پادکست اختصاصی کوین ترودو 30 بهمن

پادکست کوین ترودو

روز همگی بخیر. کوین هستم. الان که دارم این رو ضبط میکنم، شنبه 19م فوریه 2022 هست و در شیکاگو هستم و هر شنبه براتون پادکست منتشر میکنم. یه سوال بزرگی که اغلب پرسیده میشه اینه که آیا من برنامه رادیویی کوین تورودو رو دوباره راه میندازم؟ یا که پادکستی منتشر میکنم؟

خب شاید پادکستی رو در این کانال یا در یوتیوب منتشر کنم که احتمالش زیاده. و زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد. اما تا اون موقع من هر شنبه پادکستی  رو   منتشر میکنم، پس به بقیه هم اطلاع بدید که بدونن من     پادکست منتشر می کنم و با خیال راحت این اطلاعات رو منتشر کنید. من دائم سوالاتی دریافت میکنم. ایمیل های بسیار زیادی از طرف مردم دریافت میکنم و عاشق اینم که مردم به این موضوعات علاقه مندند و سوالاتی در مورد موفقیت، کسب آرامش درونی و لذت و سلامت فیزیکی دارند.

اینها واقعا سه رکن موفقیتند. یادتونه باشه اولین مفهومی که من در آرزوی تو، دستور توست در موردش صحبت می کنم، و این مفهوم رو در دهه 1970 که وارد انجمن برادری شدم و یادش گرفتم این بود که شما به چه کسی گوش میدید. در واقع شما به کسی گوش میدید که آنچه رو شما میخواید داره و جایی که شما هستید بوده. این واقعا حیاتی و مهمه . چون اکثر مردم به اطلاعات غلط و به آدمای غلط گوش میدن. بنابرین از مسیر اصلی منحرف میشن. به قولی به سرزمین موعود نمیرسن و به بن بست میخورن.

من همیشه شاهد این هستم و از همون دهه 1970 دیدم که مردم از انسان های اشتباه تبعیت میکنن و به آدمهای اشتباه گوش میدن. اما در نهایت شما به کی گوش میدید؟ شما به ندای درونیتون گوش میدید. که گوش دادن به ندای درونی رو در کنار گوش دادن به افرادی انجام میدید که آنچه رو که شما میخواید دارند. جایی که شما میخواید باشید هستند و جایی که شما هستید بودند. این نوعی ترکیب و هم بستگیه و واقعا مهم و حیاتیه.

آنچه اکثر مردم به اشتباه مرتکب میشوند اینه که دنباله روی استاد اشتباهی هستند. فرد غلطی رو دنبال می کنند و مسیر غلطی رو میرن که منتهی به بن بست میشه. حالا علتش اینه که افراد از نفسشون تبعیت میکنند. اونها از چیزی تبعیت می کنند که فکر میکنند بهشون خوشبختی ، لذت، ارامش و موفقیت رو میده. ولی این نفسه که داره وسوسه میکنه و اونا رو پایین میکشه و به مسیر غلط میبره.

دومین کاری که مردم می کنند اینه که فکر میکنند کاملا در هماهنگی با خرد کیهانی هستند و همینطور فکر میکنند که بیشتر از بقیه مردم میدونن. من تمامی نظرات شما و ایمیل هاتونو می خونم و اگر به نظرات دقت کنید می بینید که بعضی ها سخنرانی میکنند! بعضیا دارن توصیه و نصیحت میکنن. بعضی ها نظراتشون نظر نیست! یعنی مثل آدمهایی که سینشون رو میدن جلو و مغرورانه میگن بذار من بهت بگم این چطوریه!

خلاصه کلی اطلاعات بهتون میدن انگار که نابغه ان و همه چی رو میدونن و همه ی چیزایی رو که شما میخواید دارند. اما شما به چه کسی گوش میدید؟ ایا به کسی گوش میدید که ته یه زیرزمین افتاده ، تمام روز کاری انجام نمیده؟ مدام پشت کامپیوتر نشسته، وضع سلامت مطلوبی نداره. تمام خواسته های مادی موردعلاقش رو نداره. یا روابطی نداره که براش ایده آله. یا شخصی که خوشی درونی رو تجربه نمیکنه. مهم تر از همه به این نکته توجه کنید؛ آیا شما دنباله روی افرادی هستید که به راحتی تحریک و برافروخته میشن؟

من تلاش میکنم که شما رو برانگیخته و برافروخته کنم! تلاش میکنم تا انرژی های سرکوب شده رو آزاد کنم و اونا رو به سطح بیارم. بنابرین بعضی کارها رو انجام میدم، بعضی چیزها رو میگم، تا اون انرژی ها به سطح بیارم. چون این تنها راهی هست که اون انرژی ها میتونن دگرگون بشن و شما میتونید به سطح بعدی تحول راه پیدا کنید. از نردبان بالا برید. از جایی که همین الان هستید فراتر برید و به سطح متفاوتی از آگاهی و درک راه پیدا کنید که در واقع لذت، خوشی و خوشبختیه . و همینطور اینکه دستیابی به رویاها و اهدافتون آسون تر بشه.

بنابرین من دکمه های شما رو فشار میدم. شما رو برافروخته میکنم. و بعضی کارهای مشخص در این کانال انجام میدم و بعضی کارهای مشخص در رویدادهای شبکه جهانی اطلاعات انجام میدم . مثلا رویداد آخر هفته رهبری رو داشتیم و من مخصوصا تلاش کردم تا با نشون دادن بعضی از صحنه های دردناک، ترسناک، و وحشتناک از فیلم پاتِن که دیدنشون دشوار بود، شرکت کنندگان رو برانگیخته کنم و این کارو کردم و اونها رو برافروخته کردم و اونها حتی این رو نمیدونن. حتی نمیتونن تشخیصش بدن. حتی این آگاهی یا هشیاری رو ندارن که انرژی هایی که درونش سرکوب شده بود به سطح اومد. و این انرژی ها می بایستی دگرگون بشن.

اون اتفاقات باید پذیرفته بشن و تایید بشن.و به عشق و نور تبدیل بشن به جای اینکه افراد در برابرش مقاومت کنن یا ازش انتقاد کنن یا طوری قضاوت و رفتار کنن انگار که بهتر متوجه هستن و بلدن. در موردش فکر کنید. بنابرین من دارم شما رو تحریک میکنم. حتی در این پادکست من چیزهایی میگم که ممکنه شما رو برنجونه، که اگر اینطوره ، یعنی اگر یکی از دکمه های شما رو فشار میدم، اگر چیزی که من انجام میدم یا میگم احساس یا هیجان نامطلوب و ناخوشایندی رو به سطح میاره، به این معنیه که من دارم این رو عمدا انجام میدم. چون میخوام شما رو به سطح بعدی ببرم.

خب من همیشه سوالاتی رو دریافت میکنم و امروز میخوام به چندتا از این سوالات پاسخ بدم. اولین سوالی که خیلی زیاد میشنوم اینه که در «آرزوی تو، دستور توست» من میگم نگران چگونگی نباش . اگر رویا یا هدفی داشته باشی، من میگم نگران چگونگیش نباش. بلکه فقط بر خود رویا تمرکز کن و چگونگی خودشو نشون میده. یا آشکار میکنه اما بعد در دوره علم تسلط شخصی که بعد یکی عضو شبکه اطلاعات میشه بهش دسترسی داره، من برنامه ی ویژه ای برای نحوه هدفگذاری میگم. بنابرین سوال که پیش میاد اینه که چطور باید جفتش رو انجام بدم. به نظر میاد اینجا تضادی وجود داره و این شخص پرسشگر میگه من میخوام توی رابطه باشم. میخوام احساسم خوب باشه، اما از طرفی نباید نگران چگونگی باشم. و بعد طبق دوره «علم تسلط شخصی» تو میگی که یک چطوری مشخصی رو انجام بده.

حالا من چطور میتونم هر دوی اینا رو انجام بدم و چطور میتونم یکی از این متدها رو انتخاب کنم. خب پاسخ اینه: بین رویا و هدف تفاوت وجود داره. و در نظر داشته باشید که شما اینجا این نکته کلیدی رو نادیده می گیرید. در «آرزوی تو، دستور توست» من میگم نگران چگونگی نباشید و روش تمرکز نکنید. روی این تمرکز نکنید که مثلا بگید من این هدف، یا رویا رو انتخاب نمیکنم، چون که نمیدونم چطور بهش برسم . پس بزرگ رویاپردازی کنید. بنویسید که رویاتون چیه. میل نهایی شما چیه. بدونِ اینکه به چگونگی فکر کنید یا راجع به این نگران باشید که چطور قراره اتفاق بیفته.

اجازه ندید چگونگی براتون محدودیت باشه. رویاتون رو مشخص کنید و وقتی این کارو کردید من در «آرزوی تو، دستور توست» من میگم که چگونگی خودش رو اشکار خواهد کرد. اینجا یه نکته کلیدی رو از قلم انداختید. رویاتون رو مشخص کنید بدون در نظر گرفتن هیچ گونه محدودیتی. که چطور قراره بهش برسم و وقتی این کارو کردید اون رو به جهان هستی یا خرد کیهانی یا میدان یا خدا یا هر چیزی که میخواید اسمش رو بذارید   خدا، مسیح یا هر چیزی دیگه ای .

وقتی اون رو رها می کنید و میگید این چیزی که من میخوام و نمیدونم چطور قراره اتفاق بیفته و حتی فکر نمیکنم که امکان پذیر باشه، چون هیچ ایده ای در مورد چگونگی تحققش ندارم، و نیاز به دونستن «چطوری» رو رها میکنید و همچنان رویا رو مشخص میکنید، و همچنان در لحظه حال چنان احساسی دارید که انگار همین الان با اون خواسته سرگرمید و اون رو دارید، اون موقعس که چگونگی خودش رو نمایان خواهد کرد..

و در دوره «علم تسلط شخصی» من جزییات نحوه تبدیل اون رویای بزرگ رو به اهداف کوچکتر میگم که رویا معمولا دراز مدته . مثلا 5 یا 10 ساله است یا شاید 2-3 ساله. و وقتی که رهاش میکنید، اون رو یادداشت میکنید، اون رو همین الان احساس میکنید، انگار که همین الان داریدش، اون موقع در دوره ی «علم تسلط شخصی» من به شما خواهم گفت که چگونگیِ رسیدن به این رویا خودش رو نشون خواهد داد.

و بعد میتونید هدفگذاری کنید که هدف کوتاه مدته. مثلا من برای امروز هدفگذاری میکنم. یا برای این هفته، یا برای اول ماه مارس تا اخر ماه، یا برای سه ماه آینده، یا برای اول ماه آوریل، هدفگذاری میکنم. بنابرین اهداف کوتاه مدتن و تاریخ دارن. و بعد اهداف به اهداف کوچکتر و کوتاه تر تبدیل میشن. این متد رو افراد موفق استفاده میکنند تا به رویاهاشون دست پیدا کنند. که این متد در یکی از عبارات طلایی موجود در وبسایت «ناگِتز آو گُلد» بیان شده و اون اینه که:

کارِت رو برنامه ریزی کن و سپس برنامت رو اجرا کن. ….اما این همیشه با یک رویا شروع میشه.

سوال دیگری رو در قالب ایمیل دریافت کردم که فکر کنم به وبسایت گوروکِب دات کام فرستاده. و این پیام به دست من رسیده . این فرد تقریبا یک پارگراف توضیح داده در مورد اینکه من در این مرکزِ تماس کار میکنم. زندگی خوبی دارم. اما برای پرداخت نیاز به x دلار دارم. میخوام که به رویاهام دست پیدا کنم اما نمیدونم دقیقا چیکار کنم و این متن همینطور ادامه داره و خلاصه در مورد تمرکز بر چگونگی پرسیده و اینکه دقیقا چی کار باید کنم که تمام این اتفاقات و موقعیت فعلیش رو هم شرح داده.

و در پایان این سوال رو پرسیده که اگر تو جای من بودی، در این موقعیت چیکار میکردی؟

خب این سوالو خیلی میشنوم. مردم همیشه بهم میگن که کوین بذار شرایطمو بهت بگم و بعد اگر تو جای من بودی چیکار میکردی؟ خب من اینطور جواب میدم که من ، تو نیستم. اگر من در موقعیت تو بودم، کاری که انجام میدادم متفاوت از کاری بود که تو باید انجام بدی یا ممکنه انجام بدی. چون که تو با من فرق میکنی.

اما موقعیتی رو به یاد دارم که داشتم با قهرمان ده دوره مسابقات جهانی یعنی مایک سیگِل   پول بازی می کردم. یکی از بهترین دوستای منه و داشتیم نوعی از پول رو بازی می کردیم که پول مستقیم نام داره. من موقع ضربه زددن توپ ها رو خراب میکردم. مایک متخصصی در این زمینه هست ولی من نه. روش مشخصی وجود داره برای ضربه زدن و کسب امتیاز. یعنی باید از الگوی مشخصی پیروی کنید که مایک این رو خوب بلده و تمام عمرش انجام داده و خوب بلده که به توپ ضربه بزنه. اما من خیلی خوب بلد نیستم.

بنابرین اکثر اوقات با حدس و گمان ضربه میزنم. یعنی توپ های اول تا هشتم رو میزنم ولی امتیازی نمی گیرم. حالا توپ آغازگر توپی هست که پشت سایر توپها قرار می گیره و بازی با ضربه به این توپ آغاز میشه. که من واقعا نتونستم امتیازی ازش بگیرم.

بعد رو به مایک کردم که اونجا نشسته بودم و گفتم که مایک! اگر تو جای من بودی چیکار میکردی؟! اون به میز نگاه کرد و گفت که من در چنین موقعیتی نخواهم بود. در موردش فکر کنید. اون گفت من نمیدونم! من در چنین موقعیتی نیستم. چون که تو توپها رو اشتباه میزنی کوین! ببین من در موقعیتی که تو قرار داری نیستم. پس نمیتونم بهت بگم که چیکار باید بکنی.

چون هرگز چنین موقعیتی رو تجربه نمیکنم. در موردش فکر کنید.

اگر در موقعیتی هستید که نمیدونید چکار کنید و چگونگی رو متوجه نمیشید، فقط از خودتون بپرسید که من چطور خودم رو تو این موقعیت گیر انداختم! یادتون باشه که هرگز دیگران رو سرزنش نکنید. همیشه درونتون رو بکاوید و از خودتون بپرسید که من چیکار کردم. چه ارتعاشی فرستادم. چه فرکانسی فرستادم که این موقعیت رو خلق کرد.

من چکار کردم که کارمایی خلق کرد که باعث آشکار شدن این موقعیت در زندگیم شد. من چه احساسی از بودن در این موقعیت دارم. چه انرژی ای داره به سطح میاد. چون جهان هستی با دادن این موقعیت احتمالا چالش برانگیز، داره به من هدیه ای میده. این انرژی رو احساس کنید و استحالش کنید. وقتی این کار رو میکنید راه حلی خودشو به شما نشون میده. طوری که دیگه هیچ وقت از من نمی پرسید که من چیکار باید کنم. شما از عهدش برمیاید و من به شما بعضی راه حل های تخصصی و پیشنهادات رو میگم یا شما از هر کس دیگه ای میتونید درخواست کمک داشته باشید.

اما یادتون باشه که در اخر باید نگاهی به موقعیت بندازید و بپرسید که من بخاطر تجربه این موقعیت چه احساسی دارم. ایا احساس شکست دارم؟ یا عصبانیت؟ یا ناامیدی؟ یا درماندگی؟ خلاصه ببینید چه احساسی دارید و بعد بپرسید من در گذشته چکار میکردم که باعث خلق این موقعیت شده. و چنین احساسی بهم میده. به این میگن اگاهی. به این میگن هشیار بودن. اکثر مردمی که فکر میکنن از همه آگاه تر و هشیارترند، هرگز به خوشون نگاه نمیکنن. اونا همیشه میگن تقصیر سیاست های دولته! یا تقصیر کارهای این آدمه! یا اون شرکتهای بد مقصرن. یا این شبکه های اجتماعی مقصرن! خلاصه همیشه انگشت اتهام رو به سمت بقیه نشونه میبرن.

بجای اینکه فقط درونشون رو نگاهی بندازن و بگن الان چه احساسی دارن. در دنیای من داره چه اتفاقی میفته. در زندگیم داره چه اتفاقی میفته و همینطور در دنیا چه اتفاقی میفته که باعث میشه اینطور احساس کنم؟ جهان هستی شما رو در اون موقعیت هایی میذاره تا شما رو تحریک کنه. درست مثل کاری که من انجام میدم. اون انرژی ها رو به سطح بیارید و اونها رو دگرگون کنید و اجازه بدید در وجود شما جریان پیدا کنن. این پاکسازی نیست بلکه دگرگون کردنه. اون موقع هیچ چیزی در زندگی شما رو تحت تاثیر نمیذاره.

مردم همیشه بهم میگن که کوین این ویدیو رو در مورد واکسن ها ببین ! یا این یکی ویدیو رو ببین. خب من بهشون میگم من نمیخوام این مزخرفات رو ببینم! شما چرا دارید می بینید؟ شما چیزی رو به دست میارید که اکثر اوقات بهش فکر می کنید. چرا دارید به همه اون چیزهای بی ارزش فکر می کنید؟ چرا روی اونها متمرکز هستید؟ فقط انتخابتون این باشه که خودتونو قاطی این جور چیزها نکنید.

در موردش فکر کنید. در برابر هر چیزی که مقاومت کنید، استمرار پیدا میکنه.

بعدی اینه که گفته سلام کوین. من سوال خیلی مهمی دارم و گفته لطفا سوال من رو به کوین برسونید که این سوال از طریق یکی از وب سایتها فرستاده شده و گفته سوال من در مورد اِتِر هست! اتر چیه؟ چطور میتونم به اتر وصل بشم و اطلاعات رو ازش دریافت کنم؟ من نیاز به اطلاعات مفصل در مورد این موضوع دارم.

خب البته که نیاز به این اطلاعات داری. اول بگم که پاسخ تقریبا تمامی این سوالاتی که دریافت میکنم و همینطور در مدت چند هفته اینده بهشون جواب خواهم داد، در دوره ی «علم تسلط شخصی» و دوره ی «استادی موفقیت» موجوده. که این دو در دسترس تمامی اعضای شبکه جهانی اطلاعات هست. بهتون بگم که با شروع ماه آوریل کار رو برای تمامی مردم دنیا خیلی آسون تر می کنیم که به کلاب ما ملحق بشن. و تمامی این دوره ها قراره به زبان فارسی ، فرانسه ، المانی ، اسپانیایی، پرتغالی، مجارستانی، آلبانیایی و …. ترجمه بشه.

پس تمامی این دوره ها در دسترس خواهد بود و منتظر یکم آوریل به عنوان روزی جادویی باشید. مهم نیست کجای دنیا هستید و کجا زندگی می کنید، و سطح درآمدتون چقدره. این فرصت رو خواهید داشت که عضوی از کلاب باشید و اطلاعات رو دریافت کنید. البته این به معنی نیست که حتما باید به کلاب ملحق بشید ولی این رو در نظر داشته باشید.

3.7 / 5. 21

2 دیدگاه برای “پادکست اختصاصی کوین ترودو 30 بهمن

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات