آنتونی رابینز و آنچه از او نمی دانید

آنتونی رابینز و آنچه از او نمی دانید

آنتونی رابینز و آنچه از او نمی دانید

تونی رابینز از فقر و آسیب های دوران کودکی برخاست تا به یکی از شناخته شده ترین سخنرانان انگیزشی و مربیان زندگی در سطح جهان تبدیل شود. تبلیغات اطلاعاتی دهه 80، سمینارهای خودیاری، کتاب های پرفروش، و مواردی دیگر باعث شده تا او در این زمینه به یک فرد محبوب تبدیل گردد. رابینز در زندگی خودش از لحاظ مالی تصمیماتی گرفته است و همین امر نیز بر زندگی تجاری او تاثیراتی داشته  است که باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. ما در این مقاله می خواهیم زندگی و جزییات مربوط به آنتونی رابینز که یکی از سخنرانان مطرح در جهان است را بررسی کنیم و تمامی موارد مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما تیم کوین ترودو باشید.

 

تونی رابینز کجا متولد شد؟

تونی رابینز با نام آنتونی جی، ماهووریک در 29 فوریه 1960 در گلندورا، کالیفرنیا در خانواده ای از طبقه کارگر به دنیا آمد. هنگامی که او 12 ساله بود، نام خانوادگی او “رابینز” شد، نام خانوادگی ناپدری اش جیم رابینز، که او را به طور قانونی به فرزندی پذیرفت. تونی فرزند ارشد خانواده اش بود  و خانواده او در آزوسا، کالیفرنیا زندگی می کردند.

تونی در نوجوانی متوجه شد که در سخنرانی عمومی مهارت دارد و به نویسندگان الهام‌بخشی مانند دیل کارنگی علاقه دارد. او در سال آخر دانشگاه رئیس هیئت دانشجویی بود. با این حال، زندگی در خانه  اش کمی برایش سخت می گذشت

خانواده تونی در فقر زندگی می کردند. او اغلب برای گذران زندگی و تأمین مخارج خواهر و برادرش به مشاغل دستی مشغول بود. خانواده رابینز حتی برای مدتی بی خانمان بودند. در همین حال، تونی مادری بدسرپرست، معتاد به مواد مخدر و الکل داشت. چندین ناپدری مختلف در طول دوران جوانی او وارد زندگی اش شدند و از زندگی اش خارج گردیدند.

تنها چیزی که بر مبارزه او با مشکلات زندگی اش افزود، وضعیت بد سلامتی تونی بود. او یک تومور مغزی هیپوفیز تشخیص داده نشده داشت که باعث شد در مدت کوتاهی 10 اینچ رشد کند.

رابینز در سمینارها و مصاحبه های خود اغلب در مورد تربیت دشوار خود  نکاتی را به اشتراک می گذارد. نقطه شکست زمانی بود که مادرش در سن 17 سالگی او را با چاقو از خانه بیرون کرد. او خانه را ترک کرد و دیگر برنگشت. اما این یک کاتالیزور برای تحول زندگی او به نظر می رسید.

رابینز در مصاحبه‌ای با CNBC.com توضیح می‌دهد: “اگر مادرم همان مادری بود که فکر می‌کردم می‌خواهم، آنقدر رانده نمی‌شدم. آنقدر گرسنه نمی‌ ماندک. رنج نمی‌کشیدم. پس احتمالاً من به اندازه خودم به درد و رنج دیگران اهمیت نمی دادم. این باعث شد که بخواهم مردم را درک کنم و به ایجاد تغییر کمک کنم.”

تونی رابینز کجا متولد شد؟

تونی رابینز چگونه کار خود را آغاز کرد؟

تقریباً زمانی که تونی خانه را ترک کرد، شروع به دنبال کردن کارها و سخنرانی های جیم ران کرد. به دلیل شرایط تونی، او نتوانست به کالج برود بنابراین به عنوان سرایدار مشغول به کار شد و هفته ای 40 دلار درآمد داشت. رابینز در مورد فرصتی برای شرکت در سمینار جیم ران با قیمت 35 دلار مطلع شد. او تصمیم گرفت ریسک کند و نزدیک به یک هفته حقوقش را برای شرکت در این مراسم خرج کرد و این زندگی او را تغییر داد.

رابینز به ران نزدیک شد تا برای او کار کند. به زودی تونی دستیار و مربی او شد و سمینارهای ران را سازماندهی کرد. تونی سبک صحبت انگیزشی خود را با تماشای ران و اضافه کردن سبک پر انرژی و روانشناسی رفتاری خود توسعه داد. به زودی، رابینز سمینارهای خود را به اجرا گذاشت. مردم آن را دوست داشتند. در زمانی که تونی 26 ساله بود، نویسنده پرفروش کتاب هایش شده بود و به یک میلیونر تبدیل گردید.

تونی رابینز چگونه کار خود را آغاز کرد؟

سمینارهای تونی رابینز

بیش از 4 میلیون نفر در سمینارهای زنده تونی شرکت کرده اند. 50 میلیون نفر در 100 کشور دنیا آموزش های صوتی، تصویری و آموزشی او را خریداری کرده اند و گوش داده اند. موضوعات مشترک برنامه های او خودسازی، رویارویی با ترس و غلبه بر موانع است. در طول سال ها، برخی از ویژگی های قابل توجه سمینارهای او عبارتند از:

تکنیک مدل‌سازی، برنامه‌نویسی عصبی-زبانی و یا به اصطلاح ان ال پی که در آن شرکت‌کننده از رفتار خودآگاه و ناخودآگاه یک فرد موفق کپی می‌کند.

به گفته تونی رابینز ،تونی اولین اطلاعات تجاری خود را با نام «قدرت شخصی» در سال 1988 منتشر کرد. او سمینار آکادمی رهبری را در سال 1997 برای ارائه آموزش و بهبود خود برای کمک به شرکت کنندگان در بهبود مهارت های ارتباطی و ایجاد مهارت های رهبری آغاز کرد.

جدیدترین سمینار آنلاین تونی The Comeback Challenge است. این یک جلسه آموزشی 7 روزه است تا به شرکت‌کنندگان در غلبه بر موانع و شکست‌ها کمک کند و در دنیای پس از کووید-19 بهترین بهره را از زندگی ببرند.

سمینارهای تونی رابینز

ارزش خالص ثروت تونی رابینز چقدر است؟

طبق گزارش ها، دارایی خالص تونی رابینز 600 میلیون دلار است. امپراطوری او با بیش از 50 شرکت نزدیک به 5 میلیارد دلار در سال درآمد دارد.

ارزش خالص ثروت تونی رابینز چقدر است؟

تونی رابینز چگونه ثروتمند شد؟

در طول سال ها، تونی رابینز جریان های درآمدی زیادی ایجاد کرده است. برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

او در ازای یک سخنرانی 300000 دلار دریافت می کند.

برنامه تونی “Unleash the Power Within” سالانه 9 میلیون دلار در آمد دارد.

مردم برای شرکت در برنامه تسلط بر زندگی او 10000 دلار می پردازند.

رابینز 15 میلیون نسخه از کتاب های خودیاری خود را فروخته است.

او 50 میلیون برنامه صوتی فروخته است.

تونی یک کسب و کار گواهینامه مربی زندگی با دلار  به قیمت بالایی دارد.

رابینز یک به یک با افراد مشهور، کارآفرینان برتر و رهبران جهان از جمله بیل کلینتون، اپرا، پیتبول و پیتر گوبر کار کرده است.

تونی چندین شرکت از جمله کارت‌های اعتباری، مکمل‌های غذایی، تیم‌های ورزشی، مدیریت ثروت، و بخش های مختلفی دارد که برایش در آمد زیادی خواهد داشت.

تونی رابینز چند شرکت دارد؟

به گفته TonyRobbins.com، تونی رابینز رئیس یک شرکت هلدینگ با بیش از 50 تجارت خصوصی است. در اینجا برخی از کسب و کارهای پولساز برتر او آورده شده است:

تحقیقات بین المللی رابینز

تویین لب و متابولایف

مدیریت تمرین بخت و اقبال

مدیریت تمرین  بخت اقبال

کتاب های تونی رابینز

تونی رابینز شش کتاب پرفروش بین المللی نوشته است. در اکتبر 2020، او جدیدترین کتابی را که با همکاری پیتر مالو نوشته بود منتشر کرد که نامش  تسریع سفر شما به سوی آزادی مالی.

از دیگر کتاب های او می توان به:

Unshakeable: Your Financial Freedom Playbook (2017)

پول: استاد بازی: 7 قدم ساده برای آزادی مالی (2014)

غول درون را بیدار کنید: چگونه کنترل فوری سرنوشت ذهنی، عاطفی، فیزیکی و مالی خود را در دست بگیرید (1991)

یادداشت های یک دوست: راهنمای سریع و ساده برای به عهده گرفتن مسئولیت زندگی خود (1991)

قدرت نامحدود: علم جدید موفقیت شخصی (1986)

تونی رابینز: جوایز و مربیان مشتریان

تونی رابینز در طول سالها به دلیل موفقیت خود به عنوان نویسنده، سخنران انگیزشی، کارآفرین و کارهای بشر دوستانه جوایز بسیاری دریافت کرده است. جوایز او عبارتند از:

جایزه 50 روشنفکر برتر جهان

“200 مربی برتر کسب و کار” توسط انتشارات بازرگانی هاروارد

“شش رهبر برتر تجارت در جهان” توسط American Express

مجله Worth “100 قدرتمندترین فرد در امور مالی جهانی”

رابینز لیست بلندبالایی از مشتریان معروف مربیگری دارد، از جمله:

سه رئیس جمهور آمریکا

ورزشکارانی نام  سرنا ویلیامز، تیم گلدن استیت واریرز و آندره آغاسی

رهبران تجاری استیو وین، مارک بنیوف و پیتر گوبر

 

تونی رابینز چند شرکت دارد؟

تونی رابینز در نقش  یک فرد بشر دوست

رابینز بنیاد آنتونی رابینز را در سال 1991 تأسیس کرد. او بعداً نام خود را به “بنیاد تونی رابینز” تغییر داد. او از طریق این سازمان از جوانان، زندانیان، بی خانمان ها و گرسنگان حمایت مالی می کند. هر سال، این بنیاد برای 2 میلیون نفر در سراسر جهان غذا فراهم می کند که این امر می تواند باعث شود تا رابینز محبوبیت زیادی را نیز بدست آورد.

در سال 2014، رابینز سود کتاب خود “پول: استاد بازی” را به Feeding America اهدا کرد. از آن زمان تاکنون، او بیش از 325 میلیون وعده غذایی برای افراد نیازمند فراهم کرده است. او همچنین برنامه هایی را در مدارس، زندان ها، سازمان های خدماتی و پناهگاه ها تسهیل کرده است. تونی همچنین روزانه به 250000 نفر در هند آب شیرین می دهد تا با بیماری های  میکروبی در این کشور مبارزه کند.

آیا تونی رابینز ازدواج کرده است؟

تونی در سال 1984 پس از آشنایی با بکی جنکینز در یکی از سمینارهای خود با او ازدواج کرد. رابینز سه فرزند بکی از ازدواج های قبلی را به فرزندی پذیرفت. در سال 1984، تونی متوجه شد که از لیز آکوستا صاحب فرزندی به نام جایرک رابینز شده است. تونی و بکی با هم فرزندی نداشتند و در سال 1998 درخواست طلاق دادند.

در سال 2001، تونی با بانی “سیج” رابینز کانادایی در مجتمعی ازدواج کرد. سیج نیز مانند بکی رابینز با تونی در یکی از رویدادهای زنده اش آشنا شد. سیج اغلب در کنار تونی حضور دارد که در رویدادها و آموزش‌هایش به زوج‌ها مشاوره می‌دهد.

آیا تونی رابینز ازدواج کرده است؟

پسر تونی رابینز کیست؟

تنها پسر بیولوژیکی تونی رابینز جایرک رابینز است. جایرک در 26 مه 1984 به دنیا آمد. تونی متوجه شد که در همان سالی که با همسر اول خود، بکی ازدواج کرد، او با دوست دختر سابقش لیز آکوستا جایرک را به دنیا آورده است.

امروزه پسرتونی که جایرک نام دارد، به عنوان یک سخنران انگیزشی و مربی عملکرد، راه پدرش را دنبال می کند. در سال 2002، او کار خود را با بنیاد آنتونی رابینز آغاز کرد. سپس به دانشگاه سن دیگو رفت. در آن زمان، او به مدت سه ماه از طریق یک سازمان دانشجویی در یک روستای کشاورزی روستایی در اوگاندا داوطلب شد.

پس از فارغ التحصیلی در رشته روانشناسی، جایرک مربی و نماینده تحقیقات بین المللی رابینز شد. او در سال 2010 شرکت جایرک را تأسیس کرد. او یک سال بعد، نتایج خاصی را در کارهایش بدست آورد. سپس در سال 2013 یک سخنرانی TEDx ارائه کرد که نامش این بود.: “فرمولی ساده برای الهام بخشیدن به جهان برای زندگی رویاهایشان”.

جایرک همچنین یک نویسنده خودیاری است و کتاب “Live It! Achieve Success by Living with Purpose” را در سال 2014 منتشر کرد. او در حال حاضر یک کانال YouTube به نام JRCtv دارد. در آنجا او مطالبی را در مورد دستیابی به موفقیت از طریق زندگی با هدف به اشتراک می گذارد.

تونی رابینز چه بیماری دارد؟

زمانی که تونی رابینز نوجوان بود، در یک سال ده اینچ رشد کرد. او بعداً در سن 31 سالگی متوجه شد که در تمام آن سال ها یک تومور هیپوفیز تشخیص داده نشده در مغزش دارد. این وضعیت به طور قابل توجهی سطح هورمون رشد انسان را در بدن او افزایش داد. تومور در حال حاضر پایدار است. با این حال، قد تونی رابینز 7/6 است و صدای عمیقی به دلیل تومور و عدم تعادل هورمونی که تجربه کرده است.

آیا تونی رابینز گیاه خوار است؟

رابینز اعتراف می کند که در طول زندگی بزرگسالی خود رژیم غذایی خود را آزمایش کرده است تا سلامت و عملکرد خود را بهینه کند. در یک مقطع، او سعی کرد به یک رژیم غذایی وگان و ماهی سنگین پایبند باشد. با این حال، پس از مدتی با این رویکرد تغذیه ای، آزمایش خون نشان داد که او سطوح خطرناک جیوه در بدنش دارد. او سبک زندگی وگان را پشت سر گذاشت اما به آرامی شروع به اضافه کردن غذاهای دریایی به رژیم غذایی خود کرد.

تونی رابینز چه رژیمی می گیرد؟

تونی رابینز ترجیح می دهد وعده های غذایی خود را تمیز و ساده نگه دارد. او تلاش می کند تا از منابع پروتئینی تمیز و ارگانیک بدون آفت کش ها، فلزات سنگین و هورمون ها استفاده کند. رژیم غذایی او عمدتاً از سبزیجات سبز و مقدار کمی پروتئین تمیز تشکیل شده است.

به گزارش BusinessInsider.com، یک روز معمولی غذا خوردن برای تونی رابینز به شرح زیر می باشد:

تخم مرغ و نان نارگیل ارگانیک برای صبحانه

سالاد سبزی با آووکادو، روغن زیتون و آب لیمو برای ناهار

گوشت جایگزین وعده غذایی برای میان وعده

پروتئین با با سیب زمینی برشته و سبزیجات در روغن زیتون یا روغن نارگیل برای شام

چرا تونی رابینز روی ترامپولین می پرد؟

رابینز علاوه بر پیروی از یک رژیم غذایی سالم، سایر عادات سلامتی و ورزش را نیز در روز خود گنجانده است. پریدن روی ترامپولین یکی است. او قبل از اینکه برای رویدادهای زنده و دیگر سخنرانی‌ها روی صحنه برود، وقت خود را روی یک ترامپولین کوتاه می‌گذراند. او  ترامپولین را مثل یک دستگاه شارژ برای انسان می داند. این به او انرژی می‌دهد و به او کمک می‌کند تا حضور فوق‌العاده مثبت و پرانرژی‌ای را که مخاطبانش انتظار دارند به ارمغان بیاورد.

تونی چه کارهای دیگری انجام می دهد تا خود را در شرایط مطلوب نگه دارد؟

او هر روز خود را با شیرجه زدن در استخر 57 درجه ای شروع می کند. او همچنین زمانی را صرف ایجاد یک تغییر ذهنی می کند تا خود را برای کمک به دیگران آماده کند. طبق مصاحبه‌ای با Inc.com، او به خود می‌گوید: «من اکنون به ضمیر ناخودآگاه خود دستور می‌دهم که امروز مرا در کمک به بیشتر مردم راهنمایی کند.»

 

10 جمله برتر تونی رابینز

به عنوان یک سخنران انگیزشی و نویسنده، تونی سهم خود را از نقل قول های  بسیاری دارد. در اینجا 10 مورد از بهترین های او آورده شده است:

 

“اگر برای امرار معاش کار می کنید، زمان خود را با پول معامله می کنید. صادقانه بگویم، این بدترین تجارتی است که می توانید انجام دهید. چرا؟ همیشه می توانید پول بیشتری به دست آورید، اما نمی توانید زمان بیشتری داشته باشید.”

“شما باید تغییر را از مصرف کننده بودن در اقتصاد به مالک شدن انجام دهید – و این کار را با تبدیل شدن به یک سرمایه گذار انجام می دهید.”

“یک تصمیم واقعی با این واقعیت سنجیده می شود که شما یک اقدام جدید انجام داده اید. اگر اقدامی وجود نداشته باشد، تصمیمی هم وجود ندارد.”

افرادی که در بالاترین سطح موفق می شوند خوش شانس نیستند، آنها کاری را متفاوت از دیگران انجام می دهند.

کسب‌وکاری است که در آن هستید و کسب‌وکاری که در حال تبدیل شدن به آن هستید اهمیت دارند. اگر دائماً آن دو کسب‌وکار را مدیریت می‌کنید، نیازی به چرخش کارب ندارید زیرا همیشه کاری برای نوآوری انجام می‌دهید.

“مشکلات خود را شناسایی کنید، اما قدرت و انرژی خود را به راه حل ها بدهید.”

“گذشته شما با آینده شما برابری نمی کند.”

“هر مشکلی یک هدیه است بدون مشکل، ما رشد نمی کنیم.”

“در زندگی، یا به الهام نیاز دارید یا به ناامیدی.”

“موفقیت کاری است که می خواهید انجام دهید، زمانی که می خواهید، جایی که می خواهید، با هر کسی که می خواهید، هر چقدر که می خواهید انجام دهید.”

10 جمله برتر تونی رابینز

کانال یوتیوب تونی رابینز چه ویژگی هایی دارد؟

تونی رابینز یک کانال فعال یوتیوب با 1.02 میلیون مشترک دارد. او ویدیوهای زیادی در کانالش دارد این ویدیوها از زمان تأسیس کانال تونی رابینز Live در سال 2010 بیش از 30 میلیون بازدید داشته اند. در مقدمه ویدیوی او آمده است: “او در عرض چند دقیقه تغییر ایجاد می کند، در حالی که به طور معمول طی سال ها امکان پذیر نبود.”

فیلم های تونی رابینز

رابینز در چندین فیلم و برنامه تلویزیونی از Reality Bites و The Cable Guy گرفته تا The Sopranos، Shallow Hal و The Roseanne Show ظاهر شده است. تونی همچنین سوژه مستند نتفلیکس 2015 Tony Robbins: I Am Not Your Guru بود. این مستند برنده جایزه برگزیده تماشاگران جشنواره فیلم مستند آمریکا شد. همچنین برنده جوایز تلی و جشنواره بین المللی فیلم شیکاگو بود.

نکاتی دیگر

داستان تونی رابینز تجسم رویای آمریکایی است. او در دوران کودکی بر سختی های فوق العاده ای غلبه کرد و با تلاش و عبرت گرفتن از مبارزاتش راه را برای خود هموار کرد. او از دردی که در دوران جوانی خود تجربه کرده است استفاده می کند تا به پیروانش نشان دهد که راهی برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به یک زندگی موفق وجود دارد. رابینز از ابتدا یک امپراتوری تجاری ساخت. او با ایجاد مشارکت های استراتژیک با مشتریان برجسته خود به گسترش ردپای کارآفرینی خود ادامه می دهد.

 

ممکن است متوجه شوید که مبارزات و فلسفه های تونی با شما طنین انداز شده است. یا ممکن است احساس کنید برای دستیابی به اهداف زندگی شخصی و تجاری خود به جهت گیری بیشتری نیاز دارید. برای شروع راه خود به سوی آزادی مالی، لازم نیست به اندازه رابینز کاریزماتیک باشید.

 

تنها چیزی که نیاز دارید یک ایده تجاری عالی، ارتباط با افرادی است که می توانند به شما در راه اندازی و رشد یک برند میلیون دلاری کمک کنند، و شاید حتی مقداری بودجه برای کمک به توسعه و تولید محصولتان مهم است.

برخی از محبوب ترین ویدیوهای Tony Robbins Live  که  در یوتیوبش است عبارتند از:

با سوفیا، اولین ربات انسان نما با هوش مصنوعی جهان آشنا شوید

قدرت درون را آزاد کنید

چرا ما آنچه که میخواهیم انجام نمیدهیم

حقایق COVID-19 از ابتدا

پیام تونی برای بچه ها

تونی رابینز در مورد کوچینگ

راه مایک تایسون به سوی عظمت

جاده ی عظمت کانر مک گرگور

این عادت روزانه مغز شما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد

 

نتیجه گیری

در این مقاله ما یکی از بهترین مربیان و سخنرانان انگیزشی در جهان را بررسی کردیم که نامش همیشه در لیست سخنرانان انگیزشی می باشد. او کسی جز تونی رابینز نیست. تونی رابینز شاید یک مدل باشد ولی او سعی کرد که به سراغ ایده هایا نگیزشی برای افرادی برود که هیچ امیدی در زندگی آنها وجود ندارد. شاید شما نا امید باشید، شاید آینده ای برای شما وجود نداشته باشد، باید بگوییم که تمامی این موارد از ذهن شما می آیند. این ذهن شماست که به شما می گوید تا بتوانید شخصی باشید که نمی خواهید. با استفاده از نکاتی که تونی رابینز در ویدیوهایش ارائه می دهد خواهید توانست به آن چیزی که می خواهید دست یابید و باید این مورد را در نظر بگیرید که گفته های تونی رابینز مثل پاشنه آشیل است و ممکن است برخی جاها کارساز باشد و برخی جا ها نباشد، همه چیز به تلاش شما در راه رسیدن به موفقیت ارتباط دارد.

5 / 5. 1

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات