والری سینلنیکوف کیست؟ | افشا راز ثروت قبل از رسیدن به ثروت

والری سینلنیکوف

والری سینلنیکوف کسی است که به قوانین و رموز ثروت و موفقیت دست می یابد و کتابی از مفاهیمی که به دست آورده می نویسد اما آن را چاپ نمی کند و می گوید اگر این قوانین درست باشد باید ابتدا مرا ثروتمند کند سپس سالها این اصول را در زندگی پیاده می کند و خودش به ثروت و موفقیت های بسیاری می رسد و بعد از آن کتاب را چاپ می کند و پول آن را صرف خیریه می کند.

جالب است بدانید که والری سینلنیکوف بعد از اینکه کتابش را منتشر می کند پرفروش ترین کتاب آمازون می شود و این کتاب زمانی نوشته شده که والری سینلنیکوف موفقیتی کسب نکرده و به دنبال اجرای این اصول می رود و ثروتمند و موفق می شود و آن زمان کتاب راه ثروت را چاپ می کند که در وب سایت ما هم آن را قرار دادیم.

تلفظ نام او شاید برای برخی سخت باشد و به این صورت تلفظ می شود valery-sinelnikov و بهتر است فامیل او را جدا بنویسیم تا در خوانش بهتر باشد سینل نیکوف

بیوگرافی والری سینلنیکوف

او در 21 نوامبر 1966 در ولادی وستوک روسیه به دنیا می آید و زبان او روسی است و تابعیت روسی را دارد.
والری سینلنیکوف مطالبش را در وب سایتش قرار می دهد، کوین ترودو در دوره ی آرزوی تو دستور توست (که نسخه بدون سانسور 17 ساعته آن در وب سایت ما هست ) درباره والری صحبت می کند و جالب است بدانید که والری سینلنیکوف در گروه مخفی روسیه مطالب مهمی را می آموزد و گروه مخفی روس یکی از قوی ترین گروه مخفی هاست البته در نهایت همه با هم در تمام دنیا به صورت بین المللی همکاری می کنند اما گروهی که در مسکو وجود دارد یکی از پرنفوذ ترین هاست و والری ابتدا که این مفاهیم را می آموزد همه ی آنها را یادداشت می کند و سعی می کند آنها را منتشر کند ولی قلبش به این کار رضایت نمی دهد.

او یک روان درمانگر مدرن و هومیوپات مشهور است، نویسنده کتاب هایی در زمینه روانشناسی و بهبود کیفیت زندگی است. او بنیانگذار «مدرسه سلامت و شادی دکتر سینلنیکوف»، مدرسه متوسطه عمومی برای کودکان «از بوکی ودی» است.

زندگی والری

پدر او یک افسر و مادرش معلم نیروهای موشکی متولد شد. او در مدرسه فیزیک و ریاضیات در سیمفروپل تحصیل کرد و از دانشگاه پزشکی دولتی کریمه فارغ التحصیل شد. پس از اینکه فارغ التحصیل شد در رشته هومیوپاتی و روان درمانی در روسیه ادامه داد.

او متاهل است و چهار فرزند دارد و در سیمفروپل زندگی می کند، پزشک، روان درمانگر، پزشک عمومی او خود را به عنوان یک نویسنده شناخت و تعدادی کتاب در زمینه انگیزش روانی و روانشناسی پزشکی منتشر کرد.

آثار این نویسنده در اوکراین، روسیه و سایر کشورها شناخته شده است. تیراژ آنها بیش از 8 میلیون نسخه بود.

بیشتر آثار به زبان‌های خارجی ترجمه شده و در کشورهای مختلف جهان مورد توجه عموم قرار گرفته است.

دوران کودکی سینلنیکوف

او دوران کودکی خود را در تایگا Ussuri گذراند، جایی که پدرش افسر نیروهای موشکی بود. با گذشت زمان، خانواده به سیمفروپل نقل مکان کردند، جایی که والری به فیزیک و ریاضیات علاقمند شد. او پس از فارغ التحصیلی با مدال طلا، وارد دانشگاه پزشکی کریمه شد.

سپس سینلنیکوف به روسیه آمد و در آنجا به تحصیل در رشته روان درمانی هومیوپاتی پرداخت. حاصل دانش به دست آمده و تجزیه و تحلیل آنها کتاب «فرمول عشق» بود که در سال 1999 منتشر شد.

  • سینلنیکوف نه تنها به پزشکی، بلکه به مطالعه موازی جهت‌های معنوی، از یوگا و تصوف تا تائوئیسم و علاقه داشت.

خلاقیت والری سینلنیکوف

سینلنیکوف با تشکیل نظریه خود از این ایده پیروی کرد که انسان باید در هماهنگی انرژی باشد و مطابق قوانین جهان عمل کند.

این را نه تنها از نظر جسمی، بلکه از نظر روانی نیز باید درک کرد، زیرا سطح ذهنی یک پله بالاتر از رشد انسان است. دیدگاه های والری با آثار لوئیز هی و سرگئی لازارف، استانیسلاو گروف و کارلوس کاستاندا شکل گرفت.

به گفته دکتر، آگاهی جهانی در ناخودآگاه انسان منعکس می شود و در همزیستی با آن یک کل واحد را تشکیل می دهد. ذهن انسان تحت تأثیر فیلترهای خود است که جهان بینی را مخدوش می کند. با درک نادرست آنها، فرد قوانین جهانی را نقض می کند و ضمیر ناخودآگاه با تحریک عوامل منفی دچار بیماری ها و فقر می شود. بنابراین اصل ناخودآگاه است که باید از طریق خودآگاه و یا روش مستقیم روی ناخودآگاه روی آن اثر گذاشت.

کتاب های والری سینلنیکوف

  1. قدرت نیت
  2. واکسیناسیون استرس
  3. راه رسیدن ثروت (نسخه کامل این کتاب که بسیار توصیه می کنیم در این لینک قرار دارد)👈 راه رسیدن به ثروت
  4. اسرار ضمیر ناخودآگاه
  5. قدرت اسرارآمیز کلام
  6. فرمول عشق.

 او نقش بزرگی را برای نمادگرایی قائل است. دکتر معتقد است که نمادهایی که اجداد ما برای آنها ارزش قائل بودند، قدرت خاصی دارند.

البته درباره نمادگرایی هم کوین در دوره محفل داخلی (نسخه بدون سانسور آن در وب سایت ما موجود است) صحبت می کند و می گوید خود نماد صرفا اثر ندارد اون انرژی و تارهای اتری که به آن متصل هستند اثر دارند.

در آثار سینلنیکوف، او می گوید که چگونه سیستم تنفسی و قلبی عروقی را درمان کنیم، چگونه از شر پوکی استخوان و زخم خلاص شویم. تکنیک درمان مبتنی بر استفاده از نمادهای هندسی و طراحی خلاقانه آنها است. مدیتیشن همراه با رنگ درمانی مبتنی بر پیام های شهودی است. علاوه بر اینها، تعدیل کلامی نیز وجود دارد. بنابراین، مثبت اندیشی به مراقبه ای چند مرحله ای تبدیل می شود که به پاکسازی و درک لذت زندگی می انجامد.

زندگی شخصی والری سینلنیکوف

بیوگرافی والری سینلنیکوف نمونه ای از ترکیب فعالیت های علمی و تحقیقاتی با زندگی است. این نویسنده در کشورهای مختلف جهان کلاس ها و آموزش هایی را برگزار می کند. والری در املاک خانوادگی در سیمفروپل زندگی می کند. او به همراه همسرش چهار فرزند بزرگ می کند: یکی از همسر اول و سه فرزند از ازدواج دوم.

سینلنیکوف سمینارهایی را در پانسیون “سوتوچ” در کوهستان کریمه برگزار می کند. او با هزینه شخصی موسسه ای را ساخت. در اینجا او مکالمات آموزشی را در حلقه ای از افراد همفکر انجام می دهد. علاوه بر این، والری مزرعه چند هکتاری خود را دارد.

والری صندوق خیریه “مدرسه سلامت و شادی” را داردکه در شهرهای مختلفی مثل روسیه، اوکراین و سایر کشورها شعبه دارد.

اکنون به دلیل شرایط سیاسی اوکراین، انتشار و فروش آثار سینلنیکف ممنوع است.

0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات