استر هیکس کیست؟ هر آنچه که باید درباره او بدانید

استر هیکس کیست؟ هر آنچه که باید درباره او بدانید

استر هیکس زمانی که به دیدار یک شخص می رود که روح احضار می کند شگفت زده می شود و او در آن جلسه از آن روح سوالاتی می پرسد که پاسخش برایش عجیب است استر تصمیم می گیرد که خودش هم این کار را بکند و موجود غیرارگانیکی را احضار کند و از او سوالاتی بپرسد در طی تمرینات مدیتیشن نود روزه او می تواند این موجود را احضار کند و شروع می کند به پرسیدن سوالاتی در زمینه موفقیت و قانون جذب و سپس نامش جهانی می شود و همه از مفاهیمش متعجب می شوند.

استر هیکس و تمام آنچه باید از او بدانید: استر هیکس (نای ویور) در 5 مارس 1948 در شهر محافظه کار کلویل ، یوتا متولد شد. او یک سخنران و نویسنده انگیزشی آمریکایی است که کانال های آگاهی را “ابراهام” می نامد. او مثل کوین ترودو طرفدار قانون جذب است. استر و همسرش جری هیکس 11 کتاب نوشته اند. از جمله “پول و قانون جذب” ، یکی از پرفروش ترین های نیویورک تایمز. قبل از مرگ جری در سال 2011 ، آنها سفرهای منظمی را از ایالات متحده برای یادگیری جهان آموزه های ابراهام ، که دارای هوشیاری گروهی غیر فیزیکی ، شادی ، عشق و نشاط هستند ، آغاز کردند. استر این آگاهی را “هوش بی نهایت” و جری اغلب آن را “خالص ترین عشق” می نامد. استر و جری 50 سمینار تخصصی در زمینه قانون جذب در 30 کشور مختلف جهان انجام دادند.

زندگی شخصی استر هیکس

زندگی شخصی استر هیکس

در سال 1976 ، استر در نمایشگاه کار در فرسنو با جری اسپینر هیکس ملاقات کرد. در آن زمان ، جری هیکس توزیع کننده سطح بالا در Amway بود. جری هیکس با همسر سابقش تریش در این برنامه حضور داشت. (در واقع با همسرش شریک است) در آن زمان ، جری هیکس در مورد “بیندیشید و ثروتمند شوید” اثر ناپلئون هیل سخنرانی می کرد. نمودار Amway همچنین نشان می دهد که این تمرینات انگیزشی فقط برای تعدادی از مشاغل پول ساز استفاده شده است. جری هنگام خواندن فکر کنید و ثروتمند شوید از سانسور و حذف ها آگاه بود و همیشه به دنبال محتوای متافیزیکی جامع تری بود. در همان زمان ، رابطه بین جری و استر توسعه یافت و در 21 اوت 1980 ، استر با ریچارد ازدواج کرده بود خود از او جدا شد. کمتر از دو هفته بعد ، استر در 3 سپتامبر 1980 با جری در کلارک ازدواج کرد. در سال 1986 ، جری و استر شروع به نوشتن مقاله در مورد آبراهام کردند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان ممکن است نام استر را بخاطر گسترش مناسب قانون جذب در زیرزمین خانه اش در سال 1987 به خاطر بسپارند و او اولین فردی بود که در آن سالها با جری قانون جذب را در جهان گسترش داد ، و مردم سراسر جهان او با نام او ملاقات کرد. تلاش های استر و جری در این سال ها منجر به اکران پرفروش ترین فیلم جهان به نام راز شد. این راز توسط نویسنده ای به نام رندابورن ساخته شد و پشت آن افکار استر و جری نهفته است.

استر هیکس و قانون جذب

استر هیکس و قانون جذب

طبق بیوگرافی استر هیکس ، استر و جری هیکس در بهترین فیلم سال 2006 ، The Secret بازی کردند و از اولین کسانی هستند که به دنبال ترویج و درک قوانین جهان هستند. مطالب مربوط به قانون جذب توسط استر و جری “آبراهام هیکس” نام دارد. استر هیکس اغلب مادر قانون جذب مدرن نامیده می شود. حتی اگر معنای این قانون در کتاب مقدس 1900 دیده شود ، در سال 1980 استر هیکس و همسرش جری هیکس توجه جهان را به دنیایی جذاب جلب کردند. او با پیروی از همسر دومش ، جری ، امروز به تدریس ادامه می دهد. اما پس از مرگ جری ، او کتابی ننوشت و منتشر نکرد.

قانون اول: جاذبه

او همه چیز را مانند خودش جذب می کند. این اساسی ترین قانون جهان است. بنابراین ، اگر می خواهید در مسیر آرزو باشید ، ابتدا این اصل را دنبال کنید و میل خود را تعیین کنید.

قانون دوم: قانون خلقت و جهت

طبق این قانون ، درست همانطور که سیاره زمین ایجاد شد ، شما نیز می توانید اهدافی را در ذهن خود ایجاد کنید. قانون دوم به شما می گوید که اگر می خواهید چیزی را از ذهن خلق کنید ، ابتدا باید جزئیات را مطالعه کرده و برای مدت طولانی با آن زندگی کنید. شما باید شبیه بازیگری باشید که این آرزو را در زندگی بازی می کند تا سرانجام در دنیای واقعی ملاقات کنید.

قانون 3: اجازه بگیرید

بر اساس این قانون ، اگر از نظر احساسی مطلوب نباشید ، قانون جذب عمل نمی کند. شما نمی توانید جذب خواسته ها را متوقف کنید ، اما می توانید خوشایند یا ناخوشایند بودن آن را تعیین کنید. بدانید که اگر می خواهید با نظم جهانی مخالفت کنید ، تنها شما هستید که خسته و بی انگیزه می شوید ، بنابراین قلب خود را در این رودخانه بگذارید و بگذارید شما را به جایی برساند که مورد نیاز است.

مدیتیشن استرهیکس

مدیتیشن استرهیکس

به گفته استرهیکس ، 15 دقیقه مدیتیشن در روز می تواند چیزهای شگفت انگیزی را به زندگی شما وارد کند. از شما این سوال مطرح می شود که چرا این اتفاق افتاده است؟ من در مدیتیشن به هدفی فکر نکردم. در 30 روز تلاش شما از فردی با بیشترین مقاومت درونی به فردی با کمترین انرژی منفی و شک و تردید تبدیل خواهید شد و شاهد اتفاقات خوب و شگفت انگیزی در زندگی خود خواهید بود.

بازی فرکانسی استرهیکس

شاید نام بازی فراوانی استر را شنیده باشید. البته در ایران بیشتر به عنوان بازی موفقیت یا بازی جذب پول معروف است. این بازی را برای اولین بار در کتاب بخواهید تا ارائه شود از خانم Strickhes معرفی شد. این بازی فوق العاده اعتیادآور و شگفت انگیز توجه شما را از کمبود پول دور می کند و ذهن شما را بر فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند.

اسامی کتابهای استرهیکس و جری هیکس

استر و جری هیکس در حدود 12 کتاب که همه آنها در حوضه آموزش قانون جذب هستند، منتشر کردند. بهترین کتاب استر هیکس، کتاب بخواهید تا به شما داده شود است که به گفته خودش خلاصه تجربیات بیش از 20 سال خود را در آن قرار داده است.

كتاب بخواهید تا به شما داده شود

كتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود توسط استر هیکس و جری هیکس ارائه می شود ، اولین بار در سال 2004 منتشر شد. این کتاب در دسته کتاب های روانشناسی موفقیت قرار دارد و برای بزرگسالان مناسب است. در این کتاب ، نویسندگان راهکارهایی را یاد می گیرند تا مخاطب بداند برای رفع نیازهای خود چه کار کند. در مرحله اول ، نویسندگان احساسات مخاطب را به عنوان کلیدی ترین و مهمترین عامل شناسایی می کنند و از مخاطبان می خواهند توجه خود را جلب کنند تا بدانند در هر لحظه چه اتفاقی می افتد. در واقع ، چیزی که استر و جری هیکس سعی دارند بگویند این است که همه چیز نباید برای این باشد که ما احساس خوبی داشته باشیم.

 1. کتاب گرداب
 2. کتاب پول و قانون جذب
 3. کتاب شروعی تازه 1
 4. کتاب شروعی تازه 2
 5. کتاب سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد
 6. کتاب سارا 2 استر هیکس
 7. کتاب سارا 3 استر هیکس
 8. کتاب قدرت اعجاب انگیز آرزوهای شما
 9. کتاب قدرت اعجاب انگیز احساسات شما
 10. کتاب خواسته هایت را آشکار کن
 11. کتاب سلامتی و قانون جذب
 12. کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی

چگونه می توان خواسته هایمان را افزایش دهیم؟

استر در یکی از سخنرانی های خود ، در مورد فرکانس مشترک با خواسته های ما صحبت کرد. او در مورد برآوردن شرایط برای هفده ثانیه و شصت و هشت ثانیه صحبت می کند. این سوال را مطرح می کند: چرا با وجود این همه اطلاعات به اهداف خود نمی رسیم؟پاسخ استر هیکس بسیار جالب است. هنگامی که ثروت را ارتعاش می کنید ، همزمان به بدبختی در جامعه فکر می کنید و این باعث می شود ارتعاش شما کاهش یابد. در نتیجه ، نمی توانید با میزان ثروتی که می خواهید ارتعاش کنید. اگر بتوانید در طول روز به مدت شصت و هشت ثانیه به آنچه می خواهید فکر کنید ، می توانید با گذشت زمان به خواسته خود برسید. یکی از عوامل اصلی برای جلب تمایل به خودآگاهی و تمرین یک ذهنیت خوب و مثبت.

برخی از سخنان انگیزشی استر هیکس

برخی از سخنان انگیزشی استر هیکس

 • اگر چیزی را می خواهید ولی به آرامی به سراغ شما می آید ، تنها یک دلیل وجود دارد و آن این است که بیشتر بر نبود آن تمرکز می کنید تا بر وجود آن.
 • ترک افراد را متوقف نکنید. شما با کسانی که شما را دور انداخته اند آینده ای ندارید. آینده شما با کسانی است که در زندگی شما می مانند و همیشه با شما هستند.
 • بزرگترین چیزی که می توانید به خود بدهید این است که از فکر دیگران خلاص شوید.
 • هیچ چیز با کمی فکر و توجه به دست نمی آید ، اما برای رسیدن به قدرت ظاهری زمان و توجه لازم است.
 • موفقیت یعنی رسیدن به خواسته شما. چه روابط کامل و چه خوب داشته باشند. اما اگر اجازه دهید موفقیت شما جستجوی خوشبختی باشد ، همه چیز دیگر سر جایش قرار می گیرد ، زیرا در روز جستجوی شادی با منابع جهان ارتعاش می کند.
 • اگر می خواهید زمان بیشتری را با دیگران بگذرانید ، آنها را همانطور که می خواهند ببینند.

استر هیکس در فیلم راز

استر هیکس در فیلم راز

شما قطعاً با فیلم Secret Randa Byrne و محتوای ارائه شده در آن آشنا هستید و فیلم را تماشا کرده اید. خوب است بدانید که راندا برن در واقع کتاب های استر هیکس را خوانده و در چندین سمینار استر هیکس شرکت کرده است ، و در آنجا بود که به میزان قانون پی برد و تصمیم گرفت مستندی درباره این راز بسازد و کتاب هایی در این زمینه بنویسد. استر هیکس در The Secret نقش پر رنگی ایفا می کند. متأسفانه ، بسیاری از سخنرانی های استر هیکس و تمام سخنرانی های جری هیکس از فیلم اصلی Secret حذف شدند. زیرا وزن محتوا برای بسیاری از افراد قابل درک نبود.

2.8 / 5. 8

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات