مستند از غیب چه می دانیم 100% کامل و بدون سانسور

مستند از غیب چه می دانیم

این مستندی است که کوین ترودو تاکید زیادی روی آن دارد مرجع تخصصی آموزش های کوین ترودو به صورت رایگان آن را برایتان قرار داده که می توانید دانلود کنید.

 

مستند از غیب چه می دانیم

مستند های زیادی در زمینه قانون جذب و متافییزیک توسط افراد زیادی نیز تولید شده است. یکی از این مستند ها، مستند از غیب چه می دانیم نام دارد. این مستند در واقع نسخه 2 فیلم راز می باشد. در این مستند و یا فیلم آموزشی، قوانین مربوط به جهان هستی و فیزیک کوانتوم به شما آموزش داده می شود.

به طوری که خواهیم فهمید که هر فردی که بتواند بر این قوانین تسلط کاملی داشته باشد می تواند به تمامی چیزهایی که در نظر دارد دست یابد و شما نیز باید به این امر توجه داشته باشید.

در این مقاله می خواهیم مستند از غیب چه می دانیم را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این خصوص نکاتی را خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

بررسی نکاتی در خصوص مستند از غیب چه می دانیم؟

مستند از غیب چه می دانیم، همان طور که گفته شد، نسخه دوم فیلم راز می باشد. بر اساس فیلم راز یک، بیشتر مردم مفاهمی راز را متوجه نشدند. به همین دلیل کارگردان فیلم راز خانم راندابرن تصمیم به تولید فیلم راز 2 گرفت. در فیلم راز 2 که ما آن را به عنوان مستند از غیب چه می دانیم می شناسیم، قوانین طبیعی جهان هستی بررسی شده است. البته ساختار زندگی افراد بر اساس این قوانین نیز مورد بررسی قرار گرفته است که باید آن را در نظر داشته باشید چون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

بررسی خلاصه

در مستند از غیب چه می دانیم، از بسیاری معلمان و مربیان و سخنرانان و فیلسوفان استفاده شده است، تا بتوانند قوانین هستی را بر طبق قانون جذب و یا قانون ارتعاش به شما ارائه و آموزش دهند.

همچنین افراد بسیار زیادی مثل جو دیسپنزا، و دیوید البرت و موارد دیگری نیز هستند که با ارائه تجربیات خوبشان توانسته اند، قوانین فیلم راز را به گونه ای دیگر در اختیار شما عزیزان قرار دهند. البته باید در نظر داشته باشید که اساتید دیگری نیز در مستند از غیب چه می دانیم هستند که می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  1. اولین مورد متخصص مغز و اعصاب به نام اندرو نیبرگ می باشد.
  2. مورد دوم نویسنده جو دیسپنزا می باشد.
  3. مورد سوم فیزیکدان کوانتومی آمیت گوسوامی می باشد که توانسته با ارائه نظرات خودش در فهم قانون جذب برای بسیاری از افراد کمک کننده باشد. دانیل مونته نیز از دیگر افرادی می باشد که که به عنوان روانپزشک در این فیلم حضور دارد و باید به آن توجه داشته باشید چون از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

در خصوص مورد بعدی می توانیم به دکتر روانپزشکی جفری ساتینور اشاره داشته باشیم.

دیدن مستند از غیب چه می دانیم چه کمکی می تواند به ما کند؟

مستند از غیب چه می دانیم تنها هدفی که دارد این است که به افراد نشان دهد، هدفشان در زندگی چه می باشد. معمولا بسیاری از افراد نمی دانند که هدفشان در زندگی چیست. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که مستند از غیب چه می دانیم در وقاع یک بازی دو طرفه را ایجاد می کند. طرف اول ما هستیم. در طرف دوم نیز ما هدف های مان را داریم.

در این مستند ما خواهیم فهمید که همه چیز فقط رویاهای ما نمی باشد. در واقع ما دارای تلاش نیز هستیم. یعنی ما باید برای رسیدن به رویاهای مان تلاش زیادی به عمل آوریم. البته تلاش نیز در همه موارد اهمیت ندارد، در واقع افراد به سراغ شناخت قوانین جهان بروند تا بتوانند به مواردی که می خواهند دست پیدا کنند، شما نیز باید به آن توجه داشته باشید.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که اصل قانون جهان در مستند از غیب چه می دانیم به شما نشان می گوید که همه چیز در یک بستری جریان دارد. این بستر نیز به شما یاد آور خواهد شد که شما باید بر طبق آرزو و اهدافی که دارید تلاش هایی را نیز به عمل آورید.

بررسی جزییات نکات دانشمندان در مستند از غیب چه می دانیم؟

تمامی دانشمندان در مستند از غیب چه می دانیم به نکاتی اشاره دارند که اشاره به این نکات در این مقاله خالی از لطف نخواهند بود. از نکاتی که دکتر جو دیسپنزا به آن اشاره دارند این است که، اگر ما یک فکر و یا ایده ای در ذهن داریم این مورد سریعا در قالب یک پیام به جهان هستی ارسال می شود.

ارسال این پیام در واقع باعث می شود تا فرد بتواند راه و روش رسیدن به ایده و هدفی که دارد را در خودش ببیند. این امر نیز از اهمیتی است که می توانیم در خصوص مستند از غیب چه می دانیم به آن اشاره داشته باشیم.

بسیاری دیگر از دانشمندان نیز می گویند. که جهان هستی در واقع منشا رسیدن بشر به تمامی اهداف و آرزوهایش می باشد. آرزوهای بشر در واقع نقطه عطفی است که او می تواند در جهان هستی به آن ها دست یابد.

رسیدن به آرزو نیز در یک دقیقه و در یک روز اتفاق نمی افتد، بلکه فرد باید آن قدری تلاش کند تا به آن چیزی که می خواهد دست یابد و شما نیز باید به آن توجه داشته باشید. نکته ای که باید در نظر بگیرید، این است که غیب در واقع همان جهان هستی است.

ولی ابعاد دیگر جهان هستی را می توانیم برای غیب در نظر بگیریم. نکته ای که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که مستند از غیب چه می دانیم بر مبنای اصول متافیزیک و کوانتوم طراحی شده و ساخته شده است.

دقیقا در تمامی دیالوگ های مربوط به بازیگران این فیلم شما می بینید که همه آنها از نکات متفاوتی بهره می برند، به طوری که این نکات را کارگردان به آن ها دیکته نکرده است بلکه خودشان براساس تجربه ای که دارند این نکات را بازگو می نمایند.

شما نیز باید به این مورد توجه داشته باشید چون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

عالم غیب چگونه در مستند از غیب چه می دانیم توصیف می شود؟

دس مستند از غیب چه می دانیم، عالم غیب به بخش های مجزا تقسیم می شود. به عنوان مثال گفته می شود که اگر فردی در یک مکان قرار داشته باشد، در جهان موازی نیز آن شخص در همان جام ولی با بخش هایی متفاوت قرار دارد.

این به این معنا است که اگر ما فکرهای زیادی در ذهن داریم، به معنای حضورمان در جهان های موازی مختلفی می باشد که در حال حاضر وجود دارند.
نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که عالم غیب بستری بین عالم های دیگر است.

یعنی فکر نکنید که تنها یک عالم غیب وجود دارد. این عالم حتی در فکر و ذهن شما نیز می تواند وجود داشته باشد و باید به آن توجه داشته باشید.

نکته ای که باید بدانید این است که تمامی دانشمندان مستند از غیب چه می دانیم به ما می گویند که شما در واقع انعکاس چیزی هستید که به آن فکر می کنید.
مثلا فرض کنید که شما خودتان را یک فرد چاق می دانید که از خوردن همه چیز سرباز نمی زند. بر این اساس حتی اگر این کار را هم نکنید به صورت ناخودآگاه به سمتش جهت داده می شوید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که ما انعکاس تمام چیزهایی هستیم که به آن ها فکر می کنیم.

انعکاس افکار

انعکاس افکار در مستند از غیب چه می دانیم بر اساس حس و حال هایی می باشد که ما می توانیم از دیگران ببینیم و یا به دیگران انتشار دهیم. مثلا فرض کنید شمابه سرکار می روید و همکارتان با عصبانیت با شما برخورد می کند. این مورد می تواند در ناخودآگاه شما تاثیر داشته باشد و وقتی به خانه برگشتید این حس را به صورت انعکاس به افراد دیگر انتشار خواهید داد.

انتشار احساسات به انعکاس احساسات منجر می شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که انعکاس افکار نه تنها در افکار عصبانیت ما موجود است بلکه احساس خوشحالی ما را نیز می تواند در بر گیرد.

به عنوان مثال فرض کنید که شما صبح زود از طرف همسرتان حس مثبتی دریافت می کنید. این مورد به صورت ناخودآگاه بر ذهن شما تاثیر خواهد داشت.

همچنین باید در نظر داشته باشید که در عالم این مورد می تواند به ناخودآگاه شما پیام ارسال نماید. البته باید در نظر داشته باشید که تمامی انعکاس ها حاصل ذهنیتی می باشند که ما داریم.

تفکرات ذهنی خودمان

در مستند از غیب چه می دانیم، ما قادر خواهیم بود که نکاتی را متوجه شویم که به ما کمک می کنند تا به چیزهایی که می خواهیم دست پیدا نماییم. مثلا فرض کنید که شما هیچ استعدادی در مورد فعالیت ورزشی که می خواهید انجام دهید، ندارید. در این حالت باید بدانید که نداشتن استعداد شما هیچ دخالتی برای فراگیری فعالیت مورد نظر نخواهد داشت.

باید در نظر داشته باشید که در تمامی ورزش ها نیز همین گونه است. برخی افراد به عنوان مثال فکر می کنند چون قد کوتاهی دارند، نمی توانند در ورزش های والبیال و بسکتبال به موفقیت برسند.

به موفقیت نرسیدن در این حالت بر مبنای ذهنیتی است که فرد از خودش دارد. به قول معروف شما تا تن به آب نزنید، شنا یادنخواهید گرفت. یا حتی ار دست به قلم نشوید، نقاش نخواهید شد.

نکته بعدی در این خصوص آموزشی می باشد که ما می توانیم برای خودمان از در نظر بگیریم.

شیوه آموزش

گفته شده است که اگر ما چیزی را به خوبی یاد بگیریم می توانیم در آن موفق شویم. این مورد در خصوص همه چیز صدق می کند. به عنوان مثال در روابط عاشقانه نیز همین طور است.

شما اگر روابط عاشقانه را بلد نباشد و قوانین مربوط به آن را فرا نگیرید نمی توانید به آن چیزی که می خواهید دست یابید و باید به آن توجه داشته باشید چون از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به نیز خالی از لطف نخواهد بود.

بر همین اساس باید بدانید که یکی از مهم ترین مواردی می باشد که شما باید به جزییات آن توجه داشته باشید. جزییات مربوط به را باید به عنوان یک عامل مهم در نظر بگیریم.

این جزییات از قانون جذب تا قوانین متافیزیک و کوانتوم را شامل می شوند و شما باید به آن ها توجه داشته باشید. به طور کلی باید بدانید که مستند از غیب چه می دانیم شامل مواردی است که باید در زندگی خودتان پیاده سازی نمایید تا به چیزهایی که می خواهید برسید.

بررسی علوم مختلف

علوم مختلفی در مستند بررسی می شود، از علوم مربوطه می توانیم به فیزیک و ریاضیات، و زیست شناسی و کوانتوم و فلسفه اشاره داشته باشیم. در واقع مستند  به ما می گوید که ما می توانیم از طریق این علوم به راز جهان هستی پی ببریم و باید این مورد را در نظر بگیریم.

به طور کلی کائنات از این علوم تشکیل شده اند و ما را به آرزو های ما می رساند.

نتیجه گیری

باید بدانید که در این مستند موارد مربوط به زندگی و کائنات و رسیدن به رویا ها و آرزو ها از دیدگاه های مختلف بررسی شده است.

همچنین باید در نظر داشته باشید که عالم غیب چیزی است که باید آن را به عنوان منشا حیات نیز در نظر بگیرید. با به کارگیری نکات مربوط به مستند خواهیم دانست که رمز و راز جهان هستی بر اساس جریان های مختلف به وقوع می پیوندد.

2.8 / 5. 4

2 دیدگاه برای “مستند از غیب چه می دانیم 100% کامل و بدون سانسور

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات