوتاه دیگری را به خوبی به ذهن بسپارید.

ابر حافظه یکی از کتاب های صوتی کوین ترودو می باشد که در جهت برای رفاه حال افراد به این صورت تولید شده، البته شما می توانید نمونه نسخه های چاپی و آن را نیز از کتابفروشی ها خریداری نمایید، این کتاب پس از ویرایش های متعدد در سال 2013 به چاپ نهایی رسید.

درمان طبیعی – آن ها نمی خواهند شما بدانید

درمان طبیعی از کتاب های کوین ترودو

یکی دیگر از کتاب های کوین ترودو که به صورت فیزیکی و هم صوتی به بازار معرفی شد می‌ توان به درمان های طبیعی اشاره کرد.

این کتاب جزو پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۰۴ بود که به دلیل داشتن مشکلات قانونی جنجال‌های زیادی به پا کرد. از مهمترین دلایل به چالش کشیدن این کتاب نوشته های آن در رابطه با فرآورده های غذایی و دارویی تایید شده FDA بود.

ترودو معتقد بود که این فرآورده‌ها برای سلامت افراد بسیار مضر می باشند و با این عناوین سازمان داروسازی آمریکا را به چالش بزرگی کشاند.

در حقیقت محتویات این کتاب عنوان می کرد که صنعت داروسازی آمریکا به دنبال مریض کردن مردم می باشد تا بتواند از راه فروش داروها به سود بیشتری برسد و ترودو درمانهای طبیعی و خانگی را مقدم تر می شمارد.

البته ممکن بود تا اینجای قضیه با تذکر برطرف شود اما در بین نوشته های بیشتری از کوین ترودو که در زمینه طب سنتی و خانگی ارائه داده بود و برای بیماران داروهای خانگی تجویز می‌کند و این منافات زیادی با عدم وجود تحصیلات و سوابق کاری او داشت، چرا که تو دو مدرک دکترا را نداشت پس از نظر مراجع قانونی نمی‌توانست دارویی را تجویز نماید که همین امر سبب شد که تقریباً ۱۲ سال از زندگی خود را در زندان بگذراند.

درمان های طبیعی بیشتری معرفی می شوند

دو سال بعد یکی دیگر از کتاب های کوین ترودو به نام “درمان های طبیعی بیشتر “منتشر شد که به نحوی تکمیل کننده کتاب قبلی او بود در این کتاب نیز همچنان معتقد بود که شرکت غذا و دارو آمریکا سعی در بیمار کردن مردم دارد.

همچنین در این کتاب به سوالاتی که مردم در رابطه با سوالات کتاب پیش از وی داشتند پاسخ داده بود این کتاب شامل هنجارها و ناهنجاری‌های غذایی مردم می‌باشد که می‌تواند سلامت آنها را حفظ و یا به آن آسیب بزند.

درمانی برای کاهش وزن

افشاگری بعدی کوین ترودو درباره درمان‌ های کاهش وزن سبب عصبانیت بیشتر مراجع قانونی شد چراکه پس از چاپ این کتاب در سال ۲۰۰۷ شکایت های زیادی از وی صورت گرفت زیرا داروهای بسیار تخصصی در این کتاب تجویز شد که هیچ پیشینه قانونی و پزشکی نداشتند،

در این کتاب کوین ترودو ادعا می کرد که درمان قطعی چاقی توسط یک پزشک انگلیسی سالها قبل کشف شده است و در حال حاضر ده ها هزار نفر در سراسر دنیا می توانند با استفاده از این روش خیلی سریع و بدون عوارض درمان شوند.

از نظر مراجع قانونی دو مشکل در چاپ این کتاب وجود داشت اول اینکه تورو دو بدون داشتن مدارک و تحصیلات پزشکی داروهایی را تجویز کرده و دوم این که قاضی معتقد بود تجویز این داروها به صورت عمد انجام شده است تا سازمان غذا و دارو آمریکا به چالش بزرگی کشیده شود.

بدهی درمانی

از دیگر کتاب‌های صوتی ترودو می‌توان به بدهی درمانی اشاره کرد که در آن مطالب کوتاه و مفیدی در رابطه با اسرار پول عنوان شده است.

کوین ترودو در این کتاب با به کارگیری روش هایی برای کاهش هزینه ها و افزایش پس انداز اشاره دارد و با ارائه مطالبی در رابطه با مدیریت و برنامه ریزی حساب های بانکی کارت های اعتباری و روش هایی برای هزینه تحصیلات فرزندان و … توانست نظر خیلی ها را به خود جلب نماید.

بدهی درمانی ۲

این کتاب نیز تکمیل کننده کتاب بدهی درمانی ۱ است که در اوایل سال ۲۰۰۹ منتشر شد و علاوه بر تکمیل کردن مطالب کتاب قبلی سعی داشت با ارائه عناوین جدید نحوه استفاده درست از پول نقد و راه های سرمایه گذاری پر سود را برای رسیدن به ثروت بیشتر، توجه مخاطبین را جلب نماید.

البته گفتنی است که این دو کتاب با توجه به اینکه بر اساس سیستم بانکداری آمریکا تهیه و تنظیم شده است و طرفداران جهانی زیادی نداشت.

درمان رکورداقتصادی

در سال ۲۰۰۹ یکی دیگر از کتاب های کوین ترودو با عنوان درمان رکورد اقتصادی به بازار عرضه شد. در این کتاب شروع آموزه‌ های ترودو در رابطه با چگونگی عملکرد افراد در دوران رکود اقتصادی می باشد.

به بیان دیگر او معتقد بود که لازم است افراد همان‌طور که برنامه‌ریزی ‌های دقیقی برای ثروت خود در دوران شکوفایی اقتصادی دارند می بایست برای دوران رکود اقتصادی نیز برنامه های ویژه‌ ای داشته باشند.

البته در برخی فصول این کتاب اطلاعات نادرستی وجود دارد که خواندن آن فواید چندانی ندارد و همین امر سبب شد که سود زیادی را عاید نویسنده و ناشر نشود.

آرزوی تو، دستور تو

این کتاب تنها به صورت صوتی و بر پایه برنامه ریزی های قبلی منتشر شد چرا که در همان سال ۲۰۰۹ ترودو تصمیم گرفت یک سمینار بزرگ در کوه های آلپ برگزار نماید که در طی این سمینار عنوان نمود قصد دارد کلیه اطلاعات و رموز موفقیت گروه مخفی برادران هود را در قالب یک کتاب به نام آرزوی تو، دستور توست منتشر کند.

البته همانطور که می دانید کوین‌ترود مربی قانون جذب است و برای تبلیغ بیشتر در جهت خرید این کتاب آن را در دو بخش خلاصه کرد، بخش اول شامل کتاب آرزوی تو دستور توست و بخش دوم راه های کسب ثروت هستند.

این سمینار یکی از پرهزینه ‌ترین سمینارها بود که هزینه شرکت در آن برای هر فرد ۱۰ هزار دلار مشخص شده بود که در آن کوین ترودو تقریباً اطلاعات زیادی از قوانین جذب و اصول موفقیت را به شرکت کنندگان ارائه کرد، کلیه مطالب عنوان شده در این سمینار به صورت ۱۲ سی دی فشرده بعدها به بازار ارائه و به فروش رسید.

تمرین آرزوی تو دستور توست

استقبال بی نظیر مردم از کتاب صوتی قبلی سبب شد که درخواست های مکرر در رابطه با مراحل آموزش این کتاب به صورت یک کتابچه دیگر در اختیار آنها قرار بگیرد.

همین امر سبب شد که ترودو کتابی با عنوان تمرین کتاب پیشین تعریف نماید که به واسطه شبکه جهانی اطلاعات چاپ شد از مطالب مهم و آموزنده این کتاب می‌توان به درج کلیه نکات کلیدی و تمرین‌ها به صورت کتبی و عملی اشاره کرد راه سریع و ساده برای رسیدن به موفقیت و کسب سود را برای شما آماده می کند

پول رایگان

کتاب پول رایگان از کتاب های کوین ترودو راه رسیدن به میلیاردها پول رایگان را به صورت قدم به قدم

کتاب صوتی کوین ترودو با عنوان پول رایگان که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد راه رسیدن به میلیاردها پول رایگان را به صورت قدم به قدم آموزش داده است، این کتاب با وجود این که به صورت فیزیکی هم چاپ و در اختیار مردم قرار گرفت.

اما فواید زیادی را به دنبال نداشت چرا که برخی بیشتر روشهای آن بر اساس اقتصاد و شرایط مالی آمریکا بود و افراد غیر بومی نمی‌توانستند از آن استفاده کند و به نحوی در زندگی افراد خارجه آمریکا کارساز نبود و همین دلیل در دسته کتابهای کم طرفدار قرار گرفت.

معجزه ضد پیری

کتاب معجزه ضد پیری از کتاب های کوین ترودو

در سال ۲۰۱۰ بالاخره کوین ترودو تصمیم گرفت کتاب ضد پیری را با همکاری متخصص مشهور دکتر جیمز فورسیت به چاپ برساند.

او که در زمینه استفاده از هورمون های رشد انسانی تخصص ویژه‌ای داشت از اهمیت این هورمون ها در سلامت و زیبایی افراد گفت، این هورمون می تواند بر روی عملکرد های جنسی تغییرات مثبتی داشته باشد و همین امر باعث می‌ شود که به عنوان داروی معجزه آسای ضد پیری مورد استفاده قرار بگیرد.

این کتاب در سال ۲۰۱۰ به صورت صوتی در اختیار مردم قرار گرفت با وجود این که HGH معجزه گر ضد پیری معرفی شد اما همچنان افرادی هستند که از مطالب کتاب سوء استفاده کرده و سعی در ترویج داروهای سمی دارند.

کتاب های کوین ترودو بر چه اساسی نوشته شده اند؟

اساس نویسندگی کتاب های کوین ترودو

همانطور که عنوان شد که کوین ترودو به عنوان یک کارآفرین بزرگ سمینارهای متعددی را تشکیل داده که در کلیه سمینار و همایش های خود اساس نوشتن کتاب هایش را اینگونه عنوان کرده است ”

 تمام افراد روی دنیا می توانند پولدار باشد و از ثروت خود لذت ببرند تنها لازم است هر فردی برای به دست آوردن خواسته های خود باید تلاس کند و در کار خود استاد باشد”

 برای رسیدن به موفقیت باید به چه کسی گوش کرد چه کسی را الگوی خود قرار داده و از او یاد می گیرید

 تا چه اندازه مشتاق یادگیری و آموزش پذیری هستید و در زمان مخالفت با عقاید شما منعطف خواهید بود

 آیا دو کفه ترازوی موفقیت و پیشرفت شما مساوی هستند

بر اساس موارد عنوان شده برای این که بتوانید در زمان آموزش دیدن درست یاد بگیرید تا راه رسیدن به موفقیت برای شما هموار شود لازم است که چهار اصل را رعایت کنید

 عدم شناخت خود و شایستگی ها

 خودباوری و عدم باور لیاقت ها

 خود شناسی و خود شایستگی

 باور ناپذیری و باور لیاقت ها

کوین ترودو این چهار اثر را مراحل اصلی یادگیری معرفی کرده وی بر این باور است که تمامی آموزه‌ ها و مطالبی که در کلیه سمینار و کتاب‌های خود عنوان نموده ۱۰۰% واقعی هستند و چنانچه آنها را امتحان کنید می توانید و همان اندازه موفق باشید.

وی می افزاید که مهمترین اصل برای موفقیت شناخت و ایمان کامل به شایستگی های خود است و برای تایید سخنان خود از موفقیت افراد و اعضای گروه مخفی یاد کرد که همگی در جایگاه ویژه جامعه قرار دارند.

3.7 / 5. 3

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات