اسرار کوین ترودو | سخنان کوین ترودو

اسرار کوین ترودو و سخنان او

بررسی زندگی و اسرار کوین ترودو و سخنان او: کوین ترودو ( کوین مارک ترودو ) «Kevin Mark Trudeau» کارآفرین ، تاجر ، نویسنده کتاب و بازیکن حرفه ای بیلیارد با بیش از 60 شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان ، یکی از آنها شبکه گلف نامیده می شود ، یکی از کانال های رسمی در انگلستان. او بدون داشتن والدین ثروتمند و تنها با تلاش خود برای خود یک امپراتوری تجاری ایجاد کرد و همچنین رازهای موفقیت را از گروه های مخفی آمریکایی آموخت و به این ثروت بزرگ دست یافت.

یکی از حقایق زندگی کوین ترودو این است که برخی از مشکلات زندگی او تصادفی است، در حالی که برخی دیگر ناشی از دست درازی و پاپوشهایی است که برای او ایجاد شده است. او اولین فردی بود که اسرار گروه های مخفی آمریکا را فاش کرد و طبیعتاً با مخالفت آنها روبرو شد. به نظر می رسد که همین گروه های مخفی سرانجام او را به 10 سال زندان کشاندند تا از انتشار بیشتر این اطلاعات که کوین ترودو در اختیار داشت جلوگیری کنند. اگر بیشتر می خواهید با اسرار کوین ترودو آشنا شوید تا آخر این پست با ما همراه باشید.

زندگینامه ترودو

کوین ترودو در 6 فوریه 1963 در لین ، ماساچوست آمریکا متولد شد و اکنون 58 ساله است. پدرش یک جوشکار معمولی و مادرش خانه دار بود ، بنابراین خانواده آنها متعلق به قشر متوسط و پایین جامعه بود. کوین ترودو از کودکی همیشه برای پیشرفت ، موفقیت و ثروت تلاش می کرد. همانطور که ذهن او پر از این سوالات بود و او به دنبال موفقیت مالی و ثروت بود ، دائماً کتابهای مختلفی را برای کشف این اسرار می خواند. سرانجام ، فردی که خود عضو یک گروه مخفی آمریکایی بود ، گروه مخفی برادران هود را به کوین ترودو معرفی کرد.

نوجوانی کوین ترودو

پدر کوین ترودو جوشکار است و دوران دبیرستان را در دبیرستان سنت ماری در همان شهر گذراند. کوین در دوره نوجوانی بود و به دنبال راهی برای ثروتمند شدن می گشت.این روزها بود که ترودو پس از ملاقات با یکی از دوستانش به کارگاهی در مورد تکنیک های تقویت حافظه پیوست. کوین ترودو توضیح می دهد که من زمانی با مرد معروف و ثروتمندی آشنا شدم که به خواسته وصف ناپذیر من برای ثروتمند شدن و موفق شدن پی برد.

او پیشنهاد می کرد که هر از گاهی با من ملاقات کند تا به من در ساختن یک زندگی بهتر کمک کند. برای آموزش روشهای ثروتمند شدن ، یافتن شغل بهتر و موفقیت. او به من قول داد که اگر آموزه های او را در زندگی خود به کار گیرم ، می توانم به هر چیزی که می خواهم برسم! من که جذب رفتار و کلامش شدم فوراً قبول کردم. کوین ترودو اظهار می کند که من بلافاصله بدون آنکه بدانم به عضویت انجمن های مخفی درآمدم!

گروه های مخفی ترودو

اسرار و سخنان کوین ترودو، گروه های مخفی ترودو

یکی از بزرگ ترین اسرار کوین ترودو عضویت او در گروه های مخفی است. همان طور که می دانید در طول تاریخ ، همیشه افرادی یا خانواده هایی بوده اند که از نظر مالی ثروتمند بوده اند ، یا از خویشاوندان نزدیک پادشاهان گذشته یا نوادگان آنها بوده اند و از نظر طبقه از طیف عمومی و ضعیف جامعه بسیار دور بوده اند. در طول تاریخ ، این باور ژنتیکی وجود داشته است که ثروت و قدرت در DNA افراد نهفته است ، و اصطلاح خون بالاتر یا ژن برتر اغلب در قدیم برای آن استفاده می شد. با گذشت زمان ، قوانین و روش هایی در خانواده ها و ملت های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت وضع شده است که با گذشت زمان از طریق کتاب یا نقل قول های شفاهی یا آموزش به نسل بعدی منتقل می شود. اما این اطلاعات همیشه فقط در اختیار اعضای خانواده یا بزرگان بوده است و آنها هرگز اجازه نمی دهند این اطلاعات توسط عموم مردم کشف و درک شود.

پس از افول سلطنت و ایجاد جوامعی به شکل امروزی ، گروه های مخفی کوچکی با نام های مختلف تشکیل شد که مانند گذشته اطلاعات و اسرار ثروت و موفقیت را مخفی نگه داشته و بین خود منتشر کردند. برخی از این گروه های مخفی به جمجمه و استخوان ، ایلومیناتی و فراماسونری معروف هستند و احتمالاً نام آنها را شنیده اید. یکی از این گروه های مخفی برادران هود است.

چرا گروه های مخفی؟

این گروه نسبت به گروه های دیگری که ذکر کردیم کمتر شناخته شده است ، دلیل این امر کاملاً مشخص است! زیرا این انجمن ها مخفی هستند و سعی می کنند فعالیت های خود را مخفی و دور از دسترس افراد عادی نگه دارند. کوین ترودو در حدود 1978 (15 ساله) از طریق رابطه ای که عضو گروه مخفی هود بود به گروه پیوست. در گروه مخفی هود ، با ارائه کتابهای قدیمی حفظ شده از نسلهای قبلی ، برگزاری سمینارها و صحبت و تعامل با سایر اعضای گروه ، کوین ترودو به تدریج به اسرار حفظ سلامتی ، بهبود تفکر ، دستیابی به موفقیت و کسب ثروت دست یافت.

کوین ترودو تأکید زیادی بر گروه های مخفی مانند فراماسونری ، برادر هود ، اسکول و بونز دارد. زیرا ممکن است بسیاری از افراد با انجمن های مخفی آشنا نباشند. بسیاری از مردم حتی از وجود چنین جوامعی آگاه نیستند.کوین ترودو بیش از 20 سال عضو انجمن های مخفی بوده است. او معتقد است که بیشتر جهل و درک نادرست از قوانین جهان به دلیل وجود جوامع مخفی است.جوامع مخفی می ترسند که مردم قوانین جهان را درک کنند ، زیرا در این صورت دیگر نمی توانند آنها را کنترل کنند. به گفته کوین ترودو ، فقر ، بدبختی و بسیاری از پیامدهای این جهان به این دلیل است که مردم وقت ندارند این قوانین را یاد بگیرند.حتی انجمن های مخفی در بسیاری از موارد قوانین جهان را به طور منفی منتشر می کنند تا مردم این قوانین را جدی نگیرند!

تفاوت دوره های کوین ترودو با دوره های دیگر چیست؟

بسیاری از دوره ها انگیزه های کوتاه مدت و کاذب در شما ایجاد می کنند. به عبارت دیگر ، دیدن این دوره ها به شما انگیزه می دهد ، اما بعد از مدت کوتاهی از بین می رود زیرا دقیقاً نمی دانید برای موفقیت باید چه کار کنید. اما دوره های کوین ترودو نه تنها به شما انگیزه می دهد ، بلکه به شما می آموزد که چه اقداماتی می تواند شما را به موفقیت 100٪ برساند و چه اقداماتی می تواند شما را از موفقیت باز دارد. کوین ترودو معتقد است که اگر فردی آموزش های لازم برای موفقیت را ببیند ، می تواند آنچه را که می خواهد انجام دهد و زندگی رویایی را که می خواهد برای خود بسازد و وضعیت کنونی او اهمیتی ندارد. در ابتدا ، این برای برخی افراد شگفت انگیز بود ، اما پس از بررسی نتایج دوره های کوین ترودو ، به این نتیجه رسیدند که این غیرممکن نیست.

قانون جذب ترودو

از اسرار دیگر کوین ترودو این است که هر فرد می تواند غول جادویی خود را با چراغی داشته باشد و بدون هیچ محدودیتی رویاها و آرزوهای خود را یکی پس از دیگری ایجاد کند. کوین حتی در ابتدایی ترین کتاب خود می گوید که این یک کتاب انگیزشی نیست و قانون جذب را کاملاً علمی با استدلال های منطقی بیان می کند ، او به شما نمی گوید که اگر بنشینید و فقط مثبت بیندیشید ، پول جاری می شود یا به دست خواهید آورد.حتی اگر از مخالفان شدید قانون جذب هستید ، پس از گوش دادن به کوین ترودو ، کاملاً متقاعد خواهید شد ، مگر اینکه منطق ، علم و تجربه را نپذیرید! و اینکه می فهمید مشکل اصلی کتاب و فیلم راز چیست و چرا بسیاری از افراد حتی نتیجه معکوس از این موضوع گرفتند!

اسرار کوین ترودو و قانون جذب

او بیشتر به عنوان کارآفرین ، قانونگذار قانون جذب ، مشاور ، معجزه گر و چند میلیاردر خودساخته شناخته می شود. علاوه بر سمینارها و کنفرانس ها ، کوین ترودو کتابهای زیادی در مورد موفقیت شخصی منتشر کرده است و سعی کرده است افراد را برای تحقق خواسته ها و اهداف خود آموزش دهد.

یک دوره درمان های طبیعی!

یکی از مشهورترین دوره های کوین ترودو دوره «درمان طبیعی است که نمی خواهند بدانید» این دوره به داروهای طبیعی اشاره دارد که پزشکان در دوران باستان برای درمان بیماران خود از آنها استفاده می کردند. در این دوره شما با روش های غیر دارویی برای از بین بردن بیماریهای ساده و حتی صعب العلاج آشنا خواهید شد. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها و پزشکان دارویی از کوین ترودو شکایت کرده اند.

کتاب مگا مموری به یاد کوین ترودو

کتاب کوین مارک ترودو Memory Cloud یا Mega Memory به فارسی ترجمه نشده است ، اما افراد زیادی هستند که از این کتاب استفاده کرده و سمینارهایی را برای تقویت حافظه برگزار کرده اند. این کتاب تمریناتی را فهرست می کند که همگی دارای مبنای علمی هستند و با انجام این تمرینات می توانید حافظه خود را تقویت کرده و تمرکز خود را افزایش دهید. در سال 2004 ، کوین مارک ترودو دومین کتاب خود را با عنوان (داروهای طبیعی – آنها نمی خواهند شما بدانید) نوشت که در سال 2005 ، یعنی یک سال بعد منتشر شد. یکی از موفق ترین ها است اینها کتابهای ترودو هستند و به مدت بیست و شش هفته در فهرست پرفروش ترین های ایالات متحده قرار دارند و نزدیک به پنج میلیون نسخه در ایالات متحده فروخته شده است.

آرزوی تو دستور توست

سمینار خواسته شما ( آرزوی تو دستور توست )به سفارش کوین ترودو انجام شده است که به یکی از پرفروش ترین و بهترین دوره های قانون جذب در ایران تبدیل شده است. این سمینار به مدت 3 روز در کوه های آلپ زیبا در سال 2009 برگزار شد .این دوره با هزینه ورودی 10000 دلار برای هر نفر در یکی از لوکس ترین مکان های جهان و بدون عکاسی برگزار شد.

این دوره صوتی 13 ساعته راه اندازی شد که تحت قانون جذب در سال اول انتشار به یکی از پرفروش ترین دوره ها تبدیل شد. کوین ترودو به شما می آموزد که چگونه در سمینار آرزوهای خود به خواسته ها و اهداف خود برسید! تمام آموزه های کوین ترودو در مورد ذهن و استفاده صحیح از قانون جذب به قانونی باز می گردد که سالها در گروه های مخفی برای موفقیت مورد استفاده قرار گرفته و خواهد بود. در این سمینار فوق العاده ، کوین ترودو سعی می کند اصول اولیه قانون جذب واقعی را به شما آموزش دهد.

ظرفیت یادگیری از نظر کوین ترودو

کوین به شما نمی گوید فقط مثبت اندیش باشید و مدیتیشن کنید تا پول و خوشبختی جاری شود! نه! درست است که او در کتاب خود اسرار شگفت انگیزی را فاش می کند ، اما بیشتر کلمات و اسرار کوین ترودو آنقدر منطقی است که حتی افرادی که قانون جذب را قبول ندارند نمی توانند این کلمات را انکار کنند. به عنوان مثال ، کوین می گوید ، به یاد داشته باشید که رهبران همیشه کتاب می خوانند و هیچ کانال عصبی برای مطالعه کتاب در مغز شما وجود ندارد و به احتمال زیاد کانال های منفی زیادی در مغز شما ایجاد می شود که ناشی از جامعه و تصورات غلط آن است.خوشبختانه ، اگر به عنوان مثال چند روز در روز چند صفحه بخوانید ، این کانال های عصبی برای شما ساخته می شود و به یک عادت تبدیل می شود.

اسرار کوین ترودو، تاثیر دوره های کوین ترودو

به عنوان مثال ، کسانی که می خواهند بدنسازی را در چند ماه اول شروع کنند ، می توانند به زور این کار را انجام دهند ، اما بعد از یک سال ، اگر حتی یک روز تمرین نکنند ، احساس بدی پیدا می کنند و به نظر می رسد چیزی در زندگی آنها کم شده است.البته ، کوین این ذهنیت را ایجاد می کند که شما می توانید به راحتی هر کاری را که می خواهید از ابتدا شروع کنید ، کلمات کوین بدون نیاز به تماشای ویدئوهای انگیزشی دیدگاه های شما را تغییر می دهد ، شما هر روز انگیزه بیشتری پیدا می کنید ، زیرا با این کار راه حل هایی برای شما به ارمغان می آورد.

چهار مرحله تمرین کوین ترودو

فرایند یادگیری کوین ترودو را می توان به 4 دسته زیر تقسیم کرد:

  1. مرحله اول جهل و ناتوانی: این بدان معناست که شما آنچه را نمی دانید که چه چیزی را نمی دانید ، بنابراین لیاقت استفاده از آن را ندارید.
  2. مرحله دوم آگاهی و بی کفایتی: شما آنچه را که نمی دانید می دانید ، اما هنوز لیاقت استفاده از آن را ندارید.
  3. مرحله سوم آگاهی و شایستگی است: این بدان معناست که شما کار را انجام می دهید و تلاش می کنید کامل و دقیق و بدون اشتباه باشید.
  4. مرحله چهارم جهل و شایستگی: این مرحله نیاز به تمرین زیاد دارد و بدان معناست که شما کار درستی را انجام می دهید بدون اینکه بدانید.

چرا کوین ترودو زندانی شد؟

کوین ترودو به دلیل افشای اطلاعات محرمانه به 10 سال زندان در جزیره خصوصی خود محکوم شد. وی همچنین 12 میلیون دلار جریمه شد و وب سایت وی ، شبکه جهانی وب ، از بین رفت. زندان کوین ترودو باعث شده است که بسیاری از مردم از صحت اطلاعات دروس و سمینارهای او اطمینان داشته باشند. او موفق شد به میلیون ها نفر کمک کند نسخه بهتری از خود ایجاد کنند. او توانست ثابت کند که قانون جذب کار می کند. البته او تا سال 2023 در زندان خواهد بود.

اسرار کوین ترودو ، چرا کوین زندانی شد؟

در سال 2014 نیز ، وی به پرداخت 37.6 میلیون دلار یا 10 سال زندان جریمه شد. (به دلیل محتویات موجود در کتاب درمان کاهش وزن بود.) تأمین این مبلغ به دلیل این واقعیت که وی تمام درآمد خود را در این مدت صرف توسعه شبکه جهانی اطلاعات کرد ، امکان پذیر نبود. دو جرم برای او در نظر گرفته می شود ، جنایت اول این است که وی دارویی را بدون گواهی پزشکی در این کتاب تجویز کرده است ، و در جنایت دوم ذکر شده است که علاوه بر تجویز داروها بدون گواهی پزشکی ، این کار را از عمد و با برنامه ریزی قبلی انجام شده است. جنایت دوم مستقیماً توسط وی توسط دولت فدرال انجام شد و بنابراین قابل بخشش نیست.

شبکه جهانی اطلاعات کوین

کوین ترودو پس از گذراندن دوره “آرزوی تو دستور توست” ، هنگامی که با واکنش بی نظیری از مردم در سراسر جهان روبرو شد ، تصمیم گرفت شیوه تدریس گروهی مخفی را برای مخاطبان خود اعمال کند. کوین ترودو تصمیم گرفت آموزش خود را به صورت آنلاین با مردم سراسر جهان به اشتراک بگذارد. کوین شبکه جهانی اطلاعات ((trudeau’s Global Information Network – GIN را راه اندازی کرد.

کوین ترودو و ثروتش

اسرار کوین ترودو و ثروتش

کوین ترودو از نوجوانی به دنبال ثروت بوده است. او به زودی بسیار ثروتمند شد و از آموزش در گروه های مخفی استفاده کرد. در مورد ثروت کوین ترودو می توان گفت، او هم اکنون بیش از 60 شرکت فعال در زمینه های مختلف در ایالات متحده آمریکا و اروپا دارد. تنها رقم منتشر شده از سود کوین ترودو نشان می دهد که درآمد شرکت کوین ترودو در سال 2013 به بیش از 3 میلیون دلار رسید که متأسفانه منجر به زندان فدرال وی شد. کوین ترودو اسرار ثروت خود را در دوره ها و کتاب های خود فاش کرد. کوین احتمالاً بهترین معلم در زمینه موفقیت مالی است. در سال 2010 ، مجله فوربس کوین ترودو را با دارایی خالص 17 میلیارد دلار هشتمین فرد ثروتمند ایالات متحده معرفی کرد.

زندگی شخصی کوین ترودو

سخنان کوین ترودو ، زندگی شخصی

کوین ترودو سه بار ازدواج کرده است که یکی از اسرار شخصی کوین ترودو محسوب می شود. او ابتدا با زنی به نام الکساندرا پولازنتسوا از اوکراین ازدواج کرد و بار دوم در سال 2007 با زنی به نام کریستین دورو از نروژ ازدواج کرد که 4 ماه با کوین در لندن ملاقات کرد و پس از آن جدا شد. کوین ترودو در سال 2008 با ناتالی بابنکو از اوکراین ازدواج کرد. او هنوز فرزندی ندارد. وی در حال حاضر بیش از 60 شرکت و 3 شبکه تلویزیونی دارد. کوین ترودو علاقه زیادی به بیلیارد و گلف داشت. این علاقه او را واداشت تا تمرینات زیادی را در این زمینه انجام دهد و همچنین با مدال آوران این ورزش ها روابط دوستانه داشت. با توجه به این علاقه و همچنین تجربه کار در تلویزیون ، وی شبکه Golf TV را در انگلستان راه اندازی کرد.

2.5 / 5. 4

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات