اد فورمن کیست؟

زندگی نامه اد فورمن

 

اگر به دنبال شخصی می گردید که با نگرش ذهنی ثابت و مثبت توانسته است در مردم ایجاد انگیزه کند و به آن ها اموزش دهد شاید بهترین مثال برای این مورد اد فورمن باشد او یکی از بهترین شخصیت های امریکا است.

 

ناگفته هایی از ادفورمن

اد فورمن در22 دسامبر سال 1923 در نیومکزیکو به دنیا امده است پدر او به کار کشاورزی مشغول بود و امرار معاش خانواده او از این طریق تامین می شد، اد بعد از اتمام دوران دبیرستان وارد دانشگاه ایالتی نیومکزیکو شد و موفق شد مدرک مهندسی عمران خود را از این دانشگاه دریافت کند، او که از خانوداه کم درامدی بود هزینه تحصیلی خود را از طریق بورس تحصیلی ورزشی پرداخت می کرد،

همچنین در زمان تحصیل در دانشگاه به عنوان کارگر ساختمانی- نقشه بردار و مشاغل مختلف دیگر کار می کرد شاید در همین دوران بود که نگرش ذهنی مثبت و ثابتی در وی ایجاد شد به گونه ای که بعد از اتمام تحصیلاتش به دنبال کار مرتبط با رشته تحصیلی خود نرفت و کار اکتشافات را انتخاب کرد، Ed جوان روشی سریع و ایمن برای حفاری چاه های نفتی کشف کرد که این اختراع وی مورد استقبال شرکت های اکتشافی قرار گرفت و موجب شد تا او اولین قرارداد کاری خود را با این شرکت ها امضا کند و از این طریق موفق شد یک شبکه گسترده از مشاغل مرتبط با نفت و گاز ایجاد کند.

بدین ترتیب می توان گفت که اد در دوران جوانی خود یک کارآفرین با دیدی آزاد و باز بود.

زندگینامه اد فورمن
اد اولین درآمد میلیونی خود را در سن 26 سالگی به دست آورد و در سن 28 سالگی از تگزاس و در 35 سالگی از نیومکزیکو به عنوان نماینده کنگره ایالات متحده امریکا انتخاب شد. و تنها فردی است که در 150 سال گذشته از دو ایالت مختلف برای دو کنگره منتخب شده است.
او به عنوان یک جمهوری خواه و جوانترین عضو کنگره 88 روابط نزدیکی به عنوان مشاور مربی بارهبران عالی رتبه کنگره در هر دو سوی راهرو سیاسی ایجاد کرد و حتی موفق شد با جذبه و نفوذی که دارد به رئیس جمهور نزدیک شود و در روابط بین الملل نیز نقشی مشارکتی داشته باشد. Ed با 5 رییس جمهور ایالت متحده ارتباط کاری نزدیکی داشت و به عنوان مشاور ریاست جمهوری در دو دولت ملی خدمت کرده است.

او علاوه بر موقعیت منحصر به فرد خود به عنوان یک سازمان دهنده موفق در کسب کار، یک تحقیق جالب در مورد قدرت تفکر مثبت نیز انجام داده است، فرزند کشاورزی فقیری که با هوشیاری نسبت به جهانی که در آن زندگی می کند راهی برای بهتر زیستن در آن را پیدا کرده است و توانست با نگرش ذهنی ثابت و مثبت در مردم ایجاد انگیزه کند و به آن ها چگونه زیستن با ذهنی مثبت را بیاموزد و این است راز موفقیت او که توانست در سنین جوانی یک میلیونر شود.
این ثروتمند و یا میلیونر خود ساخته آمریکایی با وجود این که اکنون 71 سال سن دارد اما هنوز هم پرشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

اد فورمن کارآفرین، سخنران، نیکوکار

اد فورمن نماینده سابق کنگره ایالات متحده آمریکا

اد فورمن بیش از 40 سال در شرکت های بزرگ آمریکایی به عنوان مربی مورد خدمت کرده است و به عنوان یک مشاور، مدیر تمام وقت و یک سخنران حرفه ای در این زمینه فعالیت داشته است، Ed هم اکنون نیز به صورت مرتب سمینارهای آموزشی انگیزشی فوق العاده خود را در شرکت ها و انجمن های سرتاسر دنیا برگزار می کند و لازم است که بدانید در این زمینه موفق به دریافت جایزه آرزو CPAE برای سخنرانی عالی نیز شده است.
او بعد از گذشت 40 سال از اولین فعالیت سخنرانی خود هنوز هم یکی از محبوب ترین سخنرانان شرکتی در سراسر جهان محسوب می شود، سبک و روش خاص او افراد را مجذوب و در آن ها ایجاد انگیزه می کند تا منفی نگری را از ذهن خود پاک کنند و این امید را در ذهنشان پرورش دهند تا به دنبال ستاره های زندگیشان بروند.

او بعد از چندی به منظور توسعه و گسترش امور تجاری خود در تگزاس و نیومکزیکو کنگره را رها کرد و در عملیات آماده سازی بتن- شن و ماسه- حمل بار- تجهیزات میدان نفتی- اکتشافات نفت- کشاورزی- دامداری و هر گونه فرصت ممکن سرمایه گذاری کرد، وی اگر چه در امور مدنی و اجتماعی همچنان فعالیت داشت اما بیشترین تلاش وی به سمت ایجاد پایگاه مناسب برای تجارتی بود که سیاست به آن راه پیدا نکرده باشد.

آغاز کار تجاری اد فورمن

آغاز کار تجاری اد فورمن

Ed در ابتدای کار، یک برنامه آزمایشی غنی سازی زندگی شخصی را برای کارمندانش طرح ریزی کرد و به این طریق به اعضای تیم و همچنین خودش کمک کرد تا از زندگی خود هم در محل کار و هم در دنیای خارج از محیط کاری نهایت لذت را ببرند.

او نزد ارل نایتینگل ، دکتر نورمن وینسنت پیل ، دکتر کنت مک فارلند ، خوزه سیلوا و دیگر رهبران مثبت دانش اندوزی کرد و آنچه را که از آنان یاد گرفته بود در این برنامه آزمایشی خود به کار گرفت.

اد فورمن به همراه شریک تجاری قدیمی اش به نام ارلین وینینگ و سایر همکارانش، بهترین سخنرانی ها- جلسات نیم روزه و تمام روزه و سایر برنامه های مختلف را در سراسر جهان ارائه داده اند، برنامه های توسعه آن ها در تمامی سطوح به افراد زیادی کمک کرده است تا بتوانند هنر بهبود نگرش، مدیریت زمان، سلامت جسمی و روحی و عاطفی و عزت نفس ، دستیابی به آرامش با کنترل ذهن، ایجاد اهداف شخصی -تجاری و خانوادگی، حل مسئله و اقدامات ویژه برای زندگی روزمره شاد را به درستی تشخیص دهند و به کار گیرند.

این در واقع یک برنامه کامل و منحصر به فرد برای بهبود عاداتی است که از لحاظ ذهنی- جسمی و عاطفی حوزه زندگی افراد را در بر می گیرد، اد و همکارانش با کمک تکنیک های خاصی به آموزش تبدیل این عادات به بخش خودکار از ضمیر ناخودآگاه پرداختند و این امر مهم ترین عامل در تبدیل برنامه به یک تجربه معنادار و تقویت کننده زندگی است.

دکتر نورمن وینیست پیل نویسنده کتاب معروف قدرت تفکر مثبت گفته است: “اد فورمن یک شخص بسیار الهام بخش است دوست دارم بیشتر با او وقت بگذرانم، زیرا هر آنچه را که او می داند حقیقت و معنای آن در زندگی وجود دارد.

Ed علاوه بر حضورهای متعدد خود در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برنامه های متنوعی را در کشورهای انگلیس، اسکاتلند، فرانسه، سوئیس، آلمان، سوئد، هلند، استرالیا، نیوزیلند، چین، آسیای جنوب شرقی و سایر موارد ارائه داده است.

دوره SUCCESSFUL LIFE برای فرود نهایی

دوره SUCCESSFUL LIFE اد فورمن

یکی از فعالیت های تجاری اد فورمن که برای او نوعی ماجراجویی جالب و لذت بخش نیز به شمار می آمد دوره SUCCESSFUL LIFE بود.

Ed بعد از اتمام کلاس هایی که در نوامبر 2015 برگزار شد تصمیم گرفت تمام زمان و انرژی خود را به سایر علایق خود اختصاص دهد، او قصد داشت با برخی شرکای قدیمی و نهادهای شرکتی در سخنرانی و انجام رویدادهای ویژه همکاری کند که برای این منظور می توان موسسه مطالعات مدیریت، شبکه جهانی اطلاعات، آزمایشگاه بازرگانی شل، انواع دانشگاه ها و گروه های پزشکی و غیره را مثال زد.

آخرین دوره SUCCESSFUL LIF که 3 روز به طول انجامید توسط این شخصیت محبوب آمریکایی در نوامبر 2015 برگزار شد، هدف اد از برگزاری این دوره پایانی لذت بردن افراد از یک جلسه موفقیت آمیز با ایده های نوین برای حفظ و تقویت مهارت های زندگی و همچنین به روز رسانی دوباره و به کارگیری اصول موفقیت آمیز در زندگی روزمره بود.

ed در طی این جلسه که آن را دوره موفقیت امیز زندگی نامیده است به مخاطب خود اعلام می کند که یک فرصت دیگر وجود دارد که برای آخرین بار می توانید از آن استفاده کنید، این دوره ها از بهترین دوره های برگزار شده توسط Ed است که با استقبال افراد زیادی به خصوص جوانان سنین 10 الی 17 سال روبرو شد،

همچنین برخی شرکت های قدیمی مانند شرکت های BWI ، شرکت گروه صنعتی ولزلی ، شبکه جهانی اطلاعات و همکاران و همچنین بسیاری از شرکت های معتبر دیگر نیز در این دوره 3 روزه شرکت کردند و از مزایای سخنان Ed بهره مند شدند.

حقایق زندگی اد فورمن

حقایق زندگی اد فومن

• در 22 دسامبر سال 1923 در مزرعه بادام زمینی در پورتالس نیو مکزیکو به دنیا آمد

• در سال 1955 مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران از دانشگاه ایالتی نیومکزیکو دریافت کرد.

• او از سال 1956 الی 1957 در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرد.

• فعالیت خود را در مشاغل نفت و گاز آغاز کرد، Ed در سن 26 سالگی یک میلیونر موفق و خودساخته بود. او به مدت یک سال در دفتر سازمان امور مالیاتی فعالیت کرد تا روش های سریع کسب در امد را یاد بگیرد و در این کار نیز موفقیت هایی به دست آورد.

• اد فورمن پس از مدتی به سمت سیاست روی می آورد و برای قدرت و کنترل دولت فدرال و تغییر سیستم آن ها به واشنگتن می رود.

• موفق می شود که در سن 28 سالگی به عنوان نماینده تگزاس، به مجلس نمایندگان ایالات متحده انتخاب شود. وی عضوی از تالار مشاهیر سخنران CPAE است.

• موفقیت های او در سنین جوانی موجب شد تا اتاق بازرگانی نوجوانان آمریکا او را به عنوان یکی از ده جوان برجسته در آمریکا معرفی نماید.

• شش سال بعد، برای بار دوم Ed به عنوان نماینده در مجلس نمایندگان امریکا انتخاب شد اما این بار از سوی ایالت نیومکزیکو موفق به دریافت این افتخار شد، و این امر موجب شد که عنوان جوانترین نماینده نیومکزیکو نیز از آن وی شود و همچنین تنها فردی است که در قرن بیستم از سوی دو ایالت مختلف به نمایندگی کنگره انتخاب شده است.

• سه سال بعد از آن، توانست به عنوان دستیار وزیر کشور منصوب شود.

• اد فورمن همچنین مشاور 5 رئیس جمهور آمریکا بود.

• او یک عضو از هیات مدیره و یا سهامدار عمده بیش از دوازده شرکت بزرگ و معتبر است.

• در سال 2006 Ed و برادرش 1.5 میلیون دلار به دانشکده مهندسی NMSU اهدا نمودند، اد فرومن می گوید: ” من و برادرم در زمره خوش شانس ترین آدم های دنیا هستیم، ما پدر و مادر زحمت کشی داشتیم که در ما حس اعتقاد و مسئولیت پذیری در برابر خود- خانواده و دوستان با اصول دین مسیحی ایجاد کردند، اگرچه ما در ابتدا از نظر مادی پیشرفت چندانی نداشتیم ولی در حقیقت ما با این حس و اعتقاد ثروتمند بودیم در طی چندین سال گذشته ما توانستیم کسب درآمد کرده و مقدار کمی پول جمع کنیم و از این که می توانیم به رشد فکری افراد کمک کنیم خرسند و خوشحالیم.

• در ماه مه سال 2008، اد از دانشگاه ایالتی نیومکزیکو درجه دکترای افتخاری دریافت کرد.

• در 23 آگوست 2008 اد فورمن به دلیل افتخار دریافت جایزه افسانه حرف زدن در حرفه” در بیست و یکمین عقب نشینی سخنرانان پیشکسوت در هاجرستون مورد استقبال ویژه ای قرار گرفت.

• اد فورمن همچنین جایزه بزرگ شورای همسالان (CPAE) را که بالاترین افتخاری است که از طرف انجمن سخنرانان ملی اعطا می شود، را دریافت کرد. تاکنون کمتر از 100 نفر در جهان موفق به دریافت این جایزه شده اند.

• اد یکی از تنها هشت نفری است که جایزه دانشکده برجسته موسسه مطالعات مدیریت را دریافت کرده است.

5 / 5. 1

1 دیدگاه برای “اد فورمن کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات